Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Iskljucivo kvalitetno u kontinuitetu.

    [ATTACH=CONFIG]15653[/ATTACH]

    Samo neka gura ovako kvalitetno. Zelena Gora trazi krilo, vreme je da ga unovcimo.

    Hahhhaha. Znaci plemenski pripaljivac koji pusti 3 puta vise nego sto da, dok izgleda kao retard na terenu i vutra trud przi. Videcemo ti ledja Debilko, bice to divan dan. Plakace pioniri svuda...
    Retard si ti dečko,ali ozbiljan kalibar

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      58% из игре прошле сезоне, ове 28%. За 3 поена 37% прошле, 25% ове. Ово је довољно.



      Нема везе, узима Лазић сличан број шутева. Но то није ни битно, немам намеру да уздижем Радоњу или оспоравам Алимпијевића него сам само одговорио Урошу који је ненормално пљувао Радоњића без реалних основа.
      Lazic nema napadački talenat ali je veliki radnik i dogurao je do svog maksimuma,taj rad mu je doneo igranje na top nivou u Evropi,srebro na Ep . . .malo li je to?

      Comment


      • Nema potrebe baš za intimizacijom, plz.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pancev, 47% za dva, 31% za 3 i 67% slobodna su baš loši procenti. Jedino dobro što ima ass/to ratio i odnos napravljenih i iznuđenih prekršaja, ali sve u svemu loša statistika, i odbrana je takođe katastrofalna, a ona ne može do kraja da se prikaže u statistici.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Uroš ne voli Radonjića od prvog dana. To nije košarka u kojij mladi mogu da iskoče i napreduju jer su vezani za previše preglupih okvira. Gudurić je uspeo na osnovu muda, Kalinić i dalje ne zna kako je u Feneru, Žeks sredio to sve. Bobi se probio kao i Kuz zbog igre na centre, ok rada, ali oni nisu mladi igrači.

            Dr Deji Radonjiću fali čitav ofanzivni set da bi bio toliko bombastičan kakvim ga predatavljate. Jedan predvidiv trener koga je u doigravanju lako slomiti.

            Važne utakmice po pravilu gubi jer se uplaši više od igrača. Tad sam imao insajderw u samom timu pa sam znao kako stoje stvari.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Uroš ne voli Radonjića od prvog dana. To nije košarka u kojij mladi mogu da iskoče i napreduju jer su vezani za previše preglupih okvira. Gudurić je uspeo na osnovu muda, Kalinić i dalje ne zna kako je u Feneru, Žeks sredio to sve. Bobi se probio kao i Kuz zbog igre na centre, ok rada, ali oni nisu mladi igrači.

              Dr Deji Radonjiću fali čitav ofanzivni set da bi bio toliko bombastičan kakvim ga predatavljate. Jedan predvidiv trener koga je u doigravanju lako slomiti.

              Važne utakmice po pravilu gubi jer se uplaši više od igrača. Tad sam imao insajderw u samom timu pa sam znao kako stoje stvari.
              Завршавам расправу јер си рекао да Калина не зна како је и даље у Фенеру.

              Препоручио бих ти да погледаш Звезда Партизан 1/2 АБА лиге 2015. године када је Калинић у најбитнијим мечевима за клуб развалио комшије. Онда погледај пар утакмица Фенербахчеа да видиш колико је битан.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                58% из игре прошле сезоне, ове 28%. За 3 поена 37% прошле, 25% ове. Ово је довољно.



                Нема везе, узима Лазић сличан број шутева. Но то није ни битно, немам намеру да уздижем Радоњу или оспоравам Алимпијевића него сам само одговорио Урошу који је ненормално пљувао Радоњића без реалних основа.
                Nemam ni ja nameru bilo koga da uzdižem, nego samo da dođemo do razjašnjenja: prvo, igra manje nego prošle godine, otprilike 3 minuta u proseku po utakmici, drugo, igra ove i prošle godine se razlikuje, sada se igra brže i na veći broj poseda što Lazi očigledno manje odgovara, ali na svakom igraču je da se prilagodi onom sistemu igre koja najvećem broju igrača odgovara. Ja sam recimo od onih koji veruju da ni Radonja ne bi igrao onu igru od prošle godine sa ovim igračima, jer sam ga doživljavao kao pragmatičnog trenera, ali je sve to u domenu ŠBBKBB.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Nema potrebe baš za intimizacijom, plz.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Hoću, da vidim je l naučio da vodi loptu.. Čuo sam čak i da je trojke neke pogadjao. Kalina je prosek igrač, nego Žeks se nekome dokazuje sa kupovinom u Zvezdi. Gudurić je već potencijal, biće klasa.

