Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se tiče drafta, za one koji ne bi stigli na taj dan kad izvlačimo igrače, ima neka "Watchlist". Znači u nju stavite igrače koje bi želeli da imate u ekipi. I ako ne sitgnete na izvlačenje, prvi slobodni igrači sa te liste automatski vam ulaze u tim.

    Prior to the draft, you can build a watchlist of players.

    These will be your potential targets during the draft and will also be used to automatically select a player if you are not available to make a pick.
    Mislim da bi bilo najbolje da ovaj draft pravimo tamo oko 5og avgusta, znači 4-5 dana pre početka lige. Da sačekamo da vidimo kakvi će sve transferi biti do tad. Početkom avgusta počnemo polako da se dogovaramo oko potencijalne satnice za izvlačenje.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Id' u peršun, Limeni!

      Comment


      • Ja znam da za taj draft mi ne odgovara period od 1-4 avgusta, sve posle toga moze, ali najbolje da se usklade svi kako kome odgovara.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nema nista o draftu? Zar ne bi bilo najbolje grupa nas jedno 7-8, jel ima ko zainteresovan?

          Comment


          • Ima jos vremena,trebali bi odigrati
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Ja na moru.Otkazala mi fpl app i tt...tim sastavio cisto na auto select da bi usao u lige.Tuga...,
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Postoji vjerovatnoca da ja necu igrati
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ja na moru.Otkazala mi fpl app i tt...tim sastavio cisto na auto select da bi usao u lige.Tuga...,
                  Pa možeš preko browsera?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Aplikacija je oduvek krš, ne vredi se zamlacivati preko app. Sednete za desktop kao ljudi, pripremite kafu, obučete odelo i kravatu i spremni se za velika dela [emoji16]

                    Comment


                    • Ne vidim neku preteranu razliku za Android i iOS, sem ako za Android nisu zeznuli nešto, pošto za iOS već godinu dana odlično radi.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni [emoji768
                        ;1661708]Ne vidim neku preteranu razliku za Android i iOS, sem ako za Android nisu zeznuli nešto, pošto za iOS već godinu dana odlično radi.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                        Nema razlike.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Zato mi je čudno šta Krele piše, pošto dugo već nisam na androidu, ne znam možda su nešto radili.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Aplikacija je oduvek krš, ne vredi se zamlacivati preko app. Sednete za desktop kao ljudi, pripremite kafu, obučete odelo i kravatu i spremni se za velika dela [emoji16]
                            Ko onaj neki brat što ga je riba zatekla u odijelu i pomislila da ce da je prosi, a on ušo u finale Lp-a sa Vojvodinom na fm-u.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Upravo to mi je i bila inspiracija [emoji16]

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni [emoji768
                                ;1661718]Zato mi je čudno šta Krele piše, pošto dugo već nisam na androidu, ne znam možda su nešto radili.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                                Kresuje app meni redovno, odkad znam za nju... Ali mozda zato sto imam najnoviju verziju androida. Pa ih zabole da isprave...

                                Comment

                                Working...
                                X