Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Ali koliko se raspadao vcrs asistencija za Kejna i iznudio faul za gol Eriksena.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Stoji ta asistencija. Faul pominjes kao da je gol. Los prijem, pobegla mu lopta a Kijelini ide u njega kao junac. Prati ga malo u polju, previse davi loptu za ovaj sistem koji igraju Sparsi. Ima on tu slobodu da roamuje, ali previse lopti gubi, tako je i sinoc bilo. Srecom je Dembele to uglavnom kupio. Ni blizu one forme iz prosle sezone. Lamela je dosta falio Sparsima.

    Comment


    • Ali kako je skinuo ono Kejnu Bufon, deda ima reflekse kao mladic
      MESSI 10

      Comment


      • Nevjerojatna obrana s obzirom da je lopta išla diretnko u njega.

        Comment


        • Ljoris bio sinoc isto odlican, u drugom poluvremenu skinuo 2-3 velike sanse. Mozda i najbolji dvomec ove faze takmicenja, nesto ne ocekujem ovakvu ludnicu od meca izmedju Reala i PSG-a.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Nevjerojatna obrana s obzirom da je lopta išla diretnko u njega.
            Pa nije bas direktno, kolikp sam ja uspeo da vidim jer sam radio..cini mi se da je odreagovao ipak, u svakom slucaju u tim godinama fantasticno brani
            MESSI 10

            Comment


            • Samo se nadam da se Spursi nece raspasti na kraju sezone, bas bi bilo dobro da ostanu na okupu jos koju sezonu.
              Ali kao sto rece bici oni startnih 11 ne mogu da pojacaju, i cini se da ce zbog toga ostati bez trofeja ovaj fantastican tim, steta velika.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                Pa nije bas direktno, kolikp sam ja uspeo da vidim jer sam radio..cini mi se da je odreagovao ipak, u svakom slucaju u tim godinama fantasticno brani
                zato je i primio u svoj kut po podu gol iz slobodnjaka, a i istrcavanje kod 1.gola nije bilo prijeko potrebno...

                Comment


                • Desi se kiks, ali sta je branio ovih godina i na pocetku sezone je nestvarno. Malo ko moze braniti na ovako visokom nivou kao Gigi. Juce kiksali najiskusniji, Kjelini i Buffon, ne mogu im zameriti nista.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    zato je i primio u svoj kut po podu gol iz slobodnjaka, a i istrcavanje kod 1.gola nije bilo prijeko potrebno...
                    Za slobidnjak je kriv zivi zid i majstorija Eriksena, a kod prvog je morao da istrci, ovo stali i dizu ruke za ofsajd, sta je trebalo, da stoji i da odg Kejnu na pitanje "Gde da ti ga dam?"
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Desi se kiks, ali sta je branio ovih godina i na pocetku sezone je nestvarno. Malo ko moze braniti na ovako visokom nivou kao Gigi. Juce kiksali najiskusniji, Kjelini i Buffon, ne mogu im zameriti nista.
                      Ma jok, nema spora, niti zelim da osporim to. Samo ovu utakmicu nije bio na nivou to su činjenice.

                      @miha
                      Brate dragi, kakav živi zid o čemu pričaš? On ga postavlja, a njegov kut on čuva. Kejn kao prvo ne trči pravocrtno po golu nego mu lopta odlazi u lijevu stranu malo a on se zaletio ko sivonja mogao je izaći malo i skratiti kut, ovo što je napravio je baš bezveze bilo. Pa daj pogledaj highlightse.
                      Last edited by Mrkela; 14-02-18, 11:40.

                      Comment


                      • Vrlo brzo ce Poch vecini da zacepi usta.

                        Pep odveo svoje u Svicarsku na jedan laksi trening.

                        Comment


                        • Nego videste li Siti, tacnije Sane se vratio - i to dosta ranije nego sto je predvidjeno. To su odlicne vesti
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Ma jok, nema spora, niti zelim da osporim to. Samo ovu utakmicu nije bio na nivou to su činjenice.

                            @miha
                            Brate dragi, kakav živi zid o čemu pričaš? On ga postavlja, a njegov kut on čuva. Kejn kao prvo ne trči pravocrtno po golu nego mu lopta odlazi u lijevu stranu malo a on se zaletio ko sivonja mogao je izaći malo i skratiti kut, ovo što je napravio je baš bezveze bilo. Pa daj pogledaj highlightse.
                            Moguce da nisam video dobro, kazem ti radio sam, mada ja samo kazem za onu odbranu da je bila dobra, nije ga samo pogodila lopta.
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Ok, bila je dobra, malo se je morao niže spustiti, ali ništa spektakularno s obzirom da ga igrač sa metra gađa u područje tijela.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Ok, bila je dobra, malo se je morao niže spustiti, ali ništa spektakularno s obzirom da ga igrač sa metra gađa u područje tijela.
                                Ma dedica je k'o cigra
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X