Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
    Sram me bilo.
    Ne pisali ti pre 20 min da riba smrdi od glave[emoji848]
    Ne verujem kao ni ovi ljudu u Areni veceras.
    Da, samo što ti nisi ukapirao na koga se to odnosi ... onaj kome je to upućeno zna o čemu se radi.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Bez Rocestija i Pere (kakvu besnu mahinu vozi, jbt )

      Comment


      • Dobar odbojkaš ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • U hali 500 ljudi. Radicevic i Matija plesu.

          Comment


          • Budjenje Radičevića, hvala bogu Jovanović dobar. Vrlo je vazno ovo odmaranje Roča i Pere, videće se već protiv Nemaca.

            Comment


            • Malo neozbiljno izgleda ova igra u odbrani i angazovanost najblaze receno. Sve je ok, jaci smo aba liga, igramo kuci, nosioci odmaraju, ali bas zato treba vise zelje i agresivnosti kod mladjeg dela tima bas na ovakvim utakmicama. Ne shvatljivo mi je da primimo 46 poena od mzt-a. Ako zelimo da igramo iole ozbiljnu odbranu, a zelimo po izjavama trenera i igraca, na ovaj nacin to nece ici.

              Comment


              • Napadacki odlicno poluvreme.
                Dobra prilika da Radicevic udje u ritam.
                Sansa Apicu je odlican potez.
                Odbrana velika 0.
                Primili smo gotovo sve preko Lesora i Jankovica koji su toliko losi u odbrani da je to zabrinjavajuce.

                Comment


                • Dobijamo ovo..Sjajno igra Radicevic kao i Apic..Evo ga i Kes, izgleda jos se racuna na njega..

                  Comment


                  • Daj ljudi, "zabrinjavajuce", "dobijamo ovo", opustite se malo... ;)
                    PS serem malo, i meni je mnogo laknulo sto odigrasmo jednu ovakvu utakmicu. Tacno ono sto nam je trebalo!
                    Last edited by Geronimo; 30-10-17, 18:16.

                    Comment


                    • Ovo je zabrinjavajuće ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Apic ima najskolskije kretnje u piku, bilo ofanzivno bilo defanzivno od svih nasih centara. Sezona sa Ficom je njemu znacila.

                        Comment


                        • Na tribinama se lik dere ,,Alo MZT picke. Pustite da Keselj da kos,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji106][emoji106]

                          Comment


                          • Kakav raspad
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Lazić i Bjelica jako loše ušli u utakmicu...sudije baš kenjaju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ovo je prvi put da komentarisem sudije,oni ne grese oni nemaju isti kriterijum i to je ono sto je opasno.

                                Comment

                                Working...
                                X