Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger troluje, kao da cita forum

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bice zanimljivo koji ce na teren 1 u sredu Rodja,Endi ,il Novak ako ovaj nas dobije sutra,..
      Last edited by Jack; 10-07-17, 22:15.
      sigpic

      Comment


      • Pa sta mislite ko se krije iza nicka Njonjo
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Federer je najbitniji covek gde god da igra. Sto je razumljivo jer je najveca zvezda, ali je takodje i strasno nefer prema ostalim velikim igracima.
          Kakav god da je, kako god da igra, gde god da igra. Titraju mu muda svi zivi i mrtvi. I olaksavaju mu sto vise mogu.
          Sa tim se treba sloziti i navici se na to, ali je zaista bezobrazno kada se pravi drasticna razlika izmedju dva superstara ove igre. Ok je da je Svajcarac najpovlasceniji, ali ne treba zbog toga srozavati druge (u ovom slucaju Djokovica) totalno.
          Sta mislite da je Federer bio u Djokovicevoj kozi veceras, bi li se igralo na Centralnom?
          Crveno je sustina. Prihvatam da Federer ima povlasticu da igra na CC, ali nije bilo nikakvog razloza za uzeti Novaku dan odmora.

          Naravno da bi se igralo na CC-u da je Federer bio u Novakovoj kozi. Kao ulaznice bi se koristile memorabilije RF!

          @Bojana

          Ne troluje Rodzer nego je prozvan. Neko ga je prozavo, izvan ociju javnosti. I ovo je Federerov odgovor da on ne podrzava organizatore.
          Last edited by NI; 10-07-17, 22:22.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Bice zanimljivo koji ce na teren 1 u sredu Rodja,Endi ,il Novak ako ovaj nas dobije sutra,..
              Zar se to pitanje uopste postavlja ???
              Mozda Marej, mozda i Rodzer, ali Rodzer igra sa proslogodisnjim finalistom top 10 igracem, dok je Endi domacin. A Novak igra sa sve losijim i losijim Berdihom.

              A ovo sto je Olja sada postavila je samo dokaz kako organizatori misle da ljudi sve lako zaboravljaju. Smejurija.
              Last edited by Sandugp; 10-07-17, 22:22.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja bas imam neki osecaj da ce posle ovog haosa, baciti Rogera na C1 u sredu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Onda cu da bojkotujem!
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kako mi je W u roku od nekoliko sati od potencijalno najinteresatnijeg turnira u poslednjihpar godina postao smor. Ja bih vrv takodje poludeo da je Nadal u igri i da mu se desilo sto i Noletu, ili bih ga branio kao Bojana Roleta da je u toj situaciji, a ovako sa strane je najgore svaka pozitivna nervoza, zaljenje na ove one, napetost za vreme meca je isparila.


                    Hvala ti Zile Mileru.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Onda cu da bojkotujem!
                      idemo u London
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nego ljudi, jel imate osecaj da Ozmo nije onako dobar kao sto je bio na b92 ? Da se razumemo, ja i dalje mislim da fantasticno pise blogove, ali nekako nema onu motivaciju da juri razne ljude i intervjuise ih. Takodje nema vise interakciju sa navijacima, sto mi se dosta svidelo kod njega.

                        Ovo se odnosi samo kada je na slemovima. Deluje mi da se zasitio tolikog putovanja.

                        Comment


                        • Monfis i Simon su igrali mec, veoma zanimljiv, i da se ne bi prekidao, posli su na CC da ga zavrse.

                          Isto bi se uradilo veceras i sa Nadal-Miler.

                          Da je mec potrajao jos 5-6 gemova.

                          Comment


                          • Olja,

                            Mec koji je Jane pomenula je bio mec 3. kola. To je razlika. Organizatori ne zele da se mecevi 3. kola prebacuju u narednu nedjelju. To njima pravi problem.

                            Naravno, mec Simon-Monfis dokazuje da kotrola publike nije bio razlog zasto se danasnji mec nije prenio na CC. Razlog je olaksati posao Federeru. Cak je i Mari tu manje bitan. Jer Mariju odgovara dugacko polufinale Novak - Rodzer. A ako Novak bude umoran, Federer ce to da obavi lako.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Pa sta mislite ko se krije iza nicka Njonjo
                              Pretpostavljam Prle

                              Originally posted by Jack View Post
                              Bice zanimljivo koji ce na teren 1 u sredu Rodja,Endi ,il Novak ako ovaj nas dobije sutra,..
                              Rodžer samo zbog ovoga danas , a ako im je cilj da pokažu "nepristrasnost " onda Endi.
                              Ispali su grozni prema Novaku i drago mi je što ih je bar Plavšić onako napljuvao u studiju...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Rodžer samo zbog ovoga danas , a ako im je cilj da pokažu "nepristrasnost " onda Endi.
                                Ispali su grozni prema Novaku i drago mi je što ih je bar Plavšić onako napljuvao u studiju...
                                Moze se desiti upravo zbog toga da pokazu objektivnost. Digla se odredjena dzeva.
                                Last edited by NI; 10-07-17, 22:37.

                                Comment

                                Working...
                                X