Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne bre, znam secam ga se ja iz Fluenrabrade.. Gledao sam i neke utakmice, znam da moze on to. To je cisto bila neka moja opaska, vise i kroz salu..

    Dobro, znaci ono sto sam uspeo iskopati. Dostupno, koliko-toliko kvalitetno a evropsko trenutno na trzistu je: D.J Cooper, Pullen, Munford, Kalnietis, Draper, Renfroe

    Moze ova spisak da se dopunjuje ako se neki doseti.. Da suzavamo izbor
    Last edited by Боги; 12-08-17, 02:34.

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Feldin je sada to..
      Nema on gram lucidnosti jegnog Šilba ili Gudurića.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Feldin od sledeće nedelje u Beogradu

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Ma ne bre, znam secam ga se ja iz Fluenrabrade.. Gledao sam i neke utakmice, znam da moze on to. To je cisto bila neka moja opaska, vise i kroz salu..

          Dobro, znaci ono sto sam uspeo iskopati. Dostupno, koliko-toliko kvalitetno a evropsko trenutno na trzistu je: D.J Cooper, Pullen, Munford, Kalnietis, Draper, Renfroe

          Moze ova spisak da se dopunjuje ako se neki doseti.. Da suzavamo izbor
          Moze li bolje od Dzenkinsa? Pitam jer nisam odusevljen na sta nam je licila organizacija igre bez Jovica, a skok bez Kuzmica.
          Nama kad nije igrao Jovic nije postojala organizacije igre, kad nije igrao Kuzmic nije postojao skok. Osim ove dvojice igraca igru su nosili jos Simonovic i Dzenkins, ostali su bili defanzivni specijalci i pomocno osoblje.
          Ajde, zamena za Jenkinsa je Feldeine, drugaciji igrac, dobar sut iz mesta, vrlo dobar defanzivac, ali istine radi, u PAO je bio nesto tipa Carroll u Realu, Diebler u Efesu, Bertans u Darusafaki. Nema on sta da trazi sa potencijalom Gudurica ili lucidnoscu Schilba. Da ima, ne bi ni igrao u timovima u kojima je igrao.

          Hajde malo ozbiljnosti, Renfroe je u Galatasaraju i olupina je od igraca. Od slobodnih igraca koji su prosle godine igrali evroligu tu su (mnogi nisu dostupni i predstavljaju tezak SF):

          1. Brad Wanamaker
          2. Tyrece Rice
          3. Quino Colom (mozda ga se u Uniksu rese?)
          4. Jayson Granger
          5. Aaron Jackson
          6. Scottie Wilbekin (mozda ima opciju izlaska?)
          7. Mantas Kalnietis
          8. Dontaye Draper

          Ovo su jedini pristojni plemejkeri koji su ujedno i slobodni na trazistu (sto mnogo govori o jadnosti trzista )

          Iz evrokupa su dostupni sledeci plemejkeri:

          1. Peyton Siva (mozda je moguce uzeti ga iz Albe?)
          2. Jacob Pullen
          3. Sam Van Rossom
          4. Kenny Boynton

          Pa i Mekel je bio izabran nakon sto je prva varijanta A.J.Price odbio ugovor. Bilo je ili on ili Pullen. Mi smo imali itekako srece da nam igru ranije organizuju majstori kosarke, Schilb, Marcus Williams, pa Jovic. Sad plemejker ako ista vredi u Evropi odmah bude razgrabljen od ovih mocnih klubova. Ove godine imali smo priliku da vidimo Piera Jacksona, DeAndre Kanea, Lucasa Lekaviciusa, Facunda Campazza, Lea Westermana, Janisa Strelnieksa, dakle prosecne igrace kako pojacavaju najbogatije timove evrope.

