Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    U tome je glavna razlika veceras bila. Oni su Juventusove greske kaznjavali. Jbg ne moze doveka Djordjo biti top topova, pa ni Djidji. A kada pogledas da je tu jos i Silja i Benatja sve je jasno, mada pojedinacno necu nikoga da krivim.
    E sredina je vec druga stvar, ne moze Miralem sve sam. I Mandzukara se bori i trudi - svaka mu cast, opet Kedira je tip igraca koji ume da te izda samo tako. Pa se na njega ne bi smelo oslanjati u revansu.
    MDS i Benatia sasvim solidni danas. Mandzuka jos uvek nedovoljno oporavljen sto se i videlo. Treba sada istamburati Torino, povratiti samopuozdanje i krenuti na sve ili nista u Londonu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Totenhem jak kao crna zemlja. Bolji su bili veceras, a opet Juventus je propustio priliku da dobije, penal i ona stopostotna Iguaina, mada i Kejn je glavom promasio nesto sto vjerovatno vise nikad nece. Sve u svemu ocekivano odlicna utakmica i svaka cast Totenhemu sto je dosao i ovako odigrao u sred Torina. Sad su oni favoriti, ali nemaju iskustvo ovakvih utakmica, sto Juventus svakako ima. Igracki mislim da je Totenhem bolji ali bolji ne prolazi uvijek.

      Iguain je luzercina, mada nije da to nismo znali.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        MDS i Benatia sasvim solidni danas. Mandzuka jos uvek nedovoljno oporavljen sto se i videlo. Treba sada istamburati Torino, povratiti samopuozdanje i krenuti na sve ili nista u Londonu.
        Mandzukara je imao onu jednu dobru u drugom nakon kornera, ali pravo u golmana. I ono Bernardeskiju kada je skinuo Loris popizdeh.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Bernardeski odlican prvo poluvreme, drugo nevidljiv. Koliko god mi imali pristojnu odbranu za Seriju A, ovo u Evropi ne pije vodu. Slazem se da je Kjelini oba puta pogresio ali ne moze mu se zameriti, jbg desava se. Kedira je igrac manje svaku utakmicu, ali jbg usrase nas povrede, pogledaj samo kakve smo mi imali izmene a kakve Totenhem, jednostavno nemas koga ubaciti da proigra ekipu. Da je ostao Pjaca uneo bi malo zivosti u ekipu za razliku od Sturara i Bentakura. Pojeo nas je njihov vezni red, jbg. Videcemo Dybala ako bude bio spreman za revans, ima vremena da se oporave igraci.
          Ma ima Bernard talenta i to pokazuje, ali fali work rate, previse je to nezno za profi fudbal.

          Ne pije vodu defanzivan fudbal, jer nisu ovo '80/90'-e gde se igra ostro i da se to tolerise, svaki skoro faul je zuti karton. Cak je sudija pustio grublju igru, sto nam je i odgovaralo. Sve sto smo dobro odradili veceras, bio je plod dobrog presinga, mada i kontra napada, e tu se mora pohvalit Higuain, jest da je masio al je i odigrao dobru tekmu.

          Jedva cekam Dybalu u revansu, s' njim ce to biti mnogo bolje.

          Comment


          • Bravo za Spurse, bas dobar rezultat imaju i mogu da ih izbace na Vembliju.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Meni bolji Sparsi, svaka im cast, dosli da igraju fudbal Steta ce biti ako ne prodju, a mislim da nece.

              Comment


              • Interesantno je kako se ekipa koja nema nekog iskustva u LS ovako zrelo vratila u mec protiv jednog evropskog velikana.
                Posle prvih 10 minuta izgledalo je da su psihicki poklekli i da im nema spasa, ali se ispostavilo da su veci deo meca diktirali tempo, dominirali na sredini, setali protivnika, a opet, mogli su jos 2 gola da prime zbog dekoncentrisanosti par igraca.
                Prosek godina Juventusove prve postave 29.3 godina. U narednoj utakmici taktika je jasna, prepustiti posed rivalu, bez prevelikog trosenja energije, cekati gresku protivnika, uzdati se u kontre i prekide.
                Sve je u rukama Pevaca, ako ne naprave neku vecu glupost i odigraju strpljivo kao danas, vidim ih u 1/4.

                Comment


                • Kako mi je drago kad vidim ovako Ilkaya da se igra fudbala

                  Comment


                  • Eriksen je WC igrac.

                    Pored tehnike, djeluje kao vrhunski fizicki spreman. Njemu uvijek mozes dodati loptu, uvijek se nudi, vrhunsko kretanje.

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Eriksen je WC igrac.

                      Pored tehnike, djeluje kao vrhunski fizicki spreman. Njemu uvijek mozes dodati loptu, uvijek se nudi, vrhunsko kretanje.
                      I jos veliki plus, fantastican sa obe noge. I skoro nikad ne odigra neki losiji/sporiji pas, da se uspori akcija, uvek lepo, tacno, precizno, i ostre lopte u noge saigraca

                      Comment


                      • Tottenham je jasno kvalitetnija ekipa. Ne znam da li je iko spomenuo, prvi gol Higuaina je bio neregularan. Mogao se svirati penal na Kaneu. U Premiershipu bi mu vjerovatno svirali. Ali iznenadjenje je moguce. Ko zna sta ce biti do iduce utakmice. Moza Kane i Eriksen budu povrijedjeni.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ja ne vidim kako Juventus moze pobediti u Londonu. Utakmica slicna Bayern-Juve pre 2 godine.
                          Kako bi tek Stouk tokom kisne noci u ponedeljak?[emoji2]

                          Svaka cast Poketinu. Eriksen je skoro na De Brujneovom nivou, u nekim segmentina i bolji. Premalo kredita mu se daje. O Dembeleu da ne pričam. Dele Ali očajan već duže vreme, kad ga god gledam raspada se.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Kako bi tek Stouk tokom kisne noci u ponedeljak?[emoji2]

                            Svaka cast Poketinu. Eriksen je skoro na De Brujneovom nivou, u nekim segmentina i bolji. Premalo kredita mu se daje. O Dembeleu da ne pričam. Dele Ali očajan već duže vreme, kad ga god gledam raspada se.
                            Resili bi nas Cupo Moting i Saciri
                            Eriksen pravi WC igrac, motor ekipe.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ali koliko se raspadao vcrs asistencija za Kejna i iznudio faul za gol Eriksena.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Svaka cast Kokotima! J*bace im sve po spisku u Londonu.

                                Comment

                                Working...
                                X