Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Sramotna utakmica i za igrače i za sudije
    Zaslužen poraz,stav,energija,taktika nula!

    Comment


    • Postigneš 95 poena i lagano izgubiš utakmicu.
      Savršenstvo.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Postigneš 95 poena i lagano izgubiš utakmicu.
        Savršenstvo.
        Nba Zvezda

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Dragić daje trojke..


          Čestitao bih samo Davidovcu i Alimpijeviću, ja da imam ovakve retarde od igrača ja bih otkaz podneo posle mesec dana. Hvala mu što izvlači definitivno maksimum, a tako je mlad trener. Nisam ironičan uopšte, ja da treniram Lesora lomio bih mu o glavu 10 tabli za crtanje po treningu u proseku, da ako nešto nauči.
          Радоњић када има Дангубића, Лазића, Бјелицу, Митровића, Диона, Волтерса онда је он крив када се изгуби утакмица, а када се добија играчи су заслужни. Сада када губимо Алимпијевић извлачи максимум, а играчи су ретарди. Лицемеран си Уроше.

          Comment


          • Pa normalno jer igrači kao što su Dangubić i Lazić samo kod Radonjića i mogu da igraju. Tamo je naglasak na odbrani, oni ne znaju šta je napad. Po neka trojka i to je sve, limitirani.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pa normalno jer igrači kao što su Dangubić i Lazić samo kod Radonjića i mogu da igraju. Tamo je naglasak na odbrani, oni ne znaju šta je napad. Po neka trojka i to je sve, limitirani.
              Ovo je za Lazića ok,za Dangubića Ne!

              Comment


              • Svi na Ced! To nam je sada najbitnije od svega!

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Da je samo jednom. I onaj baseline prodor i prodaja lopte

                  Ali nemoj tako jaku, familija mu je na forumu. Oni broje svaki kos i uzdisu
                  Uzdiseš ti svaki put kada Milko da koš,uzdisao si i večeras jer je bio najefikasniji,a uzdisaćeš i dalje,jer igra čovek dobro i kvalitetno u kontinuitetu ove godine

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa normalno jer igrači kao što su Dangubić i Lazić samo kod Radonjića i mogu da igraju. Tamo je naglasak na odbrani, oni ne znaju šta je napad. Po neka trojka i to je sve, limitirani.
                    Па како онда Лазић играо боље напад код Радоњића него сада?

                    Comment


                    • Ne znam ne sećam se da je igrao bolje napad.

                      Comment


                      • Sa ovakvim pristupom u odbrani i pomišljanjem Feldaina da je Lebron ni Cedu nećemo moći dobiti.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Па како онда Лазић играо боље напад код Радоњића него сада?
                          Zato što Radonja nije imao tako dominantne napadače kao što su Ročesti, Feldin, pa i Pero i Bjelica koji uzima više šuteva nego kod Radonje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Sramotna utakmica i za igrače i za sudije
                            Sudije barem dobre ako ne i bolje od toga.

                            Posle ovakve igre koju smo pokazali nema smisla ni potrebe govoriti o sudijama.

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Uzdiseš ti svaki put kada Milko da koš,uzdisao si i večeras jer je bio najefikasniji,a uzdisaćeš i dalje,jer igra čovek dobro i kvalitetno u kontinuitetu ove godine
                              Iskljucivo kvalitetno u kontinuitetu.

                              2018-01-12 21_08_58-BJELICA, MILKO - Welcome to EUROLEAGUE BASKETBALL.jpg

                              Samo neka gura ovako kvalitetno. Zelena Gora trazi krilo, vreme je da ga unovcimo.

                              Hahhhaha. Znaci plemenski pripaljivac koji pusti 3 puta vise nego sto da, dok izgleda kao retard na terenu i vutra trud przi. Videcemo ti ledja Debilko, bice to divan dan. Plakace pioniri svuda...

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne znam ne sećam se da je igrao bolje napad.
                                58% из игре прошле сезоне, ове 28%. За 3 поена 37% прошле, 25% ове. Ово је довољно.

                                Originally posted by dekkard View Post
                                Zato što Radonja nije imao tako dominantne napadače kao što su Ročesti, Feldin, pa i Pero i Bjelica koji uzima više šuteva nego kod Radonje.
                                Нема везе, узима Лазић сличан број шутева. Но то није ни битно, немам намеру да уздижем Радоњу или оспоравам Алимпијевића него сам само одговорио Урошу који је ненормално пљувао Радоњића без реалних основа.

                                Comment

                                Working...
                                X