          Veliki problem ce biti naci organizatora, naci cetvorku bez koje nas nece urnisati u reketu nakon sto Lessort izadje sa parketa, naci opciju da pokrije produkciju Simonovica. Cini mi se da je u ovom prelaznom roku veci akcenat stavljen na kvantitet, a kvalitet ce se vec naci. Imamo sad 3 centra i 3 krila, a samo dva igraca koji umeju da vode loptu i samo jednog koji je koliko toliko dokazano napadacko oruzje.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Jel potpisao Pero?

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post

              Ovo nema logike. Pa zato se i potpisuje visegodisnji ugovor sa matorim igracem.umesto da dobije 400k za sezonu dobije 600 za dve. Druge godine je mogao imati samo manje. Sa mladim igraçima obrnuto.
              Ispravio me je Bogi i rekao da je $375k, a ujedno i meni osvežio pamćenje, to je ta cifra.

              Da li ti stvarno misliš da stvari tako funkcionišu? Hoćeš li ti Milku da kažeš da je mator? Pa da nije došao kod nas, otišao bi u bilo koji drugi EL ili EC klub za iste ove ili duplo veće pare...


              Edit: Što se Pullena tiče, obe ruke dižem za. Prvo iz razloga jer je paklen igrač, gledam ga kako trpa trojke i ide na ulaz, nezaustavljiv. Drugo, pa Bilan u paru sa njim nije izgledao kao drvo, naprotiv. Ljudi ne shvataju koju smo mi sreću protiv Cedevite imali u Pioniru. Pullen nas je mešao i probijao kako je hteo. Mi smo imali jači tim i jači kolektiv, a da je na mestu onog mučenog White-a bio bolji malo stranac, kukala bi nam majka. Treće, iskustvo me je naučilo da kada se po našim forumima krene ponavljati neprestano da je neki "loš fit" za nas pored neskrivenog kvaliteta, onda znam da je to upravo igrač koji nam treba. A ja mislim da bi Pullen ovde porobio. Ne sumnjam da bi Čović dogovorio stvari koje se tiču "svlačionice" i pre potpisivanja ugovora, a ovde je, ako ja dobro procenjujem, pitanje igračeve cene.
              Last edited by la haine; 12-08-17, 06:44.

              Comment


              • Dušan Domović Bulut. Domaće rešenje. Motivisan. Sam se nudi već par godina. Igra atraktivno.

                Comment


                • Šteta, on se nudi na poziciju Jenkinsa, a nju smo već popunili.

                  Comment


                  • Colom bi bio dobro rešenje,jackson i ročesti takodje. . .rice,granger.wilbekin preskupi

                    Comment


                    • @Twister
                      Ima li Džoni Ivanović izlaz iz ugovora u slučaju ponude evroligaškog kluba?
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Možda Jović ima EL izlaz

                        Comment


                        • Verovatno ima ali ima i 3 puta veću platu nego što je imao u Zvezdi. Pride redovnu uz sve ostale beneficije bogatog i organizovanog kluba.
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • Originally posted by Knipex® View Post
                            Verovatno ima ali ima i 3 puta veću platu nego što je imao u Zvezdi. Pride redovnu uz sve ostale beneficije bogatog i organizovanog kluba.
                            A jel ima porodicni kocept tamo?
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Ih Wilbekin bi bio super ali koja kinta njega dovodi je znak pitanja. Ostali koje si naveo, Colom, Jackson i drugari, to su sve 1mil po sezoni igraci manje vise. Od toga nema nista kad smo mi u pitanju...

                              Comment


                              • alex caruso mozda? ako cemo da se kockamo do kraja. odlican defanzivac ima size i fizikalije za evropu, dobar suter, neko ko pre svega kreira za druge, nije bas pravi pnr igrac, ali odlican asistent. i pored lonza odlicno odigrao summer league

                                https://www.youtube.com/watch?v=t8jiyuO_C7I

                                Ili da aktiviramo tu EL klauzulu ivanovicu. Jece me bas odusevio, a nije prvi put
                                Last edited by NateHuffman; 12-08-17, 09:34.

                                Comment

                                Working...
                                X