Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ne treba toliko dizati buke oko Aranitovića, ni prvi ni poslednji samo me brine što mi nikako da uzemo njima nekog talenta ali dobro nije nas navijača da brinemo o tome. Idemo dalje, prelazni rok traje da mislimo o igračima koji su jš naši ili koji će to uskoro postati, Zvezda je veliki klub i prezivela je mnogo veće odlaske.
    Povreda ukrsetnih ligamenata kolena je najteza sportska povreda koja za sobom vuce rizik da se ponovi u svakom momentu. Decko je uspeo da pokida ligamente dva puta za redom i cisto sumnjam da ce ikad u zivotu moci da se bavi kosarkom na vrhunskom nivou, jer ce uvek imati strah da to koleno maksimalno optereti.
    Dve godine nije ozbiljno trenirao i vrhunski optimisti tesko da mogu da ocekuju da ce on biti optimalan za sledece dve godine.
    Ako je istina da ce nam biti isplaceno 100.000 evra na ime njegovog odlaska, to je odlican transfer, jer smo prodali macku u dzaku. A na kraju krajeva imao je ugovor sa nama na jos 2 godine vredan te pare.

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Ok, hvala.Ja sam nesto cuo da je on napravio neki predugovor sa Broseom pre odlaska na letnju ligu, i da je tu neki problem.Ne znam koliko ima istine u tome
      Napravio je predugovor kada mu je Raskovic bio menadzer, sada mu je Misko.

      Comment


      • Originally posted by Eric Cartman View Post
        Ima li kakvih novosti oko pleja?
        Ne jos. Makar ne da ja znam, ali svakako se radi na tome da bude u najskorijem periodu.

        Originally posted by Manda77 View Post
        Ok, hvala.Ja sam nesto cuo da je on napravio neki predugovor sa Broseom pre odlaska na letnju ligu, i da je tu neki problem.Ne znam koliko ima istine u tome
        Nema Brose veze sa tim.

        Comment


        • Originally posted by crni_redstar View Post
          U pravu je abraham ko smo mi sa par postova da se oglasavamo pridruzujem se, nek kenja ko sta hoce, bar se to jos ne placa u Srbiji.
          Dosta sa medjusobnim prepucavanjima. Svako ima pravo da pise na ovoj temi, dokle god je to smisleno i bez vredjanja ostalih sagovornika. Isti vazi i za Talieslina.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Uslovi sa Lessortom i Miskom su dogovoreni, kazem papirologija je problem. Cim klub objavi, napisacu sta je bilo.

            Sto se Gossa tice, info od danas je da ce se u klubu ipak okrenuti boljim i iskusnijim opcijama na pleju.
            Slobodni i iskusniji plemejkeri su Pullen, Jackson, Draper, Granger, Rice, Luz, Van Rossom, Kulagin .. pretpostavljam da je NWG i pracen zbog odnosa cena i onoga sto moze da doprinese. Gde je i sta radi AJ Price?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Mislim da ne treba toliko dizati buke oko Aranitovića, ni prvi ni poslednji samo me brine što mi nikako da uzemo njima nekog talenta
              Ni pored najbolje volje ne mogu da zamislim bilo kojeg igraca Partizana koji bi u ovom trenutku bio pojacanje za Zvezdu. Cak i taj mnogohvaljeni Marinkovic tesko da bi imao mesto u 12 pored Feldeina i Lazica. Donekle mogu da razumem zelju navijaca Zvezde da se iz osvete zbog niza slucajeva iz proslosti izlesinari Partizan ali za mene je ipak ovaj scenario u kojem u Partizanu nema igraca koji bi nas pojacao bolji i sve dok je tako niti brinem, niti razumem cemu prepucavanje s klubom koji je u ovom trenutku miljama iza nas po svemu.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Slobodni i iskusniji plemejkeri su Pullen, Jackson, Draper, Granger, Rice, Luz, Van Rossom, Kulagin .. pretpostavljam da je NWG i pracen zbog odnosa cena i onoga sto moze da doprinese. Gde je i sta radi AJ Price?
                Prajs je u Kini

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Slobodni i iskusniji plemejkeri su Pullen, Jackson, Draper, Granger, Rice, Luz, Van Rossom, Kulagin .. pretpostavljam da je NWG i pracen zbog odnosa cena i onoga sto moze da doprinese. Gde je i sta radi AJ Price?
                  Slobodan igrač. Vreme je da po treći put otpočne napad na njega.

