Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Bolje cekati playa jos 10 dana nego kukati posle godinu dana. Koliko je bilo mracenja pre samo 15 dana da necemo imati 5 igraca za pocetak priprema , sada vec imamo i igrace van rostera, a treba jos 2 igraca da dodju. Play je vojna tajna trenutno, po cenu otkaza niko ne sme da progovori ime sa kim se pregovara tako da svako ime koje se pojavi ovde ili bilo gde bice cisto lupanje i spekulacija.
    Ceo prelazni rok ide od dobrog ka boljem ako se pogleda unazad kako su igraci potpisivani i kada. Lazic kao kapiten prvi potpis, pa trener, JJ tandem, Radicevic, Feledein, Lesort...... play ce doci sigurno kao najkvalitetniji igrac na ovaj trenutni sastav. 4 ka ce biti samo nadogradnja ako bude bilo prostora u budzetu i proceni da sadasnji roster ima potrebe za takvim igracem, otuda i informacije da su Daye i Rud bili u razgovorima sa klubom.
    A TI NARAVNO ZNAŠ IME PLEJA?

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Ako se za pleja ne otvorimo onda stvarno nemam reci! Ovakva koncepcija ekipe daće rezultata tek ukoliko sledeće godine budemo igrali u približno istom sastavu!
      Dzabe ako se potpisuju ugovori sa smesnim klauzulama. Stvarno ne shvatam cemu potpisivanje tih visegodisnjih ugovora na stetu kluba? Ako igraca niko nece (kao Bjelicu), on ostaje, ako ima interesovanja (Dzenkins, Kuzmic), svako moze da ga uzme za sicu. Poenta 3godisnjeg ugovora valjda je da igrac ostane 2 godine osim u slucaju neke teske i bezobrazne ponude.

      Simanic moze da ostane samo ako preko njega nece da prave razliku protivnici u evroligi. Problem je sto nemamo nekog Robertsa u timu umesto Jankovica, pa da kazemo da moze da se trpi.

      Sta mislite, koje su sve od ovih kombinacija moguce na parketu:

      Jankovic - Jovanovic
      Jankovic - Lessort
      Lessort - Jovanovic
      Lessort - Bjelica
      Jankovic - Bjelica
      Bjelica - Jovanovic?

      Sa Simanicem bi mogao da igra samo Lessort. Ruzno bi bilo gledati ga u tandemu sa Bjelicom kako nam svako skace i zakucava.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Najbolji prelazni rok do sada, ubjeđen sam! Samo još da dođe plej u rangu Jovića i to je to. Bićemo jači nego ikad! Nismo se puno potrošili, sad sve pare na glavnog igrača! Eto Rajsa u Beogradu za vikend, navalimo na njega svejedno će sad u Barsi alfa i omega biti Ertel, a svako bi igrao pred delijama, pa makar i za 3x manju platu

        Comment


        • Još plej i pali se mašina, što bi rekli. Ne bih dovodio još jednu četvorku, bar do last cut-a. Treba dati šansu Simaniću i Jankoviću, naročito ovom prvom. Kad smo već mogli da mu damo jak ugovor za klinca, treba ga i istrpeti da konačno vidimo da li je u glavi prelomio da iskoristi sav raskošan talenat koji poseduje, ili da se ne ljubimo na kraju sezone. Verujem da su on i Rakićević radili i na telesnoj snazi proteklih meseci. Uzgred, jedva čekam prve pripremne utakmice i onaj turnir na Kritu ( valjda). Biće zanimljivo videti sasvim novu ekipu na delu

          Comment


          • Jankovic- Bjeli

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              A TI NARAVNO ZNAŠ IME PLEJA?
              Zna vise nego sto bi mogao i da pomislis

              Comment


              • Originally posted by Kosjan Willavić View Post
                Još plej i pali se mašina, što bi rekli. Ne bih dovodio još jednu četvorku, bar do last cut-a. Treba dati šansu Simaniću i Jankoviću, naročito ovom prvom. Kad smo već mogli da mu damo jak ugovor za klinca, treba ga i istrpeti da konačno vidimo da li je u glavi prelomio da iskoristi sav raskošan talenat koji poseduje, ili da se ne ljubimo na kraju sezone. Verujem da su on i Rakićević radili i na telesnoj snazi proteklih meseci. Uzgred, jedva čekam prve pripremne utakmice i onaj turnir na Kritu ( valjda). Biće zanimljivo videti sasvim novu ekipu na delu
                Rakićević je strahovito dobar šuter,dugačke ruke,pokretan,malo mišića i biće odličan!

                Comment


                • Što se tiče Borišinih $160k, rekao je i za to Čović da se gleda sa menadžerom i porodicom Simanić da se taj ugovor revidira jer toliki novac je dat, a ništa za uzvrat nismo dobili.

                  Comment


                  • Originally posted by Hogar View Post
                    Ako neko zna tačno neka postavi. Imamo 800 000 od MTS, 200 000 od grada, od nekih manjih sponzora oko 300 000,od ulaznica bar 600—700 000(Čović ovo naduva na 1 500 000) Euroliga, ABA, TV prenosi i ne znam šta još sve.
                    Imamo 40k EUR po pobedi premiju od Evrolige x 16 = 640k EUR
                    TV prava za evroligu oko 150k (Maccabi ima samo od toga preko 3mil
                    ABA Liga mozda 50k za prava

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      A TI NARAVNO ZNAŠ IME PLEJA?
                      I da znam ne bi rekao, ali veruj mi a to moze i Bogi da ti potvrdi, da ono sto sam napisao je potpuno tacno. Po cenu otkaza je svima zapreceno oko imena playa sa kim se pregovara i skautira. Druga je stvar sto ljudi oko managerskih agencija pustaju vesti u svom interesu.

                      Comment


                      • Kao da dovodimo Teodosića,tolika fama i misterija. . . Smešno

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Kao da dovodimo Teodosića,tolika fama i misterija. . . Smešno
                          brate ljudi imaju svoja pravila zaista mi nije jasno samo trazis nesto za sta ces da se kacis i raspravljas.
                          N e vidim poentu zasto bi oni sada na razglas stavili sa kime pregovaraju.
                          Kada bude bilo gotovo odmah ce pustiti vest i saznacemo svi.
                          Sta imam ja od toga da saznam sa kime pregovaraju ako ti pregovori ne uspeju.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Kao da dovodimo Teodosića,tolika fama i misterija. . . Smešno
                            Tito, ti li si?

                            Comment


                            • Ako je i bilo teoretske sanse da dodje Vanja Marinkovic, posle ovog BAT-a Partizana nema od toga nista.

                              Covic da plati obestecenje koje bi islo direktno u Vujosevicev dzep ?! Nikad.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                brate ljudi imaju svoja pravila zaista mi nije jasno samo trazis nesto za sta ces da se kacis i raspravljas.
                                N e vidim poentu zasto bi oni sada na razglas stavili sa kime pregovaraju.
                                Kada bude bilo gotovo odmah ce pustiti vest i saznacemo svi.
                                Sta imam ja od toga da saznam sa kime pregovaraju ako ti pregovori ne uspeju.
                                Ja se kačim? Nešto si nervozan? Iznosim misljenje a ne vidim da sam te pomenuo negde?

                                Comment

                                Working...
                                X