Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je napisao "Grozna komunikacija zaista, a i ovi sada vec bivsi forumasi su se oprostili onako bas gospodski. Nije ni cudo sto nas percipiraju na taj nacin.
    "?

    Comment


    • A jel moze neko "plasticno" da mi objasni sta mu dodje podrum a sta ti visi spratovi?

      Citam Vas i ne kapiram ali me mrzi da idem tamo na forum da vidim
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        A jel moze neko "plasticno" da mi objasni sta mu dodje podrum a sta ti visi spratovi?

        Citam Vas i ne kapiram ali me mrzi da idem tamo na forum da vidim
        Kad udjes na forum prvo odozgo je politika, kako se spustas nize tako idu i nizi spratovi, tzv podrumski deo iliti sport.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          A jel moze neko "plasticno" da mi objasni sta mu dodje podrum a sta ti visi spratovi?

          Citam Vas i ne kapiram ali me mrzi da idem tamo na forum da vidim
          Podrum ti je sport, Muzika, zabava , Film.
          Gornji posratovi su ti politika, drustvo i sve sto ide uz to.
          E sada ti imas elitu na tim gornjim spratovima koja je kako bih rekao sebe proglasila za apostole istine i svako suptrotno
          misljenje od njih su nacosi, srvbovi, rulja, horda, copor i slicni epiteti tome.
          Ako ti kazem da se gore cestita akcija Oluja onda sam ti nadam se makar malo docarao situaciju.
          Mene politika ne interesuje ali ne zelim i necu da dozvolim da sam niza klasa i niza rasa samo zato sto pisem na sportu i sto ne mislim kao oni,

          @ Gobline ovo sto si pitao je napisao Chaos is me Grozna komunikacija zaista, a i ovi sada vec bivsi forumasi su se oprostili onako bas gospodski. Nije ni cudo sto nas percipiraju na taj nacin.
          Last edited by Daba; 11-08-17, 18:59.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            Gazda izvini nisam u toku oprosti mojoj neinformisanosti ko je Manojlo.
            Ne znam ko je Manojlo, znam samo da je Kronos povremeni partizanovac, skriveni moderator
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ja se izvinjvam Vama, ali ja gluplju stvar nisam cuo dosta dugo

              Pazi ti to Elita na forumu Visi i nizi spratovi ahhahahahaha

              Prosto fenomenalno.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Ko je napisao "Grozna komunikacija zaista, a i ovi sada vec bivsi forumasi su se oprostili onako bas gospodski. Nije ni cudo sto nas percipiraju na taj nacin.
                "?
                Originally posted by l1m4r View Post
                Ja se izvinjvam Vama, ali ja gluplju stvar nisam cuo dosta dugo

                Pazi ti to Elita na forumu Visi i nizi spratovi ahhahahahaha

                Prosto fenomenalno.
                Slazem se apsolutno sa tobom ali beruj mi na rec to je istina oni su ti kao beli medvedi potpuno zasticeni
                mogu da te vredjaju do mile volje, da generalizuju stvari pritom i supermoderator da im se pridruzi u tome
                i nikom nista.Ali to je vec njihov problem neka ga resavaju sada izmedju sebe.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  I jos da dodam nesto za kraj te teme, sada neki kukaju kako smo eto ovima gore dali slagvort.
                  Citiracu sledecu recenicu
                  Grozna komunikacija zaista, a i ovi sada vec bivsi forumasi su se oprostili onako bas gospodski. Nije ni cudo sto nas percipiraju na taj nacin.

