Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Još nešto vezano za Siti. Sa ovom povredom Aguera, i prelaskom na jednog špica, trebalo bi da ima više prostora za Sane/Sterling. Kad god je Siti igrao sa jednim špicem, i Sane i Sterling su igrali u prvoj postavi. Jeste da je sa Pepom veliki rizik oko rotacija, ali bi trebali da se zadrže u prvoj postavi. Obojica su u dobroj formi.

    Ko nema para, mnogo jeftinija opcija od moćnog KDB-a. Sane (8.3) 3 gola i 2 asistencije, Sterling (7.9) 5 golova (ladno Sterling dao 5 golova). Obojicu poseduje oko 5-6% ljudi, tako da mogu da budu odlična opcija za poene.

    Kad bi mogao da iskombinujem sredinu Hazard-Eriksen-Coutinho-Sane/Sterling...to bi bio vrh.
    Ovo si u pravu oko sane/sterlinga sve ,i to mi je bolja opcija nego KDB jeftinija,i bas sam razmisljao da ubaciom nekog od njih,al opet sam ubedjen da ce Pep da rotira njih sa Bernardom S,pogotovo sad kad ima da kazem laksi raspored par kola,a ja da gatam ne mogu dok je Jesus siguran sad da ce igrati,mada ga necu kupovati sadrzacu sad Lukakua i Kejna na spicu kad se Morata povredio i ostaviti slabiju odbranu
    Last edited by 61563; 05-10-17, 12:07.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ovo si u pravu oko sane/sterlinga sve ,i to mi je bolja opcija nego KDB jeftinija,i bas sam razmisljao da ubaciom nekog od njih,al opet sam ubedjen da ce Pep da rotira njih sa Bernardom S,pogotovo sad kad ima da kazem laksi raspored par kola,a ja da gatam ne mogu dok je Jesus siguran sad da ce igrati,mada ga necu kupovati sadrzacu sad Lukakua i Kejna na spicu kad se Morata povredio i ostaviti slabiju odbranu
      Bernarda može da rotira i sa Davidom S. U suštini, uvek je Pepova sredina najgora za izbor. Toliko rotiranja, premeštanja pozicija i slično da bukvalno mora da se gata i da se ide na sreću kako i šta.

      Za sad deluje da će i Sterling i Sane biti u prvih 11, ali ko zna šta će tu još da se dešava. Ja ću probati sa jednim od njih dvojice verovatno.



      Dejvis ludi...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Za sledeći meč su starteri Sterling i Sane. Za one naredne je teško predvidjeti, jer ima previše utakmica. Gundogan se polako vraća, a B. Silva će sigurno dobiti neke minute u narednom periodu. Meni najsigurnije izgleda Žezus i jedan od D. Silve ili KDB-a. Bez njih Pep sigurno neće počinjati. Siti do 27. kola ima dobar raspored, red bi bio da se ima duo iz njihovog tima.
        sigpic

        Comment


        • Naiđoh na nešto zanimljivo na tw-u. Tako da, kad budete birali igrače, ovo može da pomogne.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • За дивно чудо нико се није повредио.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Originally posted by Милош View Post
              За дивно чудо нико се није повредио.
              Polako, tek je sreda.

              Sad se tek vraćaju u klubove. Ide ono oktrivanje povreda posle poseta klupskim lekarima.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Хахаха, баш, то је та прича!

                Ево Колашинац сад нешто повређен..
                На целом свету само Црвена звезда оооо..

                Comment


                • Silva, Sane ili Sterling umesto Miki-a?
                  sigpic

                  Comment


                  • Jesus i Sterling in, Miki i Morata out. Mnogo se uzdam u Sitijeve igrace posto imam Sterlinga, Silvu i Jesusa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Za ovo kolo sam uzeo Kejna umesto Aguera i Silvu umesto Alija. Dobro je sto Moratu nisam menjao jer se vraca vec protiv Rome, dok bi Aguero vec za vikend mogao da zaigra. Najvise poteskoca mi stvara ova povreda Mustafija kojom se znatno smanjuje verovatnoca da ce mi Kole donositi cs u narednim kolima .

                      Comment


                      • Имао 2 трансфера а отишао у -4

                        IN: Вард, Куртоа и Стерлинг
                        OUT: Бертранд, Фостер и Мктаријан

                        Ето, чисто да знате ко ће да покида сутра.
                        На целом свету само Црвена звезда оооо..

                        Comment


                        • Bertrand, Foster i Mhtarjan?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Za ovo kolo sam uzeo Kejna umesto Aguera i Silvu umesto Alija. Dobro je sto Moratu nisam menjao jer se vraca vec protiv Rome, dok bi Aguero vec za vikend mogao da zaigra. Najvise poteskoca mi stvara ova povreda Mustafija kojom se znatno smanjuje verovatnoca da ce mi Kole donositi cs u narednim kolima .
                            Bitno da sam ja otisao u -4 zbog Morate i sad odjednom naprasno ozdravio,i ovo sto pisu za Aguera od sigurnih 2 meseca moguca opcija za vikend,koga oni zezaju

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Bertrand, Foster i Mhtarjan?
                              Тако је, убацујте док има времена.
                              На целом свету само Црвена звезда оооо..

                              Comment


                              • Mane i Mikratijan out, Tadic i Hazard in
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X