Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotivim Alimpija, ali njegovi napadi iz tajmauta kada spustamo na Lesora da zida su ove sezone prosli ukupno nula puta. Napad nam je efikasniji kada pustimo Rocestija da improvizujemo nego kada Alimpije pocne da crta i komplikuje.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Možda bi mogao i Tadija Dragićević umesto Bjelice, šta misliš?
      nekako tako...Žao mi Lesora koji je zaista odigrao odličnu utakmicu, da mu to ponište Bjelkan i Laza.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Možda bi mogao i Tadija Dragićević umesto Bjelice, šta misliš?
        To je više bilo na konto Radičevića sprdnja, nisam bio ozbiljan.

        Comment


        • Bas mi je krivo sto je Jankovic iz kornera promasio onu trojku.Bukvalno je izasla lopta.
          Treba decko dobijati vecu minutazu u narednim mecevima,i ovako igramo rastereceno.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Bas mi je krivo sto je Jankovic iz kornera promasio onu trojku.Bukvalno je izasla lopta.
            Treba decko dobijati vecu minutazu u narednim mecevima,i ovako igramo rastereceno.
            A odmah posle toga ulazi Radoseviceva cigla od tablu i obruc. Bukvalno tad mi je bilo jasno da se tri dana igra ova utakmica mi ih ne bi stigli.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Bjelica 1-7 za tri poena.
              Ne znam zasto covek ne igra na postu vise,tu je najbolji.
              Dok je Wright bio u igri trebao je igrati samo na postu ledjima i sam ga izbaciti iz igre tako.
              Bamberg ima smesnu unutrasnju liniju,a i mi nemamo kome da spustimo loptu.
              Da imamo jednu tesku peticu garantujem da bi dobili.

              Unutrasnje igre bez.
              I da imamo vrhunskog ofanzivnog centra nista ne bi promenilo,protivnici bi i dalje mozda jos vise skupljali jer vec im je sada jasno da imamo uzasnu spoljnu liniju potpuno bezopasnu koju mogu /sem Rocestija da puste i dalje da sutira do mile volje.Jedini zadatak bi im bio da i dalje sprecavaju prodor ka kosu i proigravanje u reket za ostalo ne bi imali razloga da brinu kada su nasi silni specijalci u pitanju koji neznaju ni da sutnu ni posteno loptu da vode.

              Comment


              • Originally posted by ikaluka View Post
                I da imamo vrhunskog ofanzivnog centra nista ne bi promenilo,protivnici bi i dalje mozda jos vise skupljali jer vec im je sada jasno da imamo uzasnu spoljnu liniju potpuno bezopasnu koju mogu /sem Rocestija da puste i dalje da sutira do mile volje.Jedini zadatak bi im bio da i dalje sprecavaju prodor ka kosu i proigravanje u reket za ostalo ne bi imali razloga da brinu kada su nasi silni specijalci u pitanju koji neznaju ni da sutnu ni posteno loptu da vode.
                Previse specijalaca mozda.
                Fali ovde kombo bek,o tome su mnogi pricali,da ne trubim i ja vise,ali ne moze nam spoljna linija biti sa 2-3 igraca koja umeju nesto sa loptom,da ne kazem dva ipo.
                I da,zasto Dobric nije ulazio vise?

                Comment


                • Balkanski crveno beli GSW
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • nabicemo ih lagano

                    Comment


                    • Mnogo soft...

                      Comment


                      • Bolje.

                        Comment


                        • Ovo sto mi igramo u odbrani je kriminalno.

                          Comment


                          • Igramo odličnu odbranu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kako fali neki centar u reketu, to je haos.

                              Comment


                              • Kvalitetniji smo vidno...samo nastaviti ovako..Mutini "nabijaci statistike" nek ispune svoje kvote a mi da zaustavimo Vanju, Andrica, Cakarevica i ostale...pa da pukne stotka...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X