Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    jasno
    skoro kao moj utisak je da je opste poznato da je zemlja ravna ploca
    Na ledjima kornjaca koje se bodu dzointom u vene.

    Comment


    • Originally posted by Clash View Post
      Odje ai mogao zameniti THC sa uljem od kantariona ili majcinom dusicom , to je ta neka logika.
      Pa mogao bih. Samo sto oni nisu psihoaktivne supstance koje su zakonom zabranjene.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Bogi baci neku kosku dok nisu počeli da raspravljaju o opravdanosti uvođenja smrtne kazne i abortusu
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Pa mogao bih. Samo sto oni nisu psihoaktivne supstance koje su zakonom zabranjene.
          moj je utisak da je opste poznato da je svaki analgetik ujedno i doping

          Comment


          • U dosta US drzava je kanabis legalizovan. Bice i u ostalim, osim u onim u kojima je zemlja jos uvek ravna ploca. NBA je ionako tolerantan na marihuanu a ovo ce im pomoci da ukinu zabranu skroz. Tako da je Bogi u pravu, procaskali smo malo oko kanabisa i ne blamirajte se vise.
            Inace je Marcus bogotac kosarke.

            Comment


            • Samo da izjavim za dnevnik i idem da spavam kad mi je ćera vec u krevecu - vise bih voleo da mi kaze da mota marihuanu, nego li da pije ili pusi. Sutra cu da se ukljucim gde nastavite. Ako nastavite.

              Comment


              • Originally posted by Clash View Post
                U dosta US drzava je kanabis legalizovan. Bice i u ostalim, osim u onim u kojima je zemlja jos uvek ravna ploca. NBA je ionako tolerantan na marihuanu a ovo ce im pomoci da ukinu zabranu skroz. Tako da je Bogi u pravu, procaskali smo malo oko kanabisa i ne blamirajte se vise.
                Inace je Marcus bogotac kosarke.
                Svasta se legalizuje u poslednje vreme, bitno je samo da od coveka napravi retarda. Marihuana, naravno, ne spada u red teskih droga ali ta klinacka bajka o tome da nije stetna je nista drugo do klinacka bajka, sluzi za kurcenje klincima da pokazu kako su cool i kako je za njih zemlja okrugla, docim su svi ostali sabani, kao sto je nekad sluzila cigareta kad sam ja bio klinac. Moj dobar prijatelj je bio navucen na marihuanu i znam iz prve ruke kako to izgleda.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Medo,ajde da se vise ne vracamo na to.
                  Sve je manje-vise receno i ovde i gore na kritikama.

                  Svako smatra da je u pravu i obe strane imaju neku argumentaciju.
                  Daljim ukopavanjem u rovove,ucvrscivanjem borbenih polozaja se nista ne postize,sem produbljivanja nekog jaza. Sprivel je dobio preveliki ban,ali cu ovo smanjivanje da prihvatim kao dobar gest.
                  Nadam se da ce i Dravot i taliesin brze da se vrate.

                  Dajte da makar mi odavde smanjimo tenziju.
                  (au'ckumaterinu kad ce vise uvek neugodni turnir na Kritu?)
                  Od sada da se dogovorimo da vredjanje, omalovazavanje, ponizavanje i trolovanje nazivamo nekom argumentacijom. Za neke tamo dno ne postoji, uzeli ljudi lopatu i kopaju li kopaju.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Dajte ljudi stvarno..Udjem na temu a ono 10 strana o kanabisu

                    Da ne prekidam, možete da nastavite dole na pivcetu
                    Eto, malo budes odsutan i deca polude.
                    Svako bi pricao na forumu o onome sto ga interesuje, zato su tu moderatori da preusmere diskusiju u okvir teme. Licno, kada se vec o tome prica nikad nisam konzumirao kanabis, nemam pojma sta je to i ne bih znao da ga prepoznam da ga vidim, ali razumem stav ManyCalavere, ima poentu sa navodjenjem primera. To je do kluba da kazni konzumaciju, slicno klub kaznjava igrace koji dolaze pijani, sa viskom kilograma, manjkom procenata masti. Ok mi je da klub reaguje, savez i liga vec ne.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • U NFL je pokrenut proces za legalizaciju marihuane. Jbg nije bas legalizaciju vec da se vise ne sankcionise kao doping

                      Comment


                      • Bacajte travu to su strasne stvari. Samo se smejes ko ludak, stalno si srecan i gladan.
                        Tocak tka kako tocak zeli.

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Svasta se legalizuje u poslednje vreme, bitno je samo da od coveka napravi retarda. Marihuana, naravno, ne spada u red teskih droga ali ta klinacka bajka o tome da nije stetna je nista drugo do klinacka bajka, sluzi za kurcenje klincima da pokazu kako su cool i kako je za njih zemlja okrugla, docim su svi ostali sabani, kao sto je nekad sluzila cigareta kad sam ja bio klinac. Moj dobar prijatelj je bio navucen na marihuanu i znam iz prve ruke kako to izgleda.
                          Ako se navuces na Smoki stetno je. Hocu da kazem da je stetno sve sa cim preterujes. Od hrane do cigareta alkohola. Nista tu marihuana nije opasnija u normalnoj konzumaciji.

                          Comment


                          • Razglabate o dopingu,kanabisu i drogi u temi koja se zove Prelazni rok.....Sto kaze Bogi,imate posebnu temu,ovo je stvarno previse off-topica.

                            Comment


                            • Jebote, ovde diskusija ko u Drajzerovoj. Sto bi reko Pejakovic - "Droga je opijum za narod!"
                              Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                              Comment


                              • Nista bolje nego kad porucis dostavu hrane i u medjuvremenu zapalis jedan smotuljak majti hrba. Koja navala gladi sledi nakon toga, majku mu. Steta sto sam postao peezda koji slusa zenu, pa sam zaboravio sta bese bilo kakav "doping".

                                Comment

                                Working...
                                X