                  Fino nema sta samo svo gore banovani su pokusali da dignu glas i da se boreza bolja prava svih sport pdf i za ljude koji su banovani
                  dok su neki koji su sada tamo najglasniji skrivali svoje guzice tamo i cutali, jer zasto bi se oni mesali u sve to ili zamerali moderaciji.
                  Ja sam ratovao godinama sa moderacijom kako na sportu tako i gore i to xxy puta vise zbog drugih nego zbog sebe i iskreno ne zalim
                  opet bih to uradio kada vidim da je nepravda u pitanju.
                  Razocarao sam se u neke ljude ali dobro boze moj ni orvi ni poslednji put, i ne zbog sebe jer sam ja isao na namerni trajni ban
                  vec zbog celokupne situacije i nerazumevanja iste, da vise nije moglo tako da ide. Ne njihovo resenje je ne ici gore.
                  Nije poenta ne ici gore, poenta je u generalizaciji, poenta je u omalovazavanju pa sada ljude teraju dole u podrum.
                  Ali sta ih briga idu linijom manjeg otpora nezameranja. Nisam tako nikada u zivotu funkcionisao pa necu ni nadalje.
                  I nek ide na moju dusu i da sam ovakav i onakav i bezobrazan i nevaspitan ali prema ljudima cu i dusu dati prema neljudima
                  cu biti divljiji nego najdivljija zver na planeti.
                  Eto sad imaju svoj forum ocistili su ga od kukolja pa neka se sire sretno im bilo.
                  Ja sam sebi nasao okruzenje gde se osecam zaista predivno i trudicu se da tako bude i nadalje i svima ostalima pored mene.
                  Dabo, vrlo je jasno zasto smo otisli - jbg, ne mozes da trpis da te neko smatra za stoku.
                  Nismo ni sipkasi, ni huligani, ni "najverniji" vec ljudi koji vole svoje klubove i koji se druze, bez obzira na boje, i u RL i na Forumu.
                  Majkumu - to mora da se postuje, "da jebe oca" sto bi rekli djetici.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Gazda niko nikome ne brani da dodje ovde, neki su jedva cekali da mi neki odemo pa im je lepse tamo.
                    Neki ce doci samo polako, za razliku od nekih tamo mi ne pravimo forum na podobne i nepodobne
                    kvalitetne i one manje kvalitetne.Svako dobronameran je dobrodosao.
                    Tako je matori, sve to što si naveo je njima na obraz.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      A jel moze neko "plasticno" da mi objasni sta mu dodje podrum a sta ti visi spratovi?

                      Citam Vas i ne kapiram ali me mrzi da idem tamo na forum da vidim
                      Podrum = PDF sport i slični...viši spratovi= Politika. Likovi koji baš i nemaju neke veze sa realnošću ali sistem ja tebi Serdare, ti meni Vojvodo pali i sistem čopora kada neko sa strane (čitaj sa PDF sporta) ili neistomišljenik obruše se svi i navuku na hiperprodukciju postova (dok odgovoriš svakom) i onda te banuju makar za "trolovanje"..
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        (dok odgovoriš svakom) i onda te banuju makar za "trolovanje"..
                        AHHAHA.

                        Brate, zamisljam samo kada bi oni uredjivali ovaj forum. Pa polovina bi bila banovana
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Ko je napisao "Grozna komunikacija zaista, a i ovi sada vec bivsi forumasi su se oprostili onako bas gospodski. Nije ni cudo sto nas percipiraju na taj nacin.
                          "?
                          Ko god je napisao bio je u pravu. Razumem isfrustriranost i bes ljudi prema onoj grupi primitivaca i dunstera sa "politike" ali nije trebalo pisati onakve stvari sada kad postoji rezervni forumski polozaj. Malo je degute, na stranu sto je samo dalo municiju tim primitivcima da poentiraju kako su bili u pravu kad su pisali da mi siromasi sa sporta ne umemo da se obracamo "neistomisljenicima" na korektan nacin. Ko god se oprastao od tog foruma trebalo je da se oprosti dostojanstveno, ne zbog tog ljudskog otpada, ne ni zbog tog raspalog foruma, vec zbog ovog foruma na koji ste presli i ciji identitet sada zastupate postovima koje pisete.

                          No, bar ste zaista temeljno spalili most koji ste presli i lepo se ispishali po nagorelim ostacima, tako da ipak ima neke koristi od toga.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Daba im je napomenuo da im odgovara jezikom koji oni najbolje razumeju, sto su oni potvrdili trajno ga banujuci.
                            Meni se to svidelo.

                            A kapiram da ga sve to sto pisu i licno pogadja zbog licne sudbine, tako da i afektivni iskorak van dostojanstva u takvoj situaciji jeste ljudski, i verujem da ce normalni ljudi sa ovog foruma to tako i shvatiti.

                            Comment


                            • "Peja" mali covjek sa jos manjom inteligencijom-pameti ili je u pitanju samo dodvoravanje odnosno cisti bezobrazluk.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Daba im je napomenuo da im odgovara jezikom koji oni najbolje razumeju, sto su oni potvrdili trajno ga banujuci.
                                Meni se to svidelo.

                                A kapiram da ga sve to sto pisu i licno pogadja zbog licne sudbine, tako da i afektivni iskorak van dostojanstva u takvoj situaciji jeste ljudski, i verujem da ce normalni ljudi sa ovog foruma to tako i shvatiti.
                                Ma, kapiram, samo kazem da kad vidis psece govno na ulici zaobidjes ga a ne zgazis u njega. Tesko se skine s djona.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X