                    On vredi svakog centa.

                    Davidovac je krenuo tim putem, hrabrost, pamet. Treba biti iskren, ne preuveličavati. Kalinić je igrač zadatka.

                    Davidovac i Gudurić su nešto drugo.

                    A od 2013. pričam da Dangubić nema pojma i da je bio dominantan samo u juniorima jer je bio jači od svih, dečko ima 25 god nema eleganciju uopšte, drveni pokreti. Ja ne kudim igrače, ali kvalitet je značajno opao. Malo je genijalaca kao što je potencijalno Davidovac, sve više je tih prosečnih igrača.

                    Ne treba da radimo po tudjim sistemima već da negujemo igranje, kreativnost i lepotu igre, da deci idoli budu Bodiroga i Teo, Pero genijalac, a ne neki Dangubići Lazići i Kalinići. Može igrati u Čikagu za mene je prosek.

                    Comment


                    • Kalina se isplatio Feneru, mislim da je bio najbolji igrač prošle sezone u polufinalu ili u finalu. razvalio na obe strane terena. Dečko je igrač za velike utakmice i muda su mu (ako je na trećem spratu zgrade) do prizemlja. Nema Žoc sentimente prema Zvezdi, čuj nekom se dokazuje...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Kalina se isplatio Feneru, mislim da je bio najbolji igrač prošle sezone u polufinalu ili u finalu. razvalio na obe strane terena. Dečko je igrač za velike utakmice i muda su mu (ako je na trećem spratu zgrade) do prizemlja. Nema Žoc sentimente prema Zvezdi, čuj nekom se dokazuje...
                        Ne znam zašto uopšte i replicirate ovoj gomili nebuloza.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Hoću, da vidim je l naučio da vodi loptu.. Čuo sam čak i da je trojke neke pogadjao. Kalina je prosek igrač, nego Žeks se nekome dokazuje sa kupovinom u Zvezdi. Gudurić je već potencijal, biće klasa.

                          On vredi svakog centa.

                          Davidovac je krenuo tim putem, hrabrost, pamet. Treba biti iskren, ne preuveličavati. Kalinić je igrač zadatka.

                          Davidovac i Gudurić su nešto drugo.

                          A od 2013. pričam da Dangubić nema pojma i da je bio dominantan samo u juniorima jer je bio jači od svih, dečko ima 25 god nema eleganciju uopšte, drveni pokreti. Ja ne kudim igrače, ali kvalitet je značajno opao. Malo je genijalaca kao što je potencijalno Davidovac, sve više je tih prosečnih igrača.

                          Ne treba da radimo po tudjim sistemima već da negujemo igranje, kreativnost i lepotu igre, da deci idoli budu Bodiroga i Teo, Pero genijalac, a ne neki Dangubići Lazići i Kalinići. Može igrati u Čikagu za mene je prosek.
                          Zeks se dokazuje time sto mu je tim godinama u TOP4 EL, a ne kupovinom u KKCZ i KKP.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Pancev, 47% za dva, 31% za 3 i 67% slobodna su baš loši procenti. Jedino dobro što ima ass/to ratio i odnos napravljenih i iznuđenih prekršaja, ali sve u svemu loša statistika, i odbrana je takođe katastrofalna, a ona ne može do kraja da se prikaže u statistici.
                            sa ovim se ne slazem ,to su korektni procenti za EL obzirom na to koliko igra i koliko se trosi ,koliko u odsudnim momentima svi guraju loptu na njega i koliko suteva uzima iz teskih pozicija u poslednjim sekundama napada ....pogledaj Feldinovu statistiku pa mi kaze da li je i to bas losa statistika ? pogledaj anticevu statistuiku...da li je i to bas bas losa statistika? pa i Printezis isto los bas los ...

                            U odbrani zna da ispadne to je tacno ,ali njegov doprinos u dobijenim utakmicama je ogroman a i to se ne vidi kroz statistiku ...top 3 igraca je Belica u nasoj ekipi i to je fakat svidjalo se to nekima ili ne
                            Last edited by darko pancev; 13-01-18, 08:28.

                            Comment


                            • Hajde da vidimo jednu bolju Zvezdu, skoncentrisaniju i sigurniju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ako odigra do kraja ovako Lessort, ovo ce biti maestralna partija. Covek je u odbrani sve pokrpio, bukvalno je svuda po terenu. Tranzicija, napad. Lepota kad ovako igra.

                                Sa druge strane, Milko Bjelica susta suprotnost. Nek zove neko Zelenu Goru...

                                Comment

                                Working...
                                X