Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/VTiO1tjfIUQ
    Pisao sam o Cooperu nasiroko. Posebno o njegovoj igri iz pika.
    Ovaj klip to najbolje odslikava.

    Comment


    • Kuper bi bio premija za nas,nadam se da ima neke šanse da dođe

      Comment


      • Evo jedan tito post. I Borisa odlazi za dz, isto u Partizan a onda dogodine nakon nikakve role i Radanov i oni nas izbavuju iz Jurolige i ceo projekat ode u 3 lepe.

        Uvek sam tesko podnosio odustajanje od talentovanih igraca koliko god opravdano.

        Comment


        • Jesmo imali mi neki kontakt sa Kuperom?

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Jesmo imali mi neki kontakt sa Kuperom?
            Kontakt očima

            Comment


            • Zamolio bih samo forumase koji neke upise smatraju neprimerenim, ili su misljenje da ti upisi ne trebaju da se nalaze na odredjenim temama, te poruke automatski prijave a sve ostalo je do nas. Ne stizemo ni mi sve da pregledamo, a desi se i previd nekada. Hvala na razumevanju.

              Comment


              • Pozdrav ljudi. Nov sam ovde. Pokusacu da doprinesem diskusiji nekim svojim postovima. Mislim da Rakicevic i Borisa treba da dobiju pravu sansu u Zvezdi iz vise razloga. Kao prvo izuzetno su talentovani igraci. Kao drugo celu jednu sezonu su proveli u nasem sistemu uz jak trening i puno odricanja, a skoro bez minuta u igri. Kao trece mislim da mogu kvalitetom doprinesu nasoj ekipi ppsebno u Aba ligi jer nije lako naci pleja od 204cm i cetvorku od 210cm sa sutom beka. Četvrto, mozda i najvaznije,Zvezdi kao klubu koji zeli da skupi najtalentovanije mlade igrace sa ovog podrucja,nikako ne treba imidz da dovodi najtalentovanije igrace koji provode po dve godine bez adekvatne sanse da pokazu sta znaju.
                Nadam se da ce Alimpijevic zaista tokom sezone koristiti 15-16 igraca, da ce nosioce odmarati u laksim utakmicama Aba lige i KLS i cuvati ih za teze meceve EL, a samim tim i dati sansu mladim igracima

                Comment


                • Originally posted by Vlade89 View Post
                  Pozdrav ljudi. Nov sam ovde. Pokusacu da doprinesem diskusiji nekim svojim postovima. Mislim da Rakicevic i Borisa treba da dobiju pravu sansu u Zvezdi iz vise razloga. Kao prvo izuzetno su talentovani igraci. Kao drugo celu jednu sezonu su proveli u nasem sistemu uz jak trening i puno odricanja, a skoro bez minuta u igri. Kao trece mislim da mogu kvalitetom doprinesu nasoj ekipi ppsebno u Aba ligi jer nije lako naci pleja od 204cm i cetvorku od 210cm sa sutom beka. Četvrto, mozda i najvaznije,Zvezdi kao klubu koji zeli da skupi najtalentovanije mlade igrace sa ovog podrucja,nikako ne treba imidz da dovodi najtalentovanije igrace koji provode po dve godine bez adekvatne sanse da pokazu sta znaju.
                  Nadam se da ce Alimpijevic zaista tokom sezone koristiti 15-16 igraca, da ce nosioce odmarati u laksim utakmicama Aba lige i KLS i cuvati ih za teze meceve EL, a samim tim i dati sansu mladim igracima
                  Rakicevic je samo igrao na toj poziciji u Metalcu. Da li ti stvarno mislis da za plejmejkera od 2.04 ne bi bilo nikakvog interesovanja u evropi? Njegova prirodna pozicija je 3, na njoj je i poceo karijeru. Premrsav je i presitan - njegov problem.
                  Borisa ima preveliku platu za ono sto pokazuje, a to je skoro pa nista. Bar u mladjim kategorijama bi morao da dominira, a on je i tamo losiji nego sto je bio. Opcija da se on gura naustrb nekih poraza ne postoji. Ako je on toliko dobar i talentovan, ekipa ce pobedjivati jer je on u ekipi, a ne suprotno. Kao sto je i Guduric izneo neke vrlo bitne role u pobedama svog tima u evroligi.
                  Mislim da ni za jednog ni za drugog nema mesta u prvih 12. Na 2-3 su tu Dangubic, Lazic, Feldeine, Dobric i Keselj, on tu nista ne bi igrao. Ja bih rotirao Radanova i Keselja na mestu tog 12. igraca. Nije tacno ni da svi talenti odlaze. AA je nazalost dosta slabiji potencijal nakon dve teske povrede, Radanov tek treba da se dokaze, Simanic ima preveliku platu, a tu su i momci iz FMP (Lazarevic, Davidovac) koji ce imati prilika da se nametnu.

                  Problem je i sto ekipi treba bar jos dva vrhunska igraca. Previse je iskusnih radnika da bi svi mladji igraci dobili sansu. Jedino da igraju samo radnici i talenti, ali je to samoubistvo.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Pa taj Simanic da nesto vredi dobijao bi sansu. Decko ocigledno nema volju za napredak. Preplatili smo ga i sada ga se ocigledno treba resavati. Rakicevic jednostavno nema fizikalije za profi kosarku. Ja kada ga gledam rekao bi da ima 15-16 god. Talenti koji zasluze sigurno napreduju ( Gudura, Dobri) ili ce dobiti sansu (Radanov) .

                    Comment


                    • Jа нисам незадовољан што је аранитовић отишао из клуба. можда ће ме неки назвати лудим, али по мени он никада није био такав таленат каквим се представљао.

                      пре него што се повредио, играо је искључиво на снагу и брзину што је недовољно за бека, шут му је био просечан. то што је он доминирао у млађим категоријама не узимам као озбиљан аргумент, цветковић је давао по 40 поена, па видимо где је сада.

                      има талентованијих момака од њега, наравно да ми је жао због ових повреда, њему све најбоље у наставку каријере. сада игра у клубу за који одувек навија.
                      Last edited by Победа; 09-08-17, 19:31.

                      Comment


                      • Kuper ima izlaz u ugovoru ako ga trazi klub iz EL. Cijena pocetna je 300k za sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by Genije10 View Post
                          Kuper ima izlaz u ugovoru ako ga trazi klub iz EL. Cijena pocetna je 300k za sezonu.
                          Vredi tih para. Odmah na 2 godine ugovor.

                          Comment


                          • Ako postoji bilo kakva sansa za Kupera odmah bih ga uzeo.300k isrekno za Mekela i jos neke smo placali i vise koji su bili gori.Kuper je odlicna kombinacija i sa Lesortom i sa Radicevicem.A mi kvalitetnog pleja za male pare da nadjemo necemo

                            Comment


                            • Kuper definitivno vredi tu lovu i mislim da bi bolje legao na ovaj tim od Gossa.

                              Comment


                              • DJ COOPER
                                Davaj, davaj
                                Jel bilo kontakta?

                                Comment

                                Working...
                                X