Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by la haine View Post
    Zašto nije onda igrao u USA? Nego došao u Srbiju da oživljava karijeru? Njegovi ga nisu hteli, a onda krene da pljuje. Malo je reći da je odavno pokazivao znake da je dečko debil. Počev od kukanja na hranu i na to što nema da jede svoj kartonski doručak i kornfleks, do toga da se totalno pogubio i počeo da tripuje da priča sa bogom preko tvitera.

    Evo ti Dženkinsov intervju koji poslušam s vremena na vreme, ovde je napustio Zvezdu i otišao u Milano.

    http://sportstalk1240.com/2015/07/20...arles-jenkins/

    Ako nećeš sve da slušaš (a preporučujem da to uradiš), kreni od 09:00 i tu priča o Srbiji. E vidiš to je kulturan i vaspitan čovek. A ne ova seljačina kao i drugar mu Q.Miller, a prizivali su ljudi i Morelanda i Deuce Bello-a. Oni su svi ortaci i svi su garantovano onaj najgori talog geto njuški koji bi samo pare i da opšte sa ku..ama. O nama ovde imaju mišljenje kao da smo majmuni.
    Kao što rekoh nisu svi kao Dženkins niti je to realno očekivati da su svi kao Dženkins ili Lovernj šta znam. Mislim da ti je pogrešna percepcija kojom dočekuješ stranca Amerikanca ovde u Srbiji. Ti sad od svih čini mi se očekuješ da jede sarmu i diže 3 prsta. Nisu svi isti karakter, nekome daljina od kuće predstavlja ogroman problem, tako je očigledno bio i sa Ostinom koji verujem nikad nije ni izašao iz Amerike. Očito je da nije bio psihički spreman na sve što je naravno njegova krivica. Dečko je mlad i glup, ne vidim samo da je bezobrazan, to je neka razlika.

    Comment


    • #77
      Pogrešno ti se čini. Ja ne patim da jede sarmu i diže tri prsta, samo ako mi dođe ovde ima da pokaže poštovanje. Ako ne želi, pokazaću mu da sam ja iz Srbije za njega građanin prvog reda, a on redneck klasičan. Btw, sin mu je ovde rođen, makar zbog toga je mogao da se suzdrži.

      A pre samo nekoliko nedelja, srao je i po Kini, kako tamo jedu skoro izlegle fetuse iz ptičijih jaja, a sad je tamo Ljubav. Ne sumnjam da kad napusti Kinu, ima da sere i po njima.

      Comment


      • #78
        Borisa igrao za FMP danas protiv Future.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Markoss View Post
          Borisa igrao za FMP danas protiv Future.
          Izgleda da će i Rakac tamo.

          Comment


          • #80
            Ima li statistike sa jucerasnjeg meca fmp-bud?

            Comment


            • #81
              Ima na sajtu ABA

              Comment


              • #82
                Vidio sam da ima ,ali samo kosevi....zanimalo me i ostalo...

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Боги View Post
                  Izgleda da će i Rakac tamo.
                  I ja imam istu informaciju.

                  Comment


                  • #84
                    Vec je stigao i da se potuce

                    B92: Ostin učestvovao u masovnoj tuč...nav_id=1298881

                    Comment


                    • #85
                      Vecina ovih juniora koji su tu na pripremama ce verovatno igrati za neki drugi klub u KLS-u. Spominju se Borac, Napredak, Spartak, itd. Jeidni koji mozda ostane u timu je Uskokovic.

                      Uskoro se i Lazarevic vraca. Za Davidovca jos uvek nije definitivno odluceno. Apic je blizi ostanku u Zvezdi, kao i Radanov.

                      Covic, Pot, Uskokovic
                      Rakicevic, Nenadic
                      Rowan, Lazarevic, Slutski
                      Simanic, Bursac
                      Ojo, Djumic, Seslija
                      Last edited by Markoss; 31-08-17, 15:24.

                      Comment


                      • #86
                        Šta će Apić i Davidovac u Zvezdi, uopšte nema potrebe za njima dvojicom, čak ni u ABA?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Markoss View Post
                          Vecina ovih juniora koji su tu na pripremama ce verovatno igrati za neki drugi klub u KLS-u. Spominju se Borac, Napredak, Spartak, itd. Jeidni koji mozda ostane u timu je Uskokovic.

                          Uskoro se i Lazarevic vraca. Za Davidovca jos uvek nije definitivno odluceno. Apic je blizi ostanku u Zvezdi, kao i Radanov.

                          Covic, Pot, Uskokovic
                          Rakicevic, Nenadic
                          Rowan, Lazarevic, Slutski
                          Simanic, Bursac
                          Ojo, Djumic, Seslija
                          Pa jedino nzm sta ce biti sa Markom Radovanovicem on igra 4.Prema ovome do sada Davidovac i Apic sigurno ostaju u Czv

                          Comment


                          • #88
                            Videce se jos za Radovanovica, mada je izvesno da ce opet u Cacak.

                            Comment


                            • #89
                              Sa jucerasnjeg meca, protiv nekih anonimaca.
                              Uskoković 13
                              Pot 10
                              Đumić 9
                              Maverick 8
                              Đorđević 6
                              Simanić 5
                              Ojo 5
                              Momirov 4
                              Jeremić 4
                              Radovanović 4
                              Bursać 3
                              Simović 2
                              Šešlija 2
                              Slutski

                              Comment


                              • #90
                                Ako je neko gledao FMP ili ima neke info sa treninga ili šta već pa može da odgovori - kakvi su ovi stranci?
                                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                                Comment

                                Working...
                                X