Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aranitović je potpisao 3-godišnji ugovor sa Partizanom.

    Comment


    • Sad sam odgledao opet Gonzaga-Saut Karolajna.N.Vilijam-Gos je čuda činio, strašan. Onaj Bobinator me isprepadao pa bogami gledajući ovo čini mi se kad bi ispred njega bili Laza, Djenka, Danguba, Jović ne bi se baš naigrao. Ali ovo što igra na kolež košarci je majstorski.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Specio je DIS,Matijevica,dve strane firme.
        Hteli su da uloze novac ne znam kolikav jer nisam njihov direktor.
        Ljudi su zelel mesta u UO,pracenje tokova novca, da se o svakom pitanju oko funkcionisanja kluba dogovaraju, sastance.
        Odjebao je neke ljude iz sveta politike koji nisu hteli da Covic ode iz Zvezde ali da klub funkcionise na drugi nacin.
        Nije tajna da su neke strukture SNSa htele da budu u klubu. Ne podrzavam tako nesto. Ali ako hoces da ti drzava da novac a da se apsolutno nista ne pita to tako ne ide.
        Ta ista drzava je postavila Covica u klub.
        UPPR nije smislio Covic vec profesor ekonomskog fakulteta u Beogradu a uz pomoc Djilasa i ljudi iz vrha vlasti je sproveden.
        No nije ni bitno.
        Zavrsavam diskusiju oko Covica i necu odgovarati na dalja pitanja.
        I tako to.
        Znači hteli da uđu u klub direktno ili preko svojih pipaka Disova,Matijevića i ostalih tajkuna i delova vlasti.
        Znači osporavaš ovom što sad presedava klubom da živi od Zvezde da je bahat,sujetan,
        ovakav i onakav a onda mu zameraš što iste takve ili može se reći mnogo gore nije pustio
        u klub sa primesama SNS govnara koji bi klub pretvorili u onaj period Vesićeve prćije gde
        bi se sveli na 15 mil duga a ne na 3 mil. koja su pokrivena i sanirana,uzgred budi rečeno.

        I zašto bi Čović smišljao UPPR kad je on nema ni to zvanje ekonomsko ni tu "školu".
        I ne vidim da mu se to može prišiti kao neki minus što on lično nije sastavio i smislio UPPR.

        Mada mi je stvarno zanimljiva ta priča koja se svugde podmeće i plasira kako su neki hteli da
        pomoglu klub,da uđu sa ozbiljnim sredstvima ali zli Čović zarad sujete,apsolutne vlasti to nije
        dozvolio pa umesto da žarimo i palimo na F4 ove godine u Bg,mi ćemo biti kanta za nabijanje u EL,
        i da drzimo gaće u ABA od Cedevite,Future,moćnog Partizana i to sve zbog svojeglavosti ovog
        Čovića.Jbt pa ovim spinovima i Informer da pozavidi.





        Daj stvarno da stavimo tačku na ovu priču i mozda se danas nadamo novom pleju.

        I pitanje za upućene,kako ovaj DJ Cooper nije imao u svom CV jače klubove i lige,
        a vidim i po statsima i po klipovima da je sjajan pley razigravač,dobar i skorer?
        Šta je tu fail?
        Last edited by Talični Tom; 09-08-17, 12:52.
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • Fali mu CZ.

          Comment


          • Da nas obraduju danas...

            Comment


            • Ljudi,tema je prelazni rok.
              Stvarno smarate sa Covicem vise.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Aranitović je potpisao 3-godišnji ugovor sa Partizanom.
                U jebote, direktan napad na Čovketa. Očekujemo saopštenje, reakciju i par novih mladih igrača na poziciji neigraupartizanu.

                Comment


                • Danas ne pratim nishta. Pogledacu uveche da li se neshto desilo. Ono lozenje juche je bilo blesavo

                  Comment


                  • Originally posted by Clash View Post
                    U jebote, direktan napad na Čovketa. Očekujemo saopštenje, reakciju i par novih mladih igrača na poziciji neigraupartizanu.
                    Receno je da moze samo kao razmena za Marinkovica?
                    Mozda je to to[emoji16]

                    Comment


                    • Stvarno smarate vise i sa Čovicem i Vučićem. Kao otvorite posebu temu pa raspravljajte do sutra.

                      Comment


                      • Aranitović Aleksandar je 49. košarkaš koji je igrao za oba večita rivala.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Covica ne gotivim uopste, kao osobi sve najgore o njemu, ali za ovo visegodisnje odjebavanje naprednjaka mu svaka cast. Naravno, ne radi on to zbog Zvezde vec zbog sebe, ali opet KK ne bi preziveo jos jednu partijsku katastrofu.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Dosadna je ta prica ko je koga doveo. Za mene je SVE igrace doveo trener, cim je pristao da ih trenira. Ne interesuju me teorije zavere... trener stoji iza igraca u svom timu, jer je odgovornost njegova. Ko mu predlaze igrace je neka druga tema, a i jos nebitnija.
                            Pa nije bas nebitna, jeste tacno je da je trener uvek odgovoran i da ce na njemu prvom uvek puci, ali nije nebitno ko dovodi igrace u klub. Istina je i da je Alimpijevic vrv i znao da se nece puno pitati oko dolazaka igraca i to ga ne oslobadja odgovornosti, ali opet kazem to ne valja za nas kao klub i za njegovu buducnost, ako ce Covic i dalje da se igra menadzera sa zetom i direktorom.

                            Comment


                            • Podneo je zahtev za raskid ugovora, danas je trebala biti arbitraža. Verovatno je dobio i odmah kod komšija.

                              Comment


                              • Originally posted by Hogar View Post
                                Sad sam odgledao opet Gonzaga-Saut Karolajna.N.Vilijam-Gos je čuda činio, strašan. Onaj Bobinator me isprepadao pa bogami gledajući ovo čini mi se kad bi ispred njega bili Laza, Djenka, Danguba, Jović ne bi se baš naigrao. Ali ovo što igra na kolež košarci je majstorski.
                                Ma kpga briga za to, daj malo da se svadjamo oko covica...

                                Slazem se, vidi se da decko ima znanje. Ja ponavljam stalno jako inteligentan i skolovan igrac. E sad pitanje je da li ce mu brzina predstavljati problem. Upitna je cak i za EL nivo, na SL se videlo koliko je problem cak i za tu drugu nba ligu igraca. Drugi problem je neiskustvo i prilagodjavanje na evropu. Neko pomenu wilbekina, ne znam da li si gledao vilbekinovu prvu evropsku sezonu u arisu. To ni na sta nije licilo. Mislim video se potencijal ali je to bilo tanko za nesto ozbiljnije. Cak i prva sezona u faki je imala vise wtf? momenata nego onih dobrih. Potpis na tri gidine je super, da ima jovica ove sezone to bi bilo cak i epohalno za pojmove srpske klupske kosarke ali nisno ni aris, niti igramo kup lilijane ronketi. Voditi ovako neiskusnu ekipu u takmicenju koje je dve klase iznad koledz kosarke bice jako zajebano. Neko je ovde nabrajao igrace u EL koji su dosli sa koledza pa se tu spominjao lodzeski ovaj onaj sto je samo delimicno tacno. Niko od njih nije dosao direktno sa NCAA U EL. Uglavnom su gulili sezonu ili dve po evropi pa prelazili u oly, pao i sl. Ja stvarno ne mogu da se qetim nekog mamojeba koji je zablistao u evropi direktno sa koledza

                                Comment

                                Working...
                                X