Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0
    Fudbal igraju nemerljivo bolji, dok je i roster osetno kvalitetniji, a da ne pricam koliko izbalansiraniji. Atletiko skoro pa ima kvalitetnijeg igraca na svakoj poziciji. A o trenerima ne treba ni raspravljati. U dvomecu Arsenalu ne bih dao vise od 30% sansi dok se u finalu to malo povecava.
    Potpisujem

    Comment


    • Rekoh jos odavno da najverovatnije Real ili LFC nam padaju i tako je bilo.
      Ne znam zasto ovde svi guraju taj Real, ista prica bila i oko Totenhema, potcenjujete Juve. Samo da vas podsetim da Real nikada nije izbacio Juventus na 2 utakmice, to dovoljno govori da se nece prosetati kao sto pisu pojedini ovde. Pobeda u Torinu, X u Spaniji, ide dalje Juve.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kakav crni Real,nije valjda da neko odje smatra njih za favorite protiv Juventusa.Ovogodisnji Real je ostvario svoj maksimum sa cetvrtfinalem,smijesna je to ekipa u ovom trenutku iako su bili solidni prethodne dvije godine i imali dosta srece sa zrijebom.
        Last edited by E1_PG; 16-03-18, 14:47.

        Comment


        • Ovom prilikom bih pozelio Atletiku da osvoji LE a Juventusu ili Barsi LS.I jos Mesi da uzme to svijetsko napokon na ljeto i da sve bude upotpunjeno kako trebuje sto bi rekli stari.

          Comment


          • kme kmeee

            Comment


            • Bices i ti zadovoljan Mrki kad ih Mandzukara izbusi,taman da dodje u lijepom raspolozenju na svijetsko,mislim trebalo bi da razmisljas u tom pravcu ako si patriota.Modric ce svakako bit dobar ipak je on najbolji igrac Reala,njemu ne treba takav vid stimulacije.

              Comment


              • U svim mecevima izrazeni favoriti osim Juve-Real.
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0
                  Da, tu se onako bas ne zna ko ce da prodje. 50-50.
                  Real ima malu prednost, ali s obzirom da su oba tima finalisti od prosle godine i na njihov istorijat u dvomecima, ovo je na papiru najneizvesniji mec.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0
                    Jel bi voleo da prodje Siti ili Liverpool?
                    Liverpool, mada nemaju bas neke sanse.
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Jedno je sigurno. Za neutralce će ovo da bude uživancija.

                      Kako idu sad tekme? Po dve utorkom i sredom, ili po jedna utorkom i sredom?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Jedno je sigurno. Za neutralce će ovo da bude uživancija.

                        Kako idu sad tekme? Po dve utorkom i sredom, ili po jedna utorkom i sredom?
                        Isto, po dve utorkom i sredom. Samo je ova osmina razvucena, da bi se poklopilo sa 1/4 LE
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Isto, po dve utorkom i sredom. Samo je ova osmina razvucena, da bi se poklopilo sa 1/4 LE
                          Aha, hvala.

                          Znaju li se termini?

                          Valjda neće poklopiti Juve - Real i Liv - Siti u istom terminu. Samo to fali...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Juve - Real, Bayern - Sevilla. To je 3. aprila. Sutradan ostala dva para.

                            Comment


                            • Ma neće sigurno, nisu retardirani (valjda)

                              Nego staviće sigurno Barsu i Romu kad i Lpool vs City, da ne bi imali dva kluba iz Španije/Italije u istom danu. Moraće da se pale dva monitora.

                              Comment


                              • Ne bih ja otpisivao Liverpul, kontam da nece opet izgubiti 5-0, i mislim da na 2 utakmice ima sta da ocekuju. Drugar koji je navijac Sitija mi je bas rekao pred zreb da ne bi voleo Liverpul, i eto izvukose ih. Nije zadovoljan preterano, ali svakako 60-40 za Siti je tu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X