Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juve bez 5 igraca, plus sa Sturarom na desnoj strani. Vrlo losa odbrana, i tacno su pali posle primljenog prvog gola. Primice ovde jos koji Juventus, prelose je sve ovo.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma da, igra na 25% mogucnosti, ne pruza off the ball osnove, ne otvara se za pas, ne krece se da otvori prostor saigracima, nista. I onda kad dobije loptu na aut liniji svakih 15 min, pokusa da pomuze ceo tim. Jebes to. To se radi kad ne mozes da prdnes protiv protivnika pa nema drugih opcija. Dribling i ubrzanje su mu neljudski, ali je trenutna overall igra ispod nivoa cak i za njegovo godiste, pa sve i da je OOP na krilu dodatni izgovor, a ne sme da bude jer Rashu nije.

      #martial

      Comment


      • Originally posted by Abel View Post
        Hoce li Martial shvatiti u drugom poluvremenu da je na terenu.
        Ja bih ga urnisao za staticnost da sam Murinjo. Posle nekom cudno sto Rasha pocinje meceve.
        Cekaj sad da dodju fanboys i kazu Toni najbolji na terenu, Mata prevara.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Cekaj sad da dodju fanboys i kazu Toni najbolji na terenu, Mata prevara.
          Nek dodju, imam viska Zajecarskog.

          Comment


          • Barsa 3 kontre 3 gola, bezdusni Juventus skroz. Benatija ne zasluzuje prvu postavu, vrlo losa utakmica svih. Kako imamo ovako gubitnicki mentalitet ja ne znam. Celo prvo poluvreme odlicni i prime ga u poslednjem minutu i padnu skroz.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Osim onog skoro penala, Lindelof sasvim solidno odigrao do sada.

              Comment


              • Granite, ni ne pomisljaj.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • I naravno na svim drugim utakmicama ima bar 3gola, samo mrtvi Atletiko ne moze da uvali bar 1.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Barsa 3 kontre 3 gola, bezdusni Juventus skroz. Benatija ne zasluzuje prvu postavu, vrlo losa utakmica svih. Kako imamo ovako gubitnicki mentalitet ja ne znam. Celo prvo poluvreme odlicni i prime ga u poslednjem minutu i padnu skroz.
                    Samo Maks, samo Alegri.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Pazi izasli smo sa onim sto smo imali, kad pogledas klupu gde su bili Scesni, Asamoa, Bernardeski, Sturaro i jos 2 klinca mi bolje od ovoga nismo imali. E sad, evidentno je da smo se raspali od kako je De Siljo ispao, ma koliko cudno to zvucalo, i onda primljen gol pred kraj poluvremena i cao zdravo. Izasli smo drugo cisto da odradimo, primismo 3 gola iz kontre, to je nas stil igre. Matuidi isto prelos danas, bas je podbacio, mi boljeg od Kjelinija nemamo trenutn, on bi bar Mesiju u par startovao dao do znanja da nece da se proseta lako. Jbg, sledece kolo mora pobeda, pa da jurimo pred kraj u Torinu rezultat.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ја сам луд, Клоп је доктор, не треба нам нови штопер, Ловрен је добар

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Ја сам луд, Клоп је доктор, не треба нам нови штопер, Ловрен је добар
                          To svi vide, nisi izmislio toplu vodu, a bije ti niko ni rekao da si lud. Lovren kakav idiot majko moja
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Vidi Lovrena jbte. Zamenismo Klavana, dođe ovaj...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ovo je penal.
                              Inace Lovren je retardiran.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                To svi vide, nisi izmislio toplu vodu, a bije ti niko ni rekao da si lud. Lovren kakav idiot majko moja
                                Ово је Клопов гол, не Ловренов. Он држи Ловрена.

                                Comment

                                Working...
                                X