Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne, debilno je zastupati neki stav bez ijednog argumenta. Ako je ovo za tebe ozbiljna rasprava, onda sa pravom misliš tako o sebi.

    Ne mislim da je ova diskusija na dobrom putu osim u besmislenom merenju patke.. U redu, nastavi da guslas pricu o Fici Dzordanu i razigravacu mladjih igraca ali mene zajebi... Ja ne znam za slucaj uspesnog kosarkasa od 1,5m osim ako nije sin vlasnika kluba

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Ne mislim da je ova diskusija na dobrom putu osim u besmislenom merenju patke.. U redu, nastavi da guslas pricu o Fici Dzordanu i razigravacu mladjih igraca ali mene zajebi... Ja ne znam za slucaj uspesnog kosarkasa od 1,5m osim ako nije sin vlasnika kluba
      Niži od Filipa 18cm, nije sin vlasnika kluba

      Hoćeš još?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Niži od Filipa 18cm, nije sin vlasnika kluba

        Hoćeš još?

        Ovaj skace do vrha table, brz je kao munja, vidi mu biceps i noge.. Mali dinamit.. A pogledaj onog naseg debeljuskastog tatinog sincica koji ne moze da se vrati u odbranu

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Ovaj skace do vrha table, brz je kao munja, vidi mu biceps i noge.. Mali dinamit.. A pogledaj onog naseg debeljuskastog tatinog sincica koji ne moze da se vrati u odbranu
          I Filip igra pnr najbolje u ligi, asistent par excellance, zabija trojke sa 9 metara... za ABA ligu odličan plej.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            I Filip igra pnr najbolje u ligi, asistent par excellance, zabija trojke sa 9 metara... za ABA ligu odličan plej.
            Tu dolazimo na pocetak price i ovim se odjavljujem..
            Ne sporim njegov sut, jer da nema ni sut bukvalno ni basketas ne bi mogao da bude..
            Dakle, u razvojnom timu Zvezde, o trosku kk Crvena Zvezda, zelim da gledam pnr samo Uskokovica ili Radanova, cak i ako je nesto losiji u ovom trenutku od Covicevog. Nema razvoja za njih dvojicu sve dok oni ne zavrte pik i preuzmu odgovornost.
            Ne mogu da se ponavljam ali ocigledno ne mozes da skapiras sustinu moje kritike.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Tu dolazimo na pocetak price i ovim se odjavljujem..
              Ne sporim njegov sut, jer da nema ni sut bukvalno ni basketas ne bi mogao da bude..
              Dakle, u razvojnom timu Zvezde, o trosku kk Crvena Zvezda, zelim da gledam pnr samo Uskokovica ili Radanova, cak i ako je nesto losiji u ovom trenutku od Covicevog. Nema razvoja za njih dvojicu sve dok oni ne zavrte pik i preuzmu odgovornost.
              Ne mogu da se ponavljam ali ocigledno ne mozes da skapiras sustinu moje kritike.
              Nije to trošak KK Crvena Zvezda nego države Srbije, a to kakve želje ti imaš - možeš samo da se povinuješ sadašnjoj situaciji ili da probaš da uđeš u strukturu kluba pa onda da menjaš. Sve dok klub ostvaruje rezultate koje ostvaruje i proizvodi igrače nema nijednog razloga da se bilo šta menja. Inače, svi ti igrači koje si spomenuo igraju i razvijaju se, imaju tačno onoliku ulogu koja priliči njihovim godinama i takmičenju u kojem učestvuju, pogledaj njihovu statistiku i sve će ti biti jasno, ako si dobronameran.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ali trenutak veceri: nakon lakta u glavu, sjebanog nosa, Novica napada reket gde ga ceka uvek spremni Seslija, koji ga momentalno patosira. Novica ustaje sav besan, u hali muk, a Velickovic se dere: “Ma jebite se svi”.

                Comment


                • Originally posted by brdjanin View Post
                  Ali trenutak veceri: nakon lakta u glavu, sjebanog nosa, Novica napada reket gde ga ceka uvek spremni Seslija, koji ga momentalno patosira. Novica ustaje sav besan, u hali muk, a Velickovic se dere: “Ma jebite se svi”.
                  haha )))
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Fica je nivo nekog..Koroivos i to da ga sutnu posle pola godine... Radi on posao ali da se ne zezamo takvu slobodu u igri nema ni Lebron u Klivlendu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Filip Čović je odličan plej

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nije to trošak KK Crvena Zvezda nego države Srbije, a to kakve želje ti imaš - možeš samo da se povinuješ sadašnjoj situaciji ili da probaš da uđeš u strukturu kluba pa onda da menjaš. Sve dok klub ostvaruje rezultate koje ostvaruje i proizvodi igrače nema nijednog razloga da se bilo šta menja. Inače, svi ti igrači koje si spomenuo igraju i razvijaju se, imaju tačno onoliku ulogu koja priliči njihovim godinama i takmičenju u kojem učestvuju, pogledaj njihovu statistiku i sve će ti biti jasno, ako si dobronameran.
                        Antona- na avataru Radonja u duši grobar

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Antona- na avataru Radonja u duši grobar
                          Mislim da je krajnje vreme da prestanes sa ovakvim provokacijama, pogotovo sto kukas kad tebe provociraju. Isto vazi i za ostale.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Odlican plej, to je u najmanju ruku diskutabilno. Po meni nije tacno, cuj odlican plej.

                            Idu i one price, ajmo Ficu u CZ...glupo sto mu tata predsednik pa ne moze...kao da mu nije u FMP...Realno po meni ispod proseka...Jos kad kazu moze da igra back up u Zvezdi u EL...

                            Neki bi igraci imali bolje karijere da nismo razvijali FC.... Mozda je on dobar momak ali koga briga za tako nesto...Ko ne vidi neke stvari taj je kompletan..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Filip Čović je odličan plej
                              Nek dokaze u nekom ne-tatinom klubu pa da mu se i oda takvo priznanje. Nije mi jasan covek, znao je kakve ce probleme i omalovazavanja imati igravsi u tatinim klubovima i on ne odustaje. Pa bar 2 sezone da je otisao u neki strani klub... prvenstveno da bi se sebi dokazao.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Nek dokaze u nekom ne-tatinom klubu pa da mu se i oda takvo priznanje. Nije mi jasan covek, znao je kakve ce probleme i omalovazavanja imati igravsi u tatinim klubovima i on ne odustaje. Pa bar 2 sezone da je otisao u neki strani klub... prvenstveno da bi se sebi dokazao.
                                Bio je u KAOD grcka i popio otkaz, doduse pre 4 godine mislim...tu negde..3-4..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X