Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice Liverpool domacin veceras.




    edit: nisam znao gde ovo da stavim, ali ovde cu jer je komentar za vecerasnji mec



    Last edited by F ili P; 26-05-18, 11:08.

    Comment


    • Mislim da ce Real da uzme ovo sa pola snage. Nista protiv Liverpula al ovi su stvarno klasa iznad svih ostalih.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pa realno sem VVD i Salaha ni jedan igrac ne bi imao mesta u Realovoj prvoj postavi. Ako se gleda samo kvalitet, jaci su bar duplo, ali ovo je jedan mec i razni faktori mogu da uticu na ishod, posebno ako se uzme u obzir kako Klop moze da napali ekipu.

        Moramo da igramo na gol vise, jer protiv Reala ne mozemo da se nadigravamo, tako da se nadam otvorenoj utakmici sa puno golova.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Pa realno sem VVD i Salaha ni jedan igrac ne bi imao mesta u Realovoj prvoj postavi. Ako se gleda samo kvalitet, jaci su bar duplo, ali ovo je jedan mec i razni faktori mogu da uticu na ishod, posebno ako se uzme u obzir kako Klop moze da napali ekipu.

          Moramo da igramo na gol vise, jer protiv Reala ne mozemo da se nadigravamo, tako da se nadam otvorenoj utakmici sa puno golova.
          Nevezano za ovu diskusiju, nema potrebe uopste meriti jacinu timova, mislim da bi Firmino sa ovogodisnjom formom legao Realu samo tako.

          Real je nemali favorit, a Liverpool moze da dobije na neko ludilo cemu se svi nadamo, ne bi bilo prvi put ove godine.
          Last edited by F ili P; 26-05-18, 11:40.

          Comment


          • Milner-Henderson-Gini VS Kroos-Kasemiro-Modrić. Zar je potreban bilo kakav dodatni komentar ?

            Ali verujem u ekipu. Nek izginu na terenu, kao što znam da hoće i to mi je sasvim dovoljno. Uspeh je uopšte što smo i ušli u finale. Ko je ovo mogao da očekuje. Na početku se pričalo..."Opasan je Liverpul, znaju oni u Evropi da igraju", ali uz veliku dozu neverice i čisto više iz neke istorije.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jeftin jinx navijaca Liverpula.

              Uzimate lagano


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Mislim da ce Real da uzme ovo sa pola snage. Nista protiv Liverpula al ovi su stvarno klasa iznad svih ostalih.
                Real jeste favorit, ali ne mogu se sloziti da ce ih uzeti sa pola snage. Finale, jedna utakmica, sve je moguce.

                Comment


                • Samo jedna pesmica za veceras:

                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja malo vise naginjem ka Realu ali nikad se ne zna, fudbal je to. Srecno i jednima i drugima veceras i nek bolji pobedi

                    Comment


                    • Jos malo...

                      Real Madrid: Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kroos, Casemiro; Isco; Ronaldo, Benzema.
                      Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Wijnaldum, Mané, Firmino, Salah.

                      Comment


                      • Napred Mažiću i ostali!

                        Comment


                        • Lovrenu piše kiks na čelu.


                          Acu Stojanovića testirati na prisustvo narkotika.

                          Comment


                          • Sve je na strani Reala osim jedne stvari.

                            Tri njihova protivnika: PSŽ, Juve i Bajern su brutalno pokradena.

                            Mislim da fudbal nije baš toliko nepravedna igra.

                            Comment


                            • Originally posted by dekinjo View Post
                              Sve je na strani Reala osim jedne stvari.

                              Tri njihova protivnika: PSŽ, Juve i Bajern su brutalno pokradena.

                              Mislim da fudbal nije baš toliko nepravedna igra.
                              Pobjedice fudbal nocas,pobjedice najveci engleski klub Liverpul,tradicija je to ogromna,veliki je to tim.

                              Comment


                              • Slomio mu ruku lik, mrs cigancino mrtva.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X