Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ta petorka od 2' 26'' do kraja utakmice je ono što u meni budi duboki nemir, puno igrača koji kao znaju košarke a nisu za vrhunsku.
    Nikako u Zvezdi ne bi bilo mesta ni za Apića ni za Davidovca, prilično sam razočaran izdanjima i Dobrića...od svih njih samo Jovanović što smrdi ili miriše (kako ko voli) ovo ostalo nit smrdi nit miriše.
    Ma stvar je jednostavna, dobri moj Ganac: najveća odgovornost je na nosiocima, od njih se očekuje konstantnost. Mi imamo šestoricu prekaljenih EL igrača, a samo jedan od njih isporučuje otpočetka sezone svaku utakmicu bez greške - Ročesti. Ovi ostali igrači od njih su očekivane promenljive partije, ali ovih 6 treba da budu svaku utakmicu na nivou, a to se ne dešava.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dosta izjednačena 1/4 meča protiv ekipe iz Železnika koja je spoj prekaljenih ABA igrača i najtalentovanijih mladih igrača u Srbiji. Prava ABA ligaška utakmica.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Bas igramo dosadnu, bezidejnu kosarku. Sve ide na individualni kvalitet, bez nekog sistema. Totalni promasaj u selekciji, tako da i ne cudi sto su hale prazne. Mi igramo egal sa FMP-om, koji ce morati da spusti gas u sledecem poluvremenu

        Comment


        • Dobra škola za mlade igrače FMP-a poput Simanića da vide gde su u odnosu na prvotimce Zvezde poput Jankovića i šta treba da urade da bi u nekoj daljoj budućnosti mogli i oni da zauzmu njihovo mesto. Radanov ne igra zbog lakše prehlade.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne pamtim da smo gore srpske igrace imali,ovo je horor tezak

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Ne pamtim da smo gore srpske igrace imali,ovo je horor tezak
              Mora da imaš 10 godina.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nadam se da svi koji prizivaju Borisu gledaju ovu tekmu...
                Dobric previse nonsanlantan, on to sebi ne sme da priusti.
                Ojo je odlican sirov komad planine.
                Jankovic ima kosarke, i poteze i osecaj i zna da ide u mesu, ali bas nije kosarkaski pismen. I na cas previse misli, na cas premalo, cudno je to kod njega.. Treba do momka dopreti, nekako, ima tu potencijala.
                Hala u nedelju popodne je prazna jer... jer smo govna.

                Comment


                • Radicevic covek ne moze ni protiv uskokovica mati moja mila

                  Comment


                  • Zajeban je Uskoković, Radičević može samo protiv Pena.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Zajeban je Uskoković, Radičević može samo protiv Pena.
                      Ma i to tesko. Penu se prasta na pigment

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Evo i ovaj Danguba taj nikada ništa neće pogoditi, ne znam što ga Alimpijević ne izbaci i ne ubaci tetkicu iz Pionira.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Hahah, nekome je pukao film . Nije vredno, a sarkazam tesko da ce biti primecen od strane svih ;)

                          Comment


                          • Ruski mesari [emoji31]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kakav užas od igre. Ovo je mučno za gledanje.

                              Comment


                              • Zao mi rocestija majke mi

                                Comment

                                Working...
                                X