Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Slomio sam se od studiranja, cak 4 godine
    Aki ti si mala beba za mene ja vec 8 god muku mučim [emoji3]

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Mene jedan predmet salje u zaborav. Ne polozim li ga sad, odoh na privatni fax, svejedno su ove godine primili vise studenata od drzavnog.

      Imace, taj draft o kojem razmisljate, ja veze nemam kako se igra, pa cu preskocit
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Lagano, napravi se raspored biranja pikova, biras 15 igraca i svako ima drugaciji tim tj igrace koje je odabrao... I nema ogranicenja od 100 unita kao kod klasicnog pravljenja tima

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • jel neko na kraju pravi draft ligu? tj. što neko reče., može se i više liga napraviti
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Mozemo li jednu probnu da napravimo? Po deset u ligi npr, taman je
            sigpic

            Comment


            • Ja necu draft, previse mi je to ekipa. Igramo li Arsenal vs Junajted klansko?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Ja necu draft, previse mi je to ekipa. Igramo li Arsenal vs Junajted klansko?
                Arsenal vs Junajted vs Liverpul? Znam da nismo dovoljno aktuelni i "žestoki" kao duo Ars-Jun na forumu, ali ima par ozbiljnih igrača i u našem taboru...

                Odmah mi na pamet pada bar 5 komada...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Arsenal vs Junajted vs Liverpul? Znam da nismo dovoljno aktuelni i "žestoki" kao duo Ars-Jun na forumu, ali ima par ozbiljnih igrača i u našem taboru...

                  Odmah mi na pamet pada bar 5 komada...
                  Bili bi tihi favoriti
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Arsenal vs Junajted vs Liverpul
                    Šta je, čuli ste da se kućni vraća pa ne smete protiv Čelzija? Neka, neka
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post
                      Šta je, čuli ste da se kućni vraća pa ne smete protiv Čelzija? Neka, neka
                      Nema nas dovolno za barem ne aktivne na forumu.

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Bili bi tihi favoriti
                        Osvojili bi lagano...
                        FC AMATERI FROM ANFIELD

                        Comment


                        • Snaći ćemo se mi iz tabora Čelsija nekako, kupiće nam Roman igrača.

                          Što ste se zalećeli za ovaj draft. To treba neđe dva dana prije početka lige da se odradi, ko zna ko će otići i doći do početka... Za probu sam voljan, računajte na mene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta je sa vama ljudi, kakvi klanski da igramo?

                            Dovoljni su Ponosni Kunici sami da igraju protiv svih nas zajedno.

                            Bolje ovako, ko smakne Tomislave sa liste ima litracu vinjaka od mene! Saljem mu na kucnu adresu!!!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Tu vam je i fiksni.

                              Comment


                              • Za njih dvojicu je jedini uslov da izdrze na forumu 3 dana bez bana!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X