Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, bile su i one price za godinu, dve vrhunski plej, kada ono... Daleko od toga da nije nista radio u Metalcu, ali ipak nedovoljno za nas nivo kosarke.

    Comment


    • Mnogo me je razočarao Rakićević...u stvari, opasno sam ga precenio. Očekivao sam baš mnogo od njega. Nakon što sam ga gledao u FMP-u, kako se i tamo muči, pojma nemam gde mi je pamet bila i šta li sam ja to tačno video.
      Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

      Comment


      • Iskreno, šokirao sam se kada sam video Rakićevića posle duže vremena. On dečko ne zna gde je, šta igra i kako to da igra.

        Comment


        • Na stranu to što su ga neki navijači precenili, ali šta je sa onima što su ga doveli, platili otkup ugovora Metalcu, dali mu platu?

          Od 20-godišnjeg igrača koji je imao ulogu u abaligašu napravili su propalog prospekta za samo godinu dana. Što jasno ukazuje da ili onaj ko procenjuje domete nema veze s mozgom, ili čitav sistem nema pojma kako da tretira mladog igrača i napravi ga boljim nego što je bio pre ulaska u taj sistem.

          Ovako, čovek izlazi iz sistema gori nego što je u njega ušao... To zaista treba umeti.

          Qué visión.

          Comment


          • On kod Radonje nije dobio ni sekund igre, kasnije u FMP-u nešto na kašičicu. Pretpostavljam da je neko pokušao da mu promeni poziciju, sećam se da je radio na nabacivanju mase letos. Jer ne može se igrati ozbiljna košarka ako nisi nagruvan ko Tarzan, jel tako...
            Valjda hteli od njega da naprave tipskog igrača, da bude još jedan od naštancovanih fabričkih (polu)proizvoda koje mi kao zemlja košarke izbacujemo već dve decenije, pa mu ubili ono kreacije što je imao, sjebali mu igrački identitet i na kraju pustili niz vodu.
            Ovo sve onako napamet, ako ima neko info izutra naka ga baci na forum.

            Comment


            • Odlicno poluvreme , da se nastavi ovako , vrlo vazan mec naredno kolo se igra sa nama pa bi ova pobeda bas dobro dosla.

              Comment


              • Filip Cović je odavno prerastao ovu ligu.

                Comment


                • Bravo za Fmp,vrlo dopadljiva ekipa ,nisam se nadao ma će konkurisati za gornji deo tabele

                  Comment


                  • Zanimljiv momak ...
                    INTERVJU - Majkl Odžo: Nosim patike broj 56, bilo mi je zabranjeno da zakucavam...
                    http://www.mozzartsport.com/vesti/in...kucavam/185176
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Svaki sekund koji Pot provede s loptom, a ne Radanov, direktan je pucanj u srpsku košarku. Danas se u nju pucalo rafalno.

                      Comment



                      • Ali Odžo situacije na 3:15, 3:25 ... kao zid
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Moze neko da sumira utiske? Nisam stigao da odem na utakmicu, pa sam neobavesten ko Kostunica.

                          Comment


                          • Originally posted by brdjanin View Post
                            Moze neko da sumira utiske? Nisam stigao da odem na utakmicu, pa sam neobavesten ko Kostunica.

                            Uglavnom se gledalo CsKA- Fener, ali ono sto znam da je Odzo izdominirao Gogu Bitadzea i da je Radanov bio odlican. Kao da je poceo da dize formu u odnosu na pocetak sezone..
                            Last edited by Antona; 18-11-17, 10:55.

                            Comment


                            • dogodine Radanov i Odzo kod nas uz mozda Nenadica na probu ....

                              Comment


                              • Džikić: FMP još ne zna za poraz u Železniku
                                Aleksandar Džikić, trener Budućnosti, kaže da je FMP Železnik jedan najstabilnijih klubova u ABA ligi.“Domaćin je sigurno jedan od najstabilnijih klubova u ABA ligi. Imaju potrebne uslove za rad, godinama su u prilici da selektiraju vrlo talentovane igrače. Ove sezone su u grupi timova koja igra jedanput nedeljno, što znači da imaju vremena za pripremu za svakog protivnika. Samim tim dovoljno vremena za rad i za odmor", rekao je Džikić.

                                Meč 11. kola regionalne lige igra se u predgrađu Beograda od 21 čas. Podgoričani su lideri sa samo jednim porazom, dok je domaći sastav šesti sa polovičnim skorom

                                Važan deo ekipe ima kontinuitet zajedničkog igranja, letos su pridodati iskusni igrači, tako da njihov trenutni plasman ne može da bude nikakvo iznenađenje. Igračka hijerarhija u timu je potpuno jasna, način igre prati atletske sposobnosti ekipe. Četiri puta su bili domaćini i u svojoj dvorani nemaju poraz u dosadašnjem delu sezone. Biće vrlo važno iskontrolisati njihov napad i skok u odbrani”, zaključio je Džikić

                                Comment

                                Working...
                                X