Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by brdjanin View Post
    Uklapa se u profil svakako
    Sta bi sa Djordjevicem i Vrscem? Prica se da ga ne pustaju na pozajmicu iz FMP-a.

    Comment


    • E da,jedna jako pozitivna stvar.
      Juce na tribinama Djumic,Seslija,Jeremic.

      Comment


      • Originally posted by Markoss View Post
        Sta bi sa Djordjevicem i Vrscem? Prica se da ga ne pustaju na pozajmicu iz FMP-a.
        Mislim da sam napisao to vec, ali nisam siguran. Pa nista, decko je zvao svog agenta Miska nezadovoljan polozajem u ekipi nakon traceva da ce ici na pozajmicu, I nakon toga je usledio poziv da se registruje za ABA ligu. Spletom svih tih okolnosti klub mu ne dozvoljava da ode na pozajmicu gde bi sigurno igrao 20plus minuta

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          E da,jedna jako pozitivna stvar.
          Juce na tribinama Djumic,Seslija,Jeremic.
          Seslija u gipsu, Bozi pukao misic cini mi se, a Jeremic takodje povredjen. Fakticki niko nije van stroja zbog manjka kvaliteta, vec zbog povreda

          Comment


          • Brz oporavak pomenutoj trojici,ali se nadam da ce vise sanse dobijati igraci koji su igrali vecim delom utakmice protiv zadra.

            Comment


            • Neki link za Igokea - FMP?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ja isto trazim, ali uzalud...

                Comment


                • Dobar Radanov.
                  Igokea se posle dva meca setila da igra odbranu.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Dobar Radanov.
                    Igokea se posle dva meca setila da igra odbranu.
                    A Ojo, Borisa?

                    Comment


                    • Mora Simanic vise da igra. Mnogo je zanimljiv FMP za pracenje, i konacno posle Gudure da imamo tamo nekog domaceg top talenta, a to Radanov i Borisa svakako jesu. Ako uz njih jos dobijemo i nekog Odzoa, Nenadica, itd, bice to super, ali njih dvojica su prioritet svih prioriteta.

                      Comment


                      • Originally posted by brdjanin View Post
                        A Ojo, Borisa?
                        Odžo mi je zapao za oko da je dva puta zakucao u "drugi obruč" i da se lopta odbila prilično visoko, kao i da je polovinom 4/4 izašao zbog 4 lične greške.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by brdjanin View Post
                          A Ojo, Borisa?
                          Borisa tek treba da udje u stos, dugo je odsustvovao. Ojo nek ostane u FMP do kraja sezone, posle mozda moze da bude back up centar u evroligi u (nadamo se) dresu Zvezde.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ok 3-3 nija loše samo sad stize Cibona koja posle poraza u ovom kolu ima motiv ako se nada nekoj borbi za plej of, bilo bi lepo da se dobije tu.

                            Comment


                            • Petar Rakicevic raskinuo ugovor, nezadovoljan minutazom. Radanov sutra nece igrati, povredio se, minute neke ce sigurno dobiti i Momirov!

                              Comment


                              • Originally posted by brdjanin View Post
                                Petar Rakicevic raskinuo ugovor, nezadovoljan minutazom. Radanov sutra nece igrati, povredio se, minute neke ce sigurno dobiti i Momirov!
                                Kratak je put od nekadasnje zvezde prelaznog roka do nemogucnosti da se izbori za minute u FMPu.
                                Kad se samo setim koliko su ljudi pisali da ga Radonja vidi na pleju, da se radi sa njim na treninzima, da sledece godine moze da da igra u evroligi. A Radonja je samo video da je Pera mrsavi dvometras, preslab da igra krilo, a bez suta i narocite kreacije da igra plejmejkera.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X