Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako neko ima info neka napise, jel ugovor na 3 godine ili neka opcija 1+1+1 ili 2+1, jel ima nekih klauzula... ?

    Comment


    • DJ Coopera ne bih ni u FMP-u, eventualno bi mogao u Dinamik
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Hogar View Post
        Ovaj bi dobro došao. Koliko bi on mogao koštati?
        Mislim da je potpisao 1+1 sa Karsiyakom i da ima opciju da napusti ekipu. Znajuci kako nakon sampionske sezone pre 2 godine se skresali budzet, nije on igrao za vise od 300k.

        Comment


        • Originally posted by 011 View Post
          Ako neko ima info neka napise, jel ugovor na 3 godine ili neka opcija 1+1+1 ili 2+1, jel ima nekih klauzula... ?
          Zasto bi bio 1+1+1 kada imas na zvanicnom sajtu kluba da je potpisan na 3 godine.

          Comment


          • Pa i za Kuzmu je bilo zvanicno ima izlaz samo za NBA kad za malo. Nesto ne znam ni da se za Djenkinu klauzulu znalo u javnosti. Tako da ni za Lessorta necemo znati dok ne izadje vest prodat.

            Comment


            • Originally posted by vinetu View Post
              Zasto bi bio 1+1+1 kada imas na zvanicnom sajtu kluba da je potpisan na 3 godine.
              Zato sto to nikad ne pise na zvanicnom sajtu. Pisalo je i prosle godine za Dzenkinsa da je potpisao na 2 godine, pa je otisao za obestecenje od 100k dolara, za Kuzmica isto.

              Chupa brzi...

              Comment


              • Pošto je Lessort tek draftovan, pretpostavljam da ima opciju nakon svake godine da ode u NBA, uz standardno obeštećenje za tu situaciju.

                Comment


                • Originally posted by 011 View Post
                  Ako neko ima info neka napise, jel ugovor na 3 godine ili neka opcija 1+1+1 ili 2+1, jel ima nekih klauzula... ?
                  Ima opciju za NBA svake godine

                  Comment


                  • Jović ---> ?
                    Volters --> Radičević
                    Gudura ---> ?
                    Đenka --> Feldin
                    Simon --> Neka bude Kešelj
                    Kuzma --> Lesor
                    Dion --> Janković
                    Coach Ra --> Coach Al

                    Takodje tu je i Jovanović na petici, pored Kešelja računa se i Janković na četvorci, kao i Lesor koji po potrebi može da odigra tu.

                    Dakle još plej, mozak ove ekipe, lider, vođa i da Coach Al to sredi i da cepamo! Jeste mlad i nema iskustva igranja u Evropi ali meni je i dalje najveća želja toliko pominjani Quinn Cook.
                    Slažem se da treba probati na 4 ovako, pa u toku priprema ako bude trebalo a mislim da oće neka četvortka s mnogo poena u rukama da se dovede, neki novi Quincy. I nadao sam se da ćemo dovesti Vanju, da bude zamjena za Guduru, ne bi bio skup a potencijal je tu, s tim što je za mene Gudura za njega jedno 2 klase iznad i što se tiče talenta i trenutnih igara.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Izuzetno jeftin tim za sada.
                      Ne verujem da prelazimo milion sesto, sedamsto
                      Baš me zanima kako si došao do ove cifre? Samo Bjelica i Feldin su oko 650-700k ..Danga i Laza ? Minimum 500 ali baš minimum. Za ostalih 10 ostaje max 500 po tvojoj računici.Teško da je tako....

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ima opciju za NBA svake godine
                        Ok, hvala. Cisto da ne bude posle zabune kako je otisao i slicno.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Baš me zanima kako si došao do ove cifre? Samo Bjelica i Feldin su oko 650-700k ..Danga i Laza ? Minimum 500 ali baš minimum. Za ostalih 10 ostaje max 500 po tvojoj računici.Teško da je tako....
                          To da Milko ima 350.000 je teska budalastina
                          Feldin 350
                          Milko 270
                          Laza 180
                          Danga 160
                          Jankovic 120
                          Jovanovic 120
                          Dobric 80
                          Radicevic 140
                          Lesort 170
                          Otprilike su ove cifre

                          Comment


                          • Milko 270
                            Laza 180
                            Danga 160

                            Ovo mi je sve prenisko. Mislim Branka trazio Obradovic u Rusiju i mi mu damo 180k? Nesto mi tu ne stima.

                            Comment


                            • To da li je tim jeftin ili skup ne znaci mnogo na terenu...gledali smo to vise puta...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Chupa View Post
                                Milko 270
                                Laza 180
                                Danga 160

                                Ovo mi je sve prenisko. Mislim Branka trazio Obradovic u Rusiju i mi mu damo 180k? Nesto mi tu ne stima.
                                Pa Simon je imao manje od 200.000
                                Milko je potpisao dvigodisnji uz manju platu ove sezone
                                Gudura je imao oko 100.000 godisnje

                                Comment

                                Working...
                                X