Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не играм фантази, али Ганг где стави Оригија, па тај неће 5 голова дати у лиги

    Comment


    • Zamenio sam ga ne smarajte Bio mi bukvalno zadnji napadač i igrač u ekipi pa sam ga stavio bezveze
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Nismo imali sreće Jax, omašili smo sezonu...

        Inače, svakako bi ti obezbedio jedno dobro napijanje... p.s. Pod uslovom da nemaš veliku cisternu i da možeš da piješ celu noć...
        Ma brate fino bi mi u talu to pa da se zalije, ipak sam i ja neki vice šampion neke od h2h liga
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Не играм фантази, али Ганг где стави Оригија, па тај неће 5 голова дати у лиги
          To su ti male tajne velikih majstora ove igre

          Comment


          • Ja bih volio da se Olja prijavi i napravi plot twist i ponizi nas sa 200 bodova razlike i ugasi ovo tradicionalno takmicenje.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Za početak

              Spoiler

              Comment


              • Nesto sam nabrzaka, mada moram vidjeti kako zapravo funkcionise sistem da bih odabrao ekipu.

                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ima i nova igra, "Draft" se zove. U okviru ovog oficijalnog fantazija je, nije neki divljak.

                  Q: What is FPL Draft?

                  The Scout: A brand new twist on Fantasy Premier League, FPL Draft is free to play and will complement the regular game.

                  You can take on your friends in private leagues made up of 2-16 managers or enter public leagues with strangers of up to eight managers.

                  Your squad must be made up of 15 players, consisting of two goalkeepers, five defenders, five midfielders and three forwards.

                  Each Premier League player can only be in one league squad.

                  A draft will take place with managers taking it in turns to make their player selections.


                  Ono što mi se posebno sviđa, sve radi na principu žrebanja. Ako ja izvučem Kejna u tim, ostali igrači neće moći i isto tako ako neko izvuče Lukaku-a, ja neću moći. Totalno random, pa kome šta dopadne.

                  Inače, u ovoj igri, 8 timova je poželjno u jednoj ligi.


                  p.s. Evo koga ne mrzi da čita...

                  https://www.premierleague.com/news/427772
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja sam za sto se tice ovog drafta.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Nije random, ovo je isto kao NBA fantasy. Standardan snake draft. Random se izvuče ko bira prvi, drugi itd.. u drugoj rundi ko je birao prvi u prvoj, bira zadnji i obrnuto.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Ja sam za sto se tice ovog drafta.
                        +1 Americki fazon ali deluje zanimljivo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Nije random, ovo je isto kao NBA fantasy. Standardan snake draft. Random se izvuče ko bira prvi, drugi itd.. u drugoj rundi ko je birao prvi u prvoj, bira zadnji i obrnuto.
                          Aha, aha...sad i ja pročitah do kraja. Deluje zanimljivo i sviđa mi se što igrači mogu samo u jedan tim da se biraju. Samo 1 Kejn, samo 1 Lukaku itd...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • gde su ti kodovi za obe lige.. moze i draft, ako vam fali tim
                            FC AMATERI FROM ANFIELD

                            Comment


                            • Igrao bih i ja draft, što se tiče njega mogu da se naprave 2,3 lige
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Dajte coveku kod, on je odrzavao ovu temu u zivotu od decembra na ovamo.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X