Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Sve si u pravu ali shvati me morao sam za poslednji put tamo da olaksam dusu.
    Znam da ih nece dotaci ali nisam mogao da odem i da ih barem jednom ne napusim iako to zaista nije moj stil
    sa ljudima ljudski za neljudima ulicarski.
    Ma, razumem te, samo kazem da ti nije trebalo. Ne znas ti to da uradis, da uvredis tako da zaboli i da se pamti, ocigledno nemas ni dovoljno prakse ni dovoljno zlobe. Sledeci put pusti mene.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Ma, razumem te, samo kazem da ti nije trebalo. Ne znas ti to da uradis, da uvredis tako da zaboli i da se pamti, ocigledno nemas ni dovoljno prakse ni dovoljno zlobe. Sledeci put pusti mene.
      Daba je emotivac

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Samo šuti brate, danas zaobilazim ladicu sa čarapama u širokom luku[emoji3]
        ROFL

        Btw...devedesetdvojka (radio pre svih) bila je nekada davno pojam na ovom prostoru, ali cak i mnogo pre nego sto su pukli i fizicki, pukli su i po svim drugim nekadasnjim merilima i normama...tako da sajt koji je ostao pro forme, odlazak ljudi, rasulo u svakom smislu i tih mrvica... morao je da se odrazi i na forum.
        Bacih malo pogled iako van sporta ne pamtim kada sam ulazila u neke druge pdfove...cemer i jad.

        tt sa A5 u inat Mi6
        Last edited by miloolja; 10-08-17, 17:48.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kakav paradoks.. Budem banovan, i izbegnem za 92jke i dan-dva nakon toga i operater mi ukine B92

          Comment


          • Nista ti to nije slučajno.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Dabin oprostaj deluje bas iskreno i onako stresno-oslobadjajuce. Ful terapija.

              Comment


              • Kada te neko godinama gleda sa neke svoje izmisljene visine i deli ti pridike da si najgori, najgluplji..... - moras jednom da puknes. Ja nisam mogao da se slozim sa svim tim etikecijama i pocelo je proganjanje po svim temama, cak i po onim o bastovanstvu, kuvanju (u tome sam ekspert), gitarama (sviram od svoje 5. godine, a imam 45) i morao sam da puknem. Nista gore nego kada ti mod otvoreno preti banom ili MOP-om samo zato sto si drugacijeg misljenja od forumskih belih medveda. MOP je, inace, najgore ponizenje za forumasa - pises i molis Boga da neko od iole normalnih modova odobri tvoj post, najcesce dosta kasnije. Moja tacka pucanja je bila "do daljnjeg" - prakticno sam banovan trajno, jer nije bilo sanse da mi neko od modova sa gornjih spratova odobri post. Ban 10, 20, 30 dana bih prihvatio odmah - ali da moljakam za objavljivanje postova - nikad.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  ROFL

                  Btw...devedesetdvojka (radio pre svih) bila je nekada davno pojam na ovom prostoru, ali cak i mnogo pre nego sto su pukli i fizicki, pukli su i po svim drugim nekadasnjim merilima i normama...tako da sajt koji je ostao pro forme, odlazak ljudi, rasulo u svakom smislu i tih mrvica... morao je da se odrazi i na forum.
                  Bacih malo pogled iako van sporta ne pamtim kada sam ulazila u neke druge pdfove...cemer i jad.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Ma, kuca je pustila forum niz vodu odavno, cudi me samo da dopustaju da ide pod tim imenom. Ceo taj pdf gore koji se naziva politikom trebalo bi da se zove Daning-Krugerov podforum, to odavno nema veze ni sa kakvom politikom vec sa nekoliko pojedinacnih sujeta. Uostalom, poslednji put kad je neko tamo procitao jedan tekst koji se bavi politikom, ako je to ikada uradio, to je verovatno bilo jos dok je Ivan Djuric bio kandidat za predsednika Srbije. Verujem da na svetu ne postoji mesto na kojem se sa toliko ubedjenja iznose tolike kolicine neopevanih gluposti.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Kuca je trebala samo vodu da povuce.
                    Svima bi lakse bilo.

                    Comment


                    • @Kronos...a gde sam ja pukao...kada su moderatori sa sporta svi od reda podrzali to sto si banovan...nista ne mrzim vise nego taj lazni moral cisto da bi se nekom dodvorio...Doduse Del Piero ih je malo nagazio...Nisam to tamo pisao zato sto sam saradjivao sa tim ljudima, znam da im nije lako i u biti su svi ok...ali mi to "proseravanje" smeta...cuj najstrasniji prekrsaj..ajde bre, pa da si Bil Gejts licno za dva minuta ne mozes nikog da lociras...
                      Sve u svemu zavrsena prica, zatvorena knjiga...pa da se bavimo sportom...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        @Kronos...a gde sam ja pukao...kada su moderatori sa sporta svi od reda podrzali to sto si banovan...nista ne mrzim vise nego taj lazni moral cisto da bi se nekom dodvorio...Doduse Del Piero ih je malo nagazio...Nisam to tamo pisao zato sto sam saradjivao sa tim ljudima, znam da im nije lako i u biti su svi ok...ali mi to "proseravanje" smeta...cuj najstrasniji prekrsaj..ajde bre, pa da si Bil Gejts licno za dva minuta ne mozes nikog da lociras...
                        Sve u svemu zavrsena prica, zatvorena knjiga...pa da se bavimo sportom...
                        Ja mislim da bi mogli jos malo o devedes'dvojci ovde.
                        Tocak tka kako tocak zeli.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Kada te neko godinama gleda sa neke svoje izmisljene visine i deli ti pridike da si najgori, najgluplji..... - moras jednom da puknes. Ja nisam mogao da se slozim sa svim tim etikecijama i pocelo je proganjanje po svim temama, cak i po onim o bastovanstvu, kuvanju (u tome sam ekspert), gitarama (sviram od svoje 5. godine, a imam 45) i morao sam da puknem. Nista gore nego kada ti mod otvoreno preti banom ili MOP-om samo zato sto si drugacijeg misljenja od forumskih belih medveda. MOP je, inace, najgore ponizenje za forumasa - pises i molis Boga da neko od iole normalnih modova odobri tvoj post, najcesce dosta kasnije. Moja tacka pucanja je bila "do daljnjeg" - prakticno sam banovan trajno, jer nije bilo sanse da mi neko od modova sa gornjih spratova odobri post. Ban 10, 20, 30 dana bih prihvatio odmah - ali da moljakam za objavljivanje postova - nikad.
                          Crni Kronose, ti pogibe i odseli se a za tobom samo cigani odose. Nekad je bio Arsenije III Carnojevic, ti mozes da se kvalifikujes samo za Arsenija 1/2 Carnojevica.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by the soul assassins View Post
                            Ja mislim da bi mogli jos malo o devedes'dvojci ovde.
                            Slobodno...ja u svoje ime pricam...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Crni Kronose, ti pogibe i odseli se a za tobom samo cigani odose. Nekad je bio Arsenije III Carnojevic, ti mozes da se kvalifikujes samo za Arsenija 1/2 Carnojevica.
                              K`smet
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Ma, razumem te, samo kazem da ti nije trebalo. Ne znas ti to da uradis, da uvredis tako da zaboli i da se pamti, ocigledno nemas ni dovoljno prakse ni dovoljno zlobe. Sledeci put pusti mene.
                                brate slatki...pa i sam si rekao da ne vredi kišnoj glisti zboriti...pusti, neka njih.
                                Last edited by nebitan; 10-08-17, 19:25.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X