Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zna, ako Real uzme po treci put za redom usatog, mozda Goki konacno prizna Zidana kao dobrog trenera?

    Mislim da Nemcima najvise prija sto niko ne prica o njima.

    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Dobro da ne pricamo vise o opkladi nego o buducnosti.Liverpul osvaja LS,Klop napokon uzima ono sto mu pripada.Kad su neki jadnici uspjevali sa autobus-anti-fudbalom da uzmu 2 LS moze i Klop sa najljepsim fudbalom koji nam je dosao iz Premier lige mozda ikad u istoriji.

      Comment


      • Ma Real ima prednost ogromnu psihicku u odnosu na ostale, oni nemaju sta da izgube mogu da igraju najopustenije a pored toga su i najiskusniji i imaju najbolji tim.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Slazem se. Bilo bi odlicno da ovakav Liverpul osvoji LS ove sezone.

          Lovren odigrao odlicnu utakmicu danas.

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Strasno kakvi rezultati u LS, opet ce prosecne LS ekipe tipa te Rome, Juventusa, Liverpula da igraju polufinala i finala takmicenja. Ajde za Sevilju i da mi bude drago, ali za ta velika imena krcata igracima koji nisu najbolji nemam toleranciju. Barselona se stvarno blamira, ne moze Juventus i Roma da te deru 3:0, ekipe iz Kalca koji odavno sluzi za izivljavanje Juventusa.
            Bas sam prizeljkivao u polufinalu PSZ, Barsu, Real, Bajern ili neku ekipu iz Mancestera, 4 od njih 6, ili nove ekipe tipa Napolija, Borusije i Atletika, bez ovih starih isluzenih velikana tipa Intera, Milana, Rome, Juventusa, Liverpula.

            Morace da se navija za Real ili Bajern, samo ne L'pool ili Roma.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Bravo za Romu, ipak nije toliko losa serija a koliko se prica. Prosle godine kada Juve izbacio Barsu pricali ljudi nikad losija Barsa, tako da vidite koliko je serija a ojačala. Sretan sto je Juventus primio 3 gola, da je bilo 0-2 imao BiH cenu da se nadam, ovako ne znam sta mora da se desi da bi Prisli. Bayern jedina ekipa koja moze izbaciti Real u ovom trenutku, voleo BiH da vidim bayern-real polufinale.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Pdffff da ne bi Ter Stegena mogo mi je crnogorac vec fasovat profilnu. Inace Dale dosta dobra Barca, oprosti sto si ulazio u raspravu sa mnom, sram me bilo
                Mrki ne znam s kim si to ulazio u diskusiju, ali ti garantujem da Dale nije

                Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Nema problema Barselona sa igračima, dosta je reći Mesi i Kutinjo, ali ima sa trenerom koji ih vodi kao da su klub u engleskoj konferenciji. Večeras dva centarfora (Mesi i Suarez) i 8 nabio pozadi da odbrane 4-1 iz prve utakmice, mentalitet gubitnika.
                Taman ono što sam i ja hteo da kažem.
                Kakva sramota. Najveća bruka u modernoj istoriji Barselone bez ikakve sumnje. Čovek se posrao na 10 godina mukotrpnog rada njegovih prethodnika, 10 godina fantazije koju je pre svega omogućio Pep. Da ima obraza i da razume Barsu, uradio bi ono što je Vladan predložio večeras. Ali siguran sam da nema, da ga ima ne bi ni izašao ovako na teren. A sve to izvesti dok još uvek imaš ovakvog Mesija u ekipi je nešto spektakularno, mnogo teže je bilo zasrati tako nešto. Valverde je smećar i nadam se da osim ove već osvojene lige neće više nikad ništa u karijeri osvojiti. Apsolutno isto bih rekao i da smo se provukli večeras, ovaj tim pre svega svakako nije ni zaslužio da osvoji LŠ, iako je to moglo da se desi uz nenormalnu dozu sreće koja je isti pratila ove sezone. Predsednik nam je isto sramotan, tako da smo funkcionerski jedan potpuno sramotan klub trenutno. Biće i jedna velika besmislica ako istorija upamti Barsu iz ove sezone kao nepobedivu u ligi. Mada uništiće ih Real ako Messi ne podivlja, tako da je to još uvek daleko.

                Romi svaka čast na borbenosti, ali oni su svakako potpuno zalutali u polufinalu i bilo koja ekipa će ih tamo pospremiti. Iako bi mi posle Lpoola bili drugi pik sada

                Comment


                • Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Sad se navija da cika Jupp osvoji I da se opet penzionise kao najveci majstor.

                    Comment


                    • Kad ne moze Juventus, brane Rimljani italijansku cast u Evropi, i u LS i u LE. Sad da izvuku Liverpool i eto sanse za finale.
                      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                      Comment


                      • Manchester City taking full advantage of that new Tinder deal, getting banged three times in seven days
                        sigpic

                        Comment


                        • Inace ovo sto se desava Gvardioli desava mu se konstantno od kad je otisao iz Barse. Sjecamo se svi kako je mocno izgledao Bajern u njegovoj prvoj sezoni, a do februara je ta ekipa izgledala kao da nikad nece stati i osvajace LS sa lakocom. Medjutim kako sezona odmice, tako Gvardiola koji nema nikakav plan B nastavlja da trosi igrace kao na pocetku iste, igraci padaju fizicki, nema nikakvog doziranja, cim ne razmisljaju bistro pada i mentalni nivo i zato imamo KDBa koji je duh onog igraca do januara, ekipa koja apsolutno nema nikakav smislen defanzivni sistem ako lopta nije u nogama njihovih igraca, i ekipu koja prima pet golova u dvomecu LS konstantno, prosle godine je to bilo sest, doduse tada je i Siti dao sest, ali sa Bajernom je primao pet od Reala, pet od Barselone i nije bio ni blizu da im parira, bili su mu uvijek neki drugi ljudi kriv, medicinsko osoblje Bajerna, ljudi koji su citav zivot proveli u redovima bavarskog giganta su dali otkaz jer Gvardiola nikad nije kriv, uvijek je neko drugi, oni su bili krivi sto su igraci bili povrijedjeni, ne Gvardiola koji ih trosi gore nego bolidi F1 ultra meke gume. Tako je posle ove utakmice kriv Lahoz, koji jeste grijesio i jeste ostetio Siti u prvom poluvremenu, ali se Gvardiola pobrinuo da ga uvrijedi barem deset puta ponovivsi da je on special guy aka maloumnik, ali on ga vrijedja u uvijenoj formi i to je ok.
                          sigpic

                          Comment


                          • Realno Gvardiola protiv Scousera nije imao ni srece, u dva meca 3 offside odluke protiv City-ja koje su direktno uticale na rezulta... pa od toga se ni zvezda ne bi oporavila u JLS
                            Last edited by belgrade_owl; 11-04-18, 05:09.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Mrki ne znam s kim si to ulazio u diskusiju, ali ti garantujem da Dale nije
                              U pravu si pomijesali mi se on i Ognjen.

                              Džeko: Ovo je najlošija Barcelona koju sam vidio

                              Budali dosta, mislim meni dosta, sad mogu da omalovažavam smajlićima i slično, pošto lupam i nemam pojma hehe

                              Comment


                              • Jel to Liverpul oborio rekord, najvise datih golova u CLu?
                                Mislim da je do sada bilo 32, i to Junajted ali nisam siguran.
                                Last edited by Brian McShtull; 11-04-18, 07:21.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X