Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U realnom FC možda...tamo možeš svašta, al ovde potoje neka pravila, malo elementarnog ljudskog dostojanstva i poštovanja.
    Al ne vredi, ti si bar iskusio to milion puta i uvek zbog jedne osobe... eh svašta.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sve je sad na Rodzeru, mozda i poslednja sansa da se dokopa omiljenog Slema.
      Ali kako ce ovde biti ako kiksne
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Jesi ti vidio neko tenisera da je dominirao u kontinuitetu 20 godina i nije imao duzu oscilaciju bez velike titule? Nisi.

        Treba sramota i Novaka i Nadala i Mareja, pa i ove mladje da bude jer im stari kenjac od 36 nepunih godina uzima najprestizniji turnir potencijalno sa skorom 21-0 u setovima.

        Reci da Federer nije veliki sampion, je jos jedna sramota za osobu koja to kaze. Da bi bio veliki sampion, treba da dodjes u priliku da pokazes da si veliki sampion.
        Ne znam da je iko rekao da Federer nije veliki sampion, tako da Akisa nemoj spinovati stvari. Naravno da jeste veliki sampion, ali ne i najveci. Primecujes razliku? U poslednje dve recenice - da budem direktniji. Mozda neces shvatiti pa zato moram.
        On je vrlo verovatno najveci igrac ikada, najtrofejniji sigurno. Ali najveci sampion - jok.
        Stvarno treba da bude sramota kljakavog Novaka i Mareja sto nisu magicno ozdravili, pa nisu bili u stanju da pruze direktan otpor Federeru.
        A to za velike sampione koji nikada nisu imali period stagnacije (rezultatske) je vrlo verovatno tacno, da se i proveriti ali me mrzi, samo sto je opet po strani Akisa tvoje spinovanje jer je godinu dana manje nego cetiri i po godine. Videcemo sta ce dalje biti.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Tankovao 4 sezone?
          Pa da vidimo, sad je 2017., dakle 2013. je imao problem sa ledjima bukvalno od marta do oktobra, 2014. i 2015. je odigrao punu sezonu, osvojio DC 2014., 2015. je jedini koji se koliko toliko suprotstavio Djokovicu, prosle godine je imao operaciju u februaru i posle nije igrao 6 meseci. I tebi je to tankiranje?
          Ne bukvalno tankovao, znas na sta mislim... mozda sam se lose izrazio.
          Ne mogu sad sjeban sam... ispisacu sta sam mislio.
          Srecno

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Federer samo najbolje od svih koristi ukazane prilike i kada mu se nudi na tacni...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Federer samo najbolje od svih koristi ukazane prilike i kada mu se nudi na tacni...
              Do kad mi memorija seze, tako je bilo.

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Do kad mi memorija seze, tako je bilo.
                Je l secas januara 2017.?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Je l secas januara 2017.?
                  Moze se i tome GS naci mana, pregazeni Nadal u F, prijatelj Wawa u SF, teren krojen po njegovom ukusu ali brojacemo mu taj i onaj W 2012 u osvojene na krv i znoj, ovo ostalo sve pisi ispod ruke

                  Comment


                  • A da, Fed nije igrao uopste 5 setova na AOu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Daj bre, bar mu racunaj i onaj W '09, i to je krvavo bilo. Znaci 2 Slema, nije lose.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A da, Fed nije igrao uopste 5 setova na AOu
                        Ma jeste ,samo sto nijedan nije trajao vise od 3 sata i 15 minuta Tankovanje i naki MTO-ova u setovima koje je gubio pamtim

                        Comment


                        • Vi ljudi ste meni najjaci sa tim zavjerama o terenima

                          Jedino sto oni tacno mogu da kontrolisu kod brzine terena, jeste koliko ce ga uspore u odnosu na boju koju ce da stave i koje ce loptice da uzmu, ali ono sto oni ne mogu da predvide jeste kako ce sunce i vlaga uticati na samu podlogu, pa i loptice u toku duzeg vremenskog perioda.

                          Evo eksperti na Wimbledonu napravise najgoru podlogu u zadnjih 20 godina. Ovo je katastrofa. Jos su stavili teze loptice da bude sporije, sve se namjesta Federeru.

                          Da se htjelo namjestati Federeru nikad se podloge ne bi ni pokusavale usporiti, ostalo bi kako je bilo i osvojio bi covjek 50 slamova. Nadal ne bi izlazio iz pjeska, a Nole bi uzeo koji US Open.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • to je vec treci slem
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Do kad mi memorija seze, tako je bilo.
                              Pa dobro šta je to problematično...
                              I ja sam danas besna , ljuta, tužna...
                              Bila sam besna i na organizatore, ali opet nije Federer kriv za to...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Ma jeste ,samo sto nijedan nije trajao vise od 3 sata i 15 minuta Tankovanje i naki MTO-ova u setovima koje je gubio pamtim
                                Pa znas kako, on igra tenis, ne vadi gace iz dupeta, ne namesta kosu 20 minuta, ne brise se peskirom jos pola sata...

                                sto ti je zivot, pre samo par nedelja si se radovao zbog RGa, a sad si u bedaku
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X