Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih da Filip ostane do kraja karijere u FMP-u. Identifikujem ga sa klubom, na isti način kao Džerarda sa Liverpulom ili Totija sa Romom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Voleo bih da Filip ostane do kraja karijere u FMP-u. Identifikujem ga sa klubom, na isti način kao Džerarda sa Liverpulom ili Totija sa Romom.
      Obicna splacina od posta.. Uporedjujes dva igraca koji su obelezili epohe, dva verovatno i najveca igraca u istoriji tih klubova sa malenim retardom, koji ne zna sta ce sa zivotom pa igra u svom privatnom klubu, i koji tom klubu nikad nista dobro nije doneo, a za vecinu poraza FMPa je direktan krivac.
      Molim te, vrsi nuzdu van foruma.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Bio je u KAOD grcka i popio otkaz, doduse pre 4 godine mislim...tu negde..3-4..
        nisam znao, a na bazi tvojih informacija deluje kao da nista tamo nije uradio i da je ostao nedokazan. Uvek ce biti prica kako je on zasluzio mesto u timu samo kao tatin sincic. Ne znam kako mu to ne smeta. Primetan je napredak u njegovoj igri u zadnje dve sezone, nije to onaj isti Filip iz Zvezde. Sada mu je poslednji trenutak da pokaze sta zna u nekoj normalnijoj za njega sredini jer bi se tako dokazao i sebi i drugima.
        Ja bi poludeo da mi cale bude gazda na poslu.
        Last edited by mmajstor; 31-12-17, 13:26.

        Comment


        • Shodno ambicijama kluba on odlično odrađuje svoj posao, imaš tzv. "heroje malih terena" on savršeno se uklapa u tu kategoriju, ceo svoj sportski vek privržen jednom klubu, jednoj ideji - zaista mislim da bi to bila prava stvar na obostranu korist.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • a koje su njegove ambicije, to bi bilo zanimljivo cuti.
            Da se dokazao prvo negde drugde pricalo bi se - 'sreca sto je Covicev sin pa igra za manje pare u Fmp jer je privrzen toj ideji' , a ovako je sada prica - 'steta sto je Covicev sin jer inace ne bi mogao da igra nigde sem kod tate u fmp-u' .
            Sigurno je to i Filipu negde u malom mozgu i smeta mu.

            Comment


            • Po njegovim partijama reklo bi se da mu ne smeta ama baš ništa, rekao bih da je on u FMP kao riba u vodi, baš se pronašao.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Jedino bi imalo smisla ako mu bas svira za neku karijeru i dokazivanje, voli covek da se igra kosarke makar i kod tate, nego da se grize i nervira u pecalbi sedenjem na klupi i borbi za svoje mesto.

                Comment


                • On je igrač koji nije za neki viši nivo košarke od ovog koji je prisutan u FMP-u. Da igra u timu koji je u gornjoj polovini ABA lige, ili se čak bori za F4, dolazi do završnice domaćeg prvenstva, eventualnog kupa, šta može da traži više od toga? Pritom igra na toj poziciji "trenera na terenu" pa ima i tu neku satisfakciju da učestvuje u formiranju mladih igrača koji stasavaju pored njega. Ovako gledajući sa strane, bez obzira šta mislio o njegovom ocu, a to nije nimalo pohvalno prvenstveno glede politike, deluje mi kao vrlo pristojna osoba koja zna da se ophodi sa igračima sa kojima je u ekipi ali i sa protivničkim, što je redak kvalitet, u Srbiji pogotovo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Vise od toga bi mogao da bude osecaj da je to mesto zasluzio svojim radom i kvalitetom, a ne da ga grize mogucnost da je sve to dobio preko veze. Meni bi to smetalo na njegovom mestu.

                    Comment


                    • Pa u sportu nepotizam je sveprisutan, nije to prvi slučaj, isto kao i zapošljavanje preko veze. To se sve ipak svede na davanje "preporuke", a ako se radnik/ sportista ne pokaže u roku od odmah popije otkaz. Najsvežiji primeri su ti Bogdan Bogdanović u Kingsima ili Mačvan u Bajernu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Vise od toga bi mogao da bude osecaj da je to mesto zasluzio svojim radom i kvalitetom, a ne da ga grize mogucnost da je sve to dobio preko veze. Meni bi to smetalo na njegovom mestu.
                        To je interna stvar. Ako on misli da svojim igrama zasluzuje ono sto je dobio, zasto bi ga grizla savest?

                        Mnogo volimo da drvimo kurac. Kao sto smo napadali Pesica za sina u repki i sl. Uvek tudjim kurcem koprive mlatimo...

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          To je interna stvar. Ako on misli da svojim igrama zasluzuje ono sto je dobio, zasto bi ga grizla savest?

                          Mnogo volimo da drvimo kurac. Kao sto smo napadali Pesica za sina u repki i sl. Uvek tudjim kurcem koprive mlatimo...
                          Kako ti znas sta on misli? Ja polazim od osnovne psiholoske pretpostavke svakog mladog coveka koji zeli da se osamostali i dokaze koje su njegove mogucnosti. Ne znam dal je to drvenje kurca ili nepotizam koji je toliko ugnjezden u nasem drustvu da je sasvim u redu da je drustvo na to alergicno. Upravo da bi dokazao da to nije bas tako, sam i iskazao misljenje da bi za samog Filipa bilo bolje da se dokaze u bar jednom klubu gde vlasnik nije njegov tata. I to sam rekao na nacin i bez namere da ga omalovazim. To je moje misljenje, ne znam sto bi svako ko se sa njim ne slaze mora da ga okarakterise kao drvenje kurca?

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Pa u sportu nepotizam je sveprisutan, nije to prvi slučaj, isto kao i zapošljavanje preko veze. To se sve ipak svede na davanje "preporuke", a ako se radnik/ sportista ne pokaže u roku od odmah popije otkaz. Najsvežiji primeri su ti Bogdan Bogdanović u Kingsima ili Mačvan u Bajernu.
                            Preporuka nije isto sto i nepotizam.

                            Comment


                            • Pročitaj pažljivije šta sam napisao
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nekad se i žene pitaju, najsvežiji primer Ajverson ... ima toga mnogo više nego što se misli ...
                                karijere igrača često zavise od mnooogo drugih stvari koje nisu košarkaške prirode.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X