Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni je Loris prvi golman zato se i interesujem. Rezerva mi je Asmir Begovic ali ipak ću rizikovati sa Francuzom i ostaviti ga u sastavu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Znao sam i opet ga nisam ubacio u tim
      Nikako da napravim prostor za Eriksena ili Alija. Značajno bi povećao saldo bodova.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ako si imao ft onda nisi trebao a ako nisi, u sta verujem, onda je to pametan potez. Niko ne garantuje nulu, uvek neko zna da zezne sve a da Ljoris bude na golu.
        Uh, jos sve mislim Azara ili Salaha da vratim, i onda pogledam mec u kupu i shvatim da treba ici na sigurno
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Nikako da napravim prostor za Eriksena ili Alija. Značajno bi povećao saldo bodova.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Bolje što nisi. Ja gledam da se oslobodim igrača Spursa u naredna 3 kola. Junajted, Liverpul i Arsenal u naredna 3.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Bolje što nisi. Ja gledam da se oslobodim igrača Spursa u naredna 3 kola. Junajted, Liverpul i Arsenal u naredna 3.
            Osim Kejna. On je gotovo uvek sigurica.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Osim Kejna. On je gotovo uvek sigurica.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Videćemo.

              Naginjem da ga ostavim, ali možda ga izbacim na kratko. Sve zavisi koliko ću para da izgubim.

              Bravo Edene mačko, vrati mi što sam verovao u tebe.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Imam špurijus da mi danas Rondon donosi dosta poena. Ne znam zašto ali već par kola trpim napadača iz Venecuele i vreme je da proradi na Gudisonu. Everton mi deluje nekako kao pravi tim za njegovu raspoloženost.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ne brine te što je big Sem izjavio posle prošle utakmice da će se truditi da Everton bude što dosadnija ekipa, tj. da će još više da igraju defanzivno?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ovo je duel po meni dve najdosadnije momčadi PL. Neka Big Sem priča šta želi na Rondonu je da barem jednom nadmudri Pikforda.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ovo je duel po meni dve najdosadnije momčadi PL. Neka Big Sem priča šta želi na Rondonu je da barem jednom nadmudri Pikforda.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      I ja mislim da ce primiti gol Everton i da ce to biti Rondon, bas zato sto je Big Sem izjavio tako nesto, kao da on moze bas toliko da utice na situacije na terenu. Volkot pod lupom danas
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        I ja mislim da ce primiti gol Everton i da ce to biti Rondon, bas zato sto je Big Sem izjavio tako nesto, kao da on moze bas toliko da utice na situacije na terenu. Volkot pod lupom danas
                        Debituje u prvoj postavi. Izašle su početne postave.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Nisam bas ocekivao da ce ga primiti u sedmom minutu..
                          Volkot zeli, trci, centrira ali prvo poluvreme mi Everton deluje apsolutno nezainteresovano. Ocekujem da udje Runi, Vlasic klupa pa da mozda i okrene Everton. Ne bi me cudilo neki penal da svira Evertonu.
                          A Monreala vec ubacilo 4.000 ljudi, ne znam samo o cemu su mislili, kao da ce mu cena porasti do pola 6.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Prvo poluvreme želim što pre zaboraviti. Jedino me Aspilikueta ispoštovao.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Prvo poluvreme želim što pre zaboraviti. Jedino me Aspilikueta ispoštovao.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                              Kakvo je bilo drugo? Arnaut je asistirao, verujem da ga imas. Ali i da imas mozda Pogbu/Lingarda. Rondon je promasio zicer i pogodio precku u nadoknadi.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Nemam Arnauta. Pogbu imam i živce mi pokidao.
                                Srbina iz Austrije imao na početku ali me topio sa crvenim i slabim igrama pa sam ga prodao.

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X