                  Comment


                  • Ako smo odustali od Gosa, to mi se sviđa, mali je dobar ali ne može nama organizator igre biti momak od 22 godine. Daj nam Bože Di Džej Kupera, s njim bi bili jaki kao crna zemlja, pa mogu slobodno reći top 8 ekipa u Evropi sa tendencijom da se ravnopravno bori za f4.
                    Last edited by mikara92; 09-08-17, 16:58.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Slobodni i iskusniji plemejkeri su Pullen, Jackson, Draper, Granger, Rice, Luz, Van Rossom, Kulagin .. pretpostavljam da je NWG i pracen zbog odnosa cena i onoga sto moze da doprinese. Gde je i sta radi AJ Price?
                      Jedino koga bi odavde uzeo, i ko valja je Jayson Granger ali ne verujem da je nama dostupan, ostalo je krs od igraca.
                      Last edited by Manda77; 09-08-17, 16:58.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Slobodni i iskusniji plemejkeri su Pullen, Jackson, Draper, Granger, Rice, Luz, Van Rossom, Kulagin .. pretpostavljam da je NWG i pracen zbog odnosa cena i onoga sto moze da doprinese. Gde je i sta radi AJ Price?
                        Od boldovanih, svi su nam finansijski nedostupni. Ako je Dzekson Aaron, on cak ima angazman u Kini. Ovi ostali su imali jake ugovore u prethodnim klubovima, tako da otpadaju.

                        Ostaju Pullen, Luz i Draper.. Pullen je demantovan, dakle ova dvojica. A mislim da oni nemaju potreban kvalitet za nas tako da niko od njih. O AJ Price-u je glupo pricati, covek je u Kini za dobru lovu igra, kad god smo ga cimali odjavio nas je na keca..

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Dosta sa medjusobnim prepucavanjima. Svako ima pravo da pise na ovoj temi, dokle god je to smisleno i bez vredjanja ostalih sagovornika. Isti vazi i za Talieslina.
                          Sa mnom nemas brige, spakovao sam ove perjanice RSB-a na ignore listu odmah jer nemam zivaca vise da se bavim navijackim koznim mantilima. Samo bi kao nekakav moderator trebalo da znas da pokusaj uskracivanja prava drugim forumasima da pisu ono sto misle da treba da pisu spada u vredjanje sagovornika. Jasno je i meni i tebi da se ovde ne radi o kvalitetu topika vec o tome da je pojedinim forumasima neprijatno da citaju ono sto im rusi licni ili navijacki svetonazor pa bi, ako moze, da ukinu to pisanje da im ne bode oci. No, ima to i dobrih strana, zbog takvih forumasa je ovaj forum ovako brzo dobio ovoliki broj novih clanova. Samo sam se nekako nadao da smo to ponasanje i takve forumase ostavili za sobom. Prazna nada, kao sto to obicno biva.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Meni se NWG bas svidio, ali jbg.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Od boldovanih, svi su nam finansijski nedostupni. Ako je Dzekson Aaron, on cak ima angazman u Kini. Ovi ostali su imali jake ugovore u prethodnim klubovima, tako da otpadaju.

                              Ostaju Pullen, Luz i Draper.. Pullen je demantovan, dakle ova dvojica. A mislim da oni nemaju potreban kvalitet za nas tako da niko od njih. O AJ Price-u je glupo pricati, covek je u Kini za dobru lovu igra, kad god smo ga cimali odjavio nas je na keca..
                              Jackson je Aaron. Znam da je nerealno da angazujemo bilo koga sa mog spiska. Price je cini mi se odbio vise ponuda sa nase strane.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Sa mnom nemas brige, spakovao sam ove perjanice RSB-a na ignore listu odmah jer nemam zivaca vise da se bavim navijackim koznim mantilima. Samo bi kao nekakav moderator trebalo da znas da pokusaj uskracivanja prava drugim forumasima da pisu ono sto misle da treba da pisu spada u vredjanje sagovornika. Jasno je i meni i tebi da se ovde ne radi o kvalitetu topika vec o tome da je pojedinim forumasima neprijatno da citaju ono sto im rusi licni ili navijacki svetonazor pa bi, ako moze, da ukinu to pisanje da im ne bode oci. No, ima to i dobrih strana, zbog takvih forumasa je ovaj forum ovako brzo dobio ovoliki broj novih clanova. Samo sam se nekako nadao da smo to ponasanje i takve forumase ostavili za sobom. Prazna nada, kao sto to obicno biva.
                                Upravo zato i apelujem na sve strane da smanje tenziju i bespotrebna prepucavanja.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X