Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Ako je ono malopre bio faul nad Lovrenom kad je igrao rukom onda bi valjda i ovo trebalo da bude nad Dzekom.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Ma opusteno ispada Liverpul.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ma opusteno ispada Liverpul.
      Ti nastavljas sa svojim sujevjerjem,neka neka ako ima efekta.Nego u finalu ce ti trebat neka vudu magija za sudije.

      Comment


      • Nekako je mrtva tekma. Ima golova, ali nema inteziteta utakmica. I tako je od početka...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ma opusteno ispada Liverpul.
          Ne shvatam poentu tvog komentara... zato sto sam navijač Junajteda ne znaci da sam protiv Liverpula... ali dobro.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Karijus na visini zadatka posle nabačenih lopti.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Daj mu bre žuti za simuliranje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nisam znao da je nesportski ako želiš petom da asistiraš [emoji19]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Vinajldum.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Komentator je fudbalski Ilija Kovačić.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Kakva amaterska odbrana Rome. Ovo je kao da si došao na termin, i to neki slabijeg inteziteta.

                      35. minut, Liverpul se šeta sa loptom, ovi ih i ne napadaju.

                      Voleo bih da Salah da gol i da se raduje. Jer mu zvižde na svaki kontakt, a on kao neće da se raduje u Engleskoj...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Apsolutno ništa ne funkcioniše u Romi. Manolas i Facio kao da su se večeras upoznali tako deluju u tandemu.
                        Dal je neko video Čeha Šika. Dečko je nevidljiv. Nznm dal je i imao kontakt sa loptom.


                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Zar je neko i očekivao da će Roma nešto moći da uradi?
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Komentator je fudbalski Ilija Kovačić.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka


                            Čovek polufinale CL prenosi iritirajućim glasom one sa razglasa na železničkoj stanici - brzi voz za Lapovo preko Male Krsne...
                            Ali i ovo je bolje od Ike Pantera ili Ace Stopa.
                            Jbt, još ćemo i za SP juriti strimove.

                            Comment


                            • A ljudi navalili na Engleske sudije kao da su Boga pitaj kakvi, a ovi ostali ništa bolji nisu. Možda i gori.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Ali zasto bas na svakoj utakmici mora da bude jedna sudijska greska u korist Liverpoola.

                                Comment

                                Working...
                                X