Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon aguero donosi poene i kdb i sterling, izvukao sam nakon duze vremena 50+
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Aguera kupim ovo kolo i odma žetva.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Aguera kupim ovo kolo i odma žetva.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Jos ako ti je kapetan kao meni
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Kejn je zadužen. Ne menjam ga ni pod tačkom razno.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Kretenčina dozvolim sebi da izgubim poene na Lorisa. Znam da je rovit i da postoji mogućnost da ne brani i ja se odlučim da rizikujem. Umesto samo da sam ga zamenio sa Begovićem i zaradio 3 boda.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Kretenčina dozvolim sebi da izgubim poene na Lorisa. Znam da je rovit i da postoji mogućnost da ne brani i ja se odlučim da rizikujem. Umesto samo da sam ga zamenio sa Begovićem i zaradio 3 boda.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Begovic ti na klupi?
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Prošlo kolo sam ga uzeo, pošto nisam imao valjanu zamenu za Huga. Meni je rezerva od starta bio Pantilimon koji je odavno napustio Englesku.
                I juče sam pisao i odlučio da rizukujem sa Lorisom i ostavim ga u postavi [emoji34]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Pa izvrsice ti se automatska izmena ako ti je Begovic na klupi i eto ti 3 boda

                  Comment


                  • Meni se to nije ni prošli put desilo. Samo mi se boduju starteri [emoji34]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Meni se to nije ni prošli put desilo. Samo mi se boduju starteri [emoji34]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Automatski se to menja, ne brini, Begovic ce upasti Meni Eliot drugi, a Loris prvi..
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Sledeći ko mi leti i koga prodajem je Ričarlison iz Votforda. Donosio mi je poene već par kola i sada stagnira.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Sledeći ko mi leti i koga prodajem je Ričarlison iz Votforda. Donosio mi je poene već par kola i sada stagnira.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          I treba, jos ima i komplikovan raspored. Ali menja se trener, a on je mlad, zeljan dokazivanja, samo da ne vrati formu s pocetka sezone pa da se kajes/kajemo.
                          Lester mi deluje kao ekipa koju treba gledati u narednom periodu. Megvajer, Marez mi deluju obavezni posle Evertona
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            I treba, jos ima i komplikovan raspored. Ali menja se trener, a on je mlad, zeljan dokazivanja, samo da ne vrati formu s pocetka sezone pa da se kajes/kajemo.
                            Lester mi deluje kao ekipa koju treba gledati u narednom periodu. Megvajer, Marez mi deluju obavezni posle Evertona
                            Mekvjera imam od prvog kola izuzetan je za te pare, bio je bas jeftin na početku i malo ko ga je imao

                            Comment


                            • Imam dobru prodju zadnjih nekoliko kola. 50+ redovno prelazim. Početak mi je bio katastrofa zahvaljujući svojim pogrešnim odabirom.
                              Zaklali me Lasels, Damet, Arnaut na startu vola nije mogao ubosti. Ček'o sam ceo avgust Kejna a tvrdoglavo sam ga držu za kapitena.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Megvajer nekako prolazi ispod radara. I ja sam ga imao jedno vreme, sad planiram ponovo da ga ubacim, bio je dobar juce.
                                Uh, Kejn jedini kojeg imam od prvog kola. Taj avgust me ubio, ali sada je sve vratio. Ja se jos drzim u kupu, valjda je to dobar znak da ne treba da mnogo menjam tim
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X