Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hteo Hazarda i Sane-a, na kraju izgleda neću nikoga ubaciti. Da sačuvam dodatan transfer za sledeće kolo.

    Ajde Sigurdsone, dobijaš još jednu šansu, iskoristi je dobro...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja isto izbacio Moratu informacije su im katastrofa...

      Comment


      • Takodje uletio u minus zbog Morate i sto najveca zalost uzeo Bacuaija.
        sigpic

        Comment


        • Morata ipak spreman da igra?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ne ubacih nikoga iz Sitija, to mi se može žešće obiti o glavu. Imam samo Edersona na golu...

            Jel neko razmišljao da bi Poketino mogao da odmori Dejvisa? Ne bi mu bilo prvi put...+ se Orije vraća. Mogu da vidim Tripijea levo i Orijea desno, a Dejvisa na klupi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Bitno da sam ja otisao u -4 zbog Morate i sad odjednom naprasno ozdravio,i ovo sto pisu za Aguera od sigurnih 2 meseca moguca opcija za vikend,koga oni zezaju
              E moj Fiks, bestidnici su to. Gde imas malo poena jos nasli da te navlace da ulazis u minus i to malo da ti uzmu

              Comment


              • Ja sam razmisljao cak sam i ubedjen da ce ga odmarati jer ligu sampiniona sa RM pa cekaju LFC,i prodao sam ga donosi dosta i sve al on sam ubedjen da ce rotirati bekove sad kad su mu svi zdravi,ne bi nimalo zacudilo da mu danas krene Son levo WB i da udari ofanzivno na Bornmut.

                Al uradio sam isto ovo sto i Srdjan ubacio MIcua, jer ovaj Morata out rekli 6-8 nedelja,aj ovo kolo nece igrati al sledece ko zna, videcemo dal ce LS i koliko da igra,bice opet transfer na spica i uklapanje
                Last edited by 61563; 14-10-17, 10:55.

                Comment


                • Prodao sam Aguera, jbg neće ga biti jedno vreme, ubacio Čičarita i sačuvao dosta love za sl. transfer.

                  Comment


                  • Mislim da mi se nikad nije desilo kao sad da mi svih 6 odbrambenih igrača (5+golman) igraju kući. Čak i ako Dejvis bude odmarao, tu je Ward iz Barnlija da uleti.

                    Još uvek se premišljam da uvedem Hazarda. Morao bi da odem u -4 zbog njega. Strah me da će poludeti baš ovo kolo, a ja ću ga propustiti...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Princarić View Post
                      E moj Fiks, bestidnici su to. Gde imas malo poena jos nasli da te navlace da ulazis u minus i to malo da ti uzmu
                      Al realno sta rade ti doktori ko diplome u Srbiji da su stancovali pa toliko da omase sa prognozama,pazi ti ako Aguero danas zaigra,aka ne danas i on ce uskoro i za njega i za Moratu su rekli posle pregleda minimum 6 nedelja,sta gledju oni,al nebitno uz sve muka i saplitanja,nece me zaustaviti

                      Comment


                      • Dobro smo ga osetili Fixni. Nema Dejvisa čak ni na klupi.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Džons na klupu, već je počelo sa lošim odlukama.

                          Ajde sad Bačuaji i Žezus da nadoknade -4. Aguero na klupi, to mi se nikako ne sviđa...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Dobro smo ga osetili Fixni. Nema Dejvisa čak ni na klupi.
                            Dejvis je bolestan zato ga nema a ne jer odmara jer nema od cega posto je bila pauza.

                            Comment


                            • Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Dejvis je bolestan zato ga nema a ne jer odmara jer nema od cega posto je bila pauza.
                              Kako nema od čega, odigrao 2 utakmice u 7 dana za Wels? Pauza možda jeste bila, ali samo u PL-u...

                              Što se tiče bolesti, to ne bih znao. Moguće sasvim, ali Poketino nije ništa rekao juče za njega.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Igraju i drugi za repke pa nista, to se ne racuna.
                                Procitao sam danas negde da je upitan a malopre sam video da su i na fanrazi upisali illness tako da je to to.
                                Last edited by mikisavic89; 14-10-17, 14:42.

                                Comment

                                Working...
                                X