Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srdjan88 View Post
    Treba otvoriti temu "UPRAVA I RUKOVODSTVO" pa tamo se koljite o Covicu.
    Postoji regularna tema za upravu i druge stvari. Nema potrebe. Za totalni off topic je tema napravljena.

    Comment


    • Bogi, ima nesto novo za Lesorta?

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Tema se s razlogom zove Prelazni rok. Dosta više o tome, čak bi se moderatori trebali zapitati šta sve spada u politiku kada kažu da je zabranjena na ovom pdf-u.
        Da. Prelazni rok - nas igrac presao u Partizan - nas klub napisao saopstenje - prelazak i saopstenje se komentarisu. To sve ima smisla. Ono sto nema smisla je da forumasi preporucuju drugima sta treba da pisu i objasnjavaju sta se njima cita, a tek nema smisla kad tako nesto napise forumas koji ima 3 (i slovima: tri) posta. Na sta to lici i kakve su to gluposti? Kome se cita samo ono sto se njemu cita ima opciju da otvori blog i da ga samostalno uredjuje, ne vidim zasto bi se bilo ko na forumu obazirao na necije privatne zelje. Valjda postoji moderacija koja ce da napravi razliku izmedju trolovanja i pisanja koje se pridrzava teme, ne moze to da bude privatno misljenje moje ili tvoje.

        edit: Prebacite ovo gde ima smisla.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Ako nemas sta pametno da kazes bolje ne govori-neko pametan rece. Ima ovde strucnih ljudi zbog kojih ljudi prate forum. Tema je prelazni rok i sta je tu nejasno?

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            E, vidi, ako smo tebe i crnog redstara udavili jako nam je zao. Mnogo nam znaci to sta vi zelite da citate na forumu i trudicemo se maksimalno da pisemo samo ono sto vas ne davi. Evo, ni Zvezdu necemo da pratimo ako vas to deranzira, da mozete malo da se raskomotite i bolje uzivate. Tu smo da ugodimo i udovoljimo forumasima koji treci post napisu da bi nas blagoizvoleli obavestiti o tome sta se njima cita a sta ih davi, drugog posla i ambicija nemamo.
            Vidi, nema svako vremena ni zelje da pise po 40 postova dnevno kao ti,niti su ovi ljudi kod kojih smo dosli ovako coporativno zasluzili da citaju nase licne rasprave.
            Malo postovanja ne bi bilo na odmet.
            Inace registrovao sam se istog dana kad i ti i ne vidim zasto bih imao manje prava.
            Transfer Aranitovica u ovom stanju je dobar posao, ako smo usput nesto i zaradili ili makar ustedeli, jos bolje.
            Evo izvoli, nastavi da pljujes i davis temu, necu ti vise smetati, dok ti drvis na forumu po ceo dan, ljudi koje omalovazavas rade za dobrobit kluba u teskim uslovima.
            Pozdrav i svako dobro.

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Bogi, ima nesto novo za Lesorta?
              Papirologija je problem. Bice objavljeno, bez brige. Kada ne znam, ali bice.

              Comment


              • Nikada Sanija ne bih pustio u partizan.
                Bilo gdje samo ne tu.

                Obrisana ti je poslednja recenica. Nema potrebe za ovim. Bogi
                Last edited by Боги; 09-08-17, 16:39.

                Comment


                • Bogi objavljuj neko pojacanje da se smire ljudi
                  Lesort i Williams Gos ne bi bilo lose. Ima Gos dobar ulaz stvarno pogadja neke naizgled nemoguce ulaze. Valjda moze to da radi i u EL.

                  Comment


                  • Uslovi sa Lessortom i Miskom su dogovoreni, kazem papirologija je problem. Cim klub objavi, napisacu sta je bilo.

                    Sto se Gossa tice, info od danas je da ce se u klubu ipak okrenuti boljim i iskusnijim opcijama na pleju.

                    Comment


                    • Malo je glupo pricati da je AA presao u Partizan jer je veliki grobar ili jer mu je porodica tako hoce jer navijaju za Partizan.
                      Pre ce biti da su Covic i klub digli ruke od igraca koji je doziveo drugu tesku povredu u tako kratkom periodu i eventualno mu predlozili FMP. Cak je i oko operacije nastao kurslus sa roditeljima. To se ovima nije svidelo i potrazili su raskid saradnje i klub u kome ce moci da igra, a da nije neki KLS krs. Zato je presao u Partizan.
                      Da mu je Zvezda ponudila 10 minuta u evroligi ostao bi u Zvezdi, da je ziv Hemofarm otisao bi tamo i pored ponude Partizana.

                      Saopstenje je u rangu Covica i mandrila sa sipki i nacin na koji deo javnosti vidi smisao srpskog sporta .. dve polovine (crna i crvena) Srbije koje se stalno nesto gloze, svadjaju i spustaju jedni druge. Mislio sam da ce sa potonucem Partizana i igranjem Zvezde u evroligi to prestati. Izgleda da sam potcenio tradicionalno trazenje izmisljenog neprijatelja u Srbiji.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by burns View Post
                        Vidi, nema svako vremena
                        Evo izvoli, nastavi da pljujes i davis temu, necu ti vise smetati, dok ti drvis na forumu po ceo dan, ljudi koje omalovazavas rade za dobrobit kluba u teskim uslovima.
                        Pozdrav i svako dobro.
                        U pravu je abraham ko smo mi sa par postova da se oglasavamo pridruzujem se, nek kenja ko sta hoce, bar se to jos ne placa u Srbiji.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Papirologija je problem. Bice objavljeno, bez brige. Kada ne znam, ali bice.
                          Ok, hvala.Ja sam nesto cuo da je on napravio neki predugovor sa Broseom pre odlaska na letnju ligu, i da je tu neki problem.Ne znam koliko ima istine u tome

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Uslovi sa Lessortom i Miskom su dogovoreni, kazem papirologija je problem. Cim klub objavi, napisacu sta je bilo.

                            Sto se Gossa tice, info od danas je da ce se u klubu ipak okrenuti boljim i iskusnijim opcijama na pleju.
                            Ima li kakvih novosti oko pleja?

                            Comment


                            • Nije placeno obestecenje.
                              Dugovali smo Aranitovicu novac + pare za ostatak ugovora.
                              Povukao je zahtev za arbitrazu i dobio ciste papire.

                              Comment


                              • FMP je bolja sredina za njega od Partizana. Tako da sve ovo dalje sto napisa nema nikakvog smisla. Nego niko da mi odgovori kad stize Vanja ili je Covic opet otvoreno lagao celu zvezdasku javnost?

                                Comment

                                Working...
                                X