Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Jel Okaro ima ugovor tamo?

    Ja se necu smiriti dok decka ne dovedemo u Zvezdu
    Auh. To bi bilo za slemove.

    Comment


    • Da, Okaro White.

      Kakva je situacija sa njim? Nisam siguran, morao bih da pogledam ali ovako na prvu cini mi se da ima ugovor sa Majamijem

      Comment


      • od svih pojacanja izgleda je najdominantnija neka Mica-ubica u administraciji, salterusa iz drzavne firme koja zbog FT1P blokira svako pojacanje (sigurno je ona i faks sabotirala i otkacila grejace na grejalici). Ljubomorna.

        Comment


        • dolaskom lessorta nisam siguran da ce se traziti atletksa cetvorka. sad daye je konstantniji suter od webba ali je webb bolji skakac, za razliku od daya ide na ofanzivni skok i bolji je bloker, ne toliko dobar kao miller, ali moze da zalepi sa strane pomoci. daleko je on od prave cetvorke, ali u svakom slucaju interesantan

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Da, Okaro White.

            Kakva je situacija sa njim? Nisam siguran, morao bih da pogledam ali ovako na prvu cini mi se da ima ugovor sa Majamijem
            https://basketball.realgm.com/player...e/Summary/9344
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Da, Okaro White.

              Kakva je situacija sa njim? Nisam siguran, morao bih da pogledam ali ovako na prvu cini mi se da ima ugovor sa Majamijem
              Ima tamo ugovor, ako se ne varam negde oko 1.5m, i na sve to je odigrao dobro sad letnju ligu.Zver od igraca, ja odma dajem pola plate samo da dodje u zvezdu!!

              Last edited by Manda77; 09-08-17, 22:06.

              Comment


              • Da, kao sto sam i mislio.

                Steta bas.. Takvom tipu igraca treba teziti.. Pogotovo sad dolaskom Lesorta

                Comment


                • Laza rece da bi Lesort trebao sutra da potpise.

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Može ovaj momčić, pljunuti Miler ...
                    http://www.draftexpress.com/profile/...obinson-72830/
                    same, same, but differnet... dobar je mali kad smo vec kod nedraftovanih ove godine, moze i ovaj za one koji vole ove sa vise misica, a ume da pogodi i za tri!

                    http://www.draftexpress.com/profile/...-82860/career/
                    https://www.youtube.com/watch?v=A6gDlQ9U6eQ



                    Originally posted by Боги View Post
                    Jel Okaro ima ugovor tamo?

                    Ja se necu smiriti dok decka ne dovedemo u Zvezdu
                    na zalost ima
                    Last edited by NateHuffman; 09-08-17, 22:16.

                    Comment


                    • Okaro Vajt ove godine očekuje lepu minutazu u Majamiju, igrao je dosta dobro u D ligi i stigao do njihovog Ol stara, gde je recimo naša velika zelja Kvin Kuk bio i Mvp, mnogo bi voleo da bude u našem dresu ali baš nerealno.

                      Comment


                      • Luke Babbitt je slobodan, ali definitivno nije tip igrača koji tražimo. Ali dao bih bubreg da ga vidim u našem dresu.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Okaro Vajt ove godine očekuje lepu minutazu u Majamiju, igrao je dosta dobro u D ligi i stigao do njihovog Ol stara, gde je recimo naša velika zelja Kvin Kuk bio i Mvp, mnogo bi voleo da bude u našem dresu ali baš nerealno.
                          Kuk je prosle godine trazio 700-800k, sto je previse i za neke mnogo bogatije timove.

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                            Luke Babbitt je slobodan, ali definitivno nije tip igrača koji tražimo. Ali dao bih bubreg da ga vidim u našem dresu.
                            Bio u Nižnjem pa zbrisao u toku sezone, tako nešto ... dobar jeste, to stoji.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Još smo bez potpisa? Idemo dalje, vrti ringišpil.

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Bio u Nižnjem pa zbrisao u toku sezone, tako nešto ... dobar jeste, to stoji.
                                Pa valjda je htio u NBA, a gazda kluba mu nije htio dati ciste papire. Kad se samo sjetim sta je nama uradio dalekometnim trojkama. Te sezone je sutirao preko 60% za 3.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X