Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Not sure if it's Danguba or Curry [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Plašim se samo da Tejlor ne rikne do kraja utakmice
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da mi je neko rekao da će Nemanja Dangubić imati 18 poena dva minuta prije poluvremena bilo koje utakmice...

          Comment


          • Originally posted by Netz View Post
            Ne videh sta je uradio Markovic ako neko moze da kaze
            Nakon faula na Lesoru, zadržao i "vezao" ruku, inicirao produženi faul i provocirao reakciju, nakon dosuđenog faula je nastavio da prikenjava Lesoru, vrlo "španski" rekao bih ali nije u redu prema klubu koji kao voli. Igraj pošteno i najbolje što možeš za svvoj klub ali nemoj na kvarno (moglo bi se sažeti).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Mnogo smo bolji od ovog ne-tima. Samo ovaj ritam utakmica uzima danak kod naših (starijih) igrača.

              Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
              Nebrušeni mozak

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Plašim se samo da Tejlor ne rikne do kraja utakmice
                Uci ce Halid da oplodi, ne brini. Halid je taj dzoker veceras.

                Comment


                • Ovi došli i mole da budu nabiveni, ali mi se ne damo.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Bjelica i Jankovic su cimeri 100%

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Da mi je neko rekao da će Nemanja Dangubić imati 18 poena dva minuta prije poluvremena bilo koje utakmice...
                      Neca je uzasno napredovao u sutu i generalno da se manje trosi u odbrani sigurno bi gledao takve njegove partije. Druga je stvar sto je po meni ovo nasa individualno ofanzivno najjaca ekipa u poslednjih 15ak god pa je on tek 5. Opcija u napadu.

                      Comment


                      • Neskromno ću se citirati sa početka sezone kada je Milko Bjelica bio jedan od naših najboljih igrača.
                        Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Uz dužno poštovanje za Bjelicu.Izvinjavam se čoveku .
                        Ne može nigde na planeti nijedna ekipa da bude dobra u kojoj je Milko Bjelica
                        u poznim godinama glavni protagonista ili jedan od najbitnijih.
                        On to čovek nije nikad bio u karijeri.
                        Njega je ove sezone to zapalo.
                        Za Dangubića sam spreman da pojedem svaku reč kritike,
                        posebno ako ovakav bude u kontinuitetu.

                        Comment


                        • Bruka je šta igramo. A tek Himki

                          Lazić, Bjelica, Antić, Janković, kao da su upravo prvi puta u životu videli košarkaški teren. Nerealno je šta rade, kao grupa osoba sa posebnim potrebama. Olimpijci.

                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                            Neca je uzasno napredovao u sutu i generalno da se manje trosi u odbrani sigurno bi gledao takve njegove partije. Druga je stvar sto je po meni ovo nasa individualno ofanzivno najjaca ekipa u poslednjih 15ak god pa je on tek 5. Opcija u napadu.
                            A ne, Nemanja ima poludistancu već dvije godine sigurno, i prije one povrede prošle sezone se znao često podići oko reketa, uvijek je fino izgledalo. Ali nisam znao ima ovo u sebi

                            Comment


                            • Lose, jako sam nezadovoljan, nema trika da ovi sutiraju 25% drugo poluvreme, masili su zicere kao i mi ali i trojke sami...

                              Nije ovo dobro ni malo ali videcemo...dva igraca 31 poen...,ova 0-5 serija na kraju isto lose...Nismo iskoristili da ih prebijemo,oni ne igraju mnogo lose..koliko su dekocentrisani za zicere...nije zajebancija...nadam se da dobijamo ovo ali lose igramo i ako vodimo...

                              Rocesti Bog...Lesort i ako je dao dva poena mnogo znaci...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ostatak ekipe da pronađe mozak i talenat na poluvremenu ako hoćemo nešto da uradimo večeras.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X