Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Znam da si u maloj H2H u zadnjem kolu imao super finis i sa treceg izbio na prvo mesto, ja sam sa druge strane odigrao nereseno sa 79 poena(cini mi se) i ostao bez pobede.

    Sto se tice klasik lige nju je Tom osvojio i to poprilicno ubedljivo.
    Jax je meni doneo tu titulu. On je odigrao nerešeno sa tobom i omogućio mi foto finiš...

    Tom nas je pregazio u velikoj klasik. Ja sam ga nešto jurio pred kraj, još sam imao solidna kola sa dosta bodova, i opet mi je sve više bežao. Na kraju sam bio iza njega sa možda nekih 150 bodova, ako ne i više. On je bio u prvih 150 u svetu mislim, ako ne i bolje od toga.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Gangaricu, ako ces vec da mi kopiras izbor igraca, kreni od Lakagola
      Lakaklupa može samo da čisti kopačke velikom Olivieru
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ima li nagrade za nas sto ne pijemo?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ima li nagrade za nas sto ne pijemo?
          Što ne piješ,jesi bolestan nešto ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post

            Jedino me zanima hoce li Firmino biti standardan kod Klopare .
            Nema ko drugi Princoni. Špica nećemo dovoditi, a Staridz je previše staklen da bi bio prvi špic. Origi i Ings ne mogu tu da se ubace nikako...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Everton sto ima raspored u prvih 5-6 kola auuu
              Posle toga treba uzeti nekog od njih. Mene zanima hoce li Wengerici statovati Lakazet ili Ziru, i hoce li Bernardo Silva biti starter, ili da uzmem Silvu/Sterlinga?
              Igra Laka sigurno, a igra i Bernardo Silva. Ja ocekujem od Pepare ovako nesto:
              Jaja David Silva
              Bernardo De Brujn Sane (Sterling)
              Aguero (Jesus)

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nema ko drugi Princoni. Špica nećemo dovoditi, a Staridz je previše staklen da bi bio prvi špic. Origi i Ings ne mogu tu da se ubace nikako...
                Zola, ne pocenjuj Oridjija, vidis da Gangaric polaze velike nade u njega . Mene Staridz brine, ocekivao sam da ce biti prodat ali je zatajila ta prica

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Što ne piješ,jesi bolestan nešto ?
                  Prestao u Februaru od kad sam poceo da treniram
                  Jedini period kad sam pio je bio za vreme Ekonomijade u maju 5 dana i posle opet prestao
                  Obezbedi paket negaziranog soka za mene ako ga u opste nabavljas i imas haha
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pep je prošle sezone rotirao sve živo, najviše na početku. Ja tad nisam ni birao Sitijeve igrače, samo Stonesa veselog, koji mi ništa nije doneo...al je bio jeftin. Tako da, ne znam kako će biti ove sezone, ali prošle je bio horor...

                    Sterling može biti rotacija, a mislim da gotivi malog Sane-a i na kraju sezone mu je igrao skoro sve.

                    Valja sačekati nekoliko prvih kola da se vidi kakvi su Pepovi planovi...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Prestao u Februaru od kad sam poceo da treniram
                      Jedini period kad sam pio je bio za vreme Ekonomijade u maju 5 dana i posle opet prestao
                      Obezbedi paket negaziranog soka za mene ako ga u opste nabavljas i imas haha
                      Polako propićeš se ti do kraja sezone

                      Originally posted by Princoni View Post
                      Zola, ne pocenjuj Oridjija, vidis da Gangaric polaze velike nade u njega . Mene Staridz brine, ocekivao sam da ce biti prodat ali je zatajila ta prica
                      Zamenio sam ga King-om a najverovatnije ću i Kinga da zamenim polako ima još vremena Čekam ovu sagu oko Sančeza da vidim kako će da se završi pa ću najverovatnije da sklopim ekipu oko njega videću.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Zola, ne pocenjuj Oridjija, vidis da Gangaric polaze velike nade u njega . Mene Staridz brine, ocekivao sam da ce biti prodat ali je zatajila ta prica
                        Ne videh uopšte, menjaj Origija Gang kako znaš i umeš, taj će terena videti možda samo u kupovima...

                        Neće on biti prodan ako ne budemo dovodili špica, a nećemo. On je drugi špic u timu i imaće minuta, ali mnogo manje od Firmina. A Firmino je mašina, stamina mu je 19 najmanje + ga Klopp mnogo ceni
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Jax je meni doneo tu titulu. On je odigrao nerešeno sa tobom i omogućio mi foto finiš...

                          Tom nas je pregazio u velikoj klasik. Ja sam ga nešto jurio pred kraj, još sam imao solidna kola sa dosta bodova, i opet mi je sve više bežao. Na kraju sam bio iza njega sa možda nekih 150 bodova, ako ne i više. On je bio u prvih 150 u svetu mislim, ako ne i bolje od toga.
                          Dakle sa mnom bi najviše podijelio tih deset litara vinjaka
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Polako propićeš se ti do kraja sezone



                            Zamenio sam ga King-om a najverovatnije ću i Kinga da zamenim polako ima još vremena Čekam ovu sagu oko Sančeza da vidim kako će da se završi pa ću najverovatnije da sklopim ekipu oko njega videću.
                            Neiskusno ti je to da pravis ekipu oko Sanceza. On je po pravilu nikakav na pocetku sezone kada tokom leta igra za repku, jos ako ne produzi ugovor mozda ce grejati klupu ili biti prodat

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Neiskusno ti je to da pravis ekipu oko Sanceza. On je po pravilu nikakav na pocetku sezone kada tokom leta igra za repku, jos ako ne produzi ugovor mozda ce grejati klupu ili biti prodat
                              Zato i čekam da vidim šta će biti oko njega,ako ostane imam osećaj da će eksplodirati ove sezone
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Dakle sa mnom bi najviše podijelio tih deset litara vinjaka
                                Nismo imali sreće Jax, omašili smo sezonu...

                                Inače, svakako bi ti obezbedio jedno dobro napijanje... p.s. Pod uslovom da nemaš veliku cisternu i da možeš da piješ celu noć...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X