Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoće li jutros, nakon što su se glave ohladile, navijači Juventusa priznati očigledan penal?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Jedna poslovica kaže: Bolje je svašta jesti nego svašta govoriti.

      Ne znam kako ove što pričaju da je sudija ispravno postupio nije sramota. Mene bi bilo.

      Ja čak ni ne volim Juventus, pričam iz ugla nekog ko voli fudbal.
      Last edited by goku; 12-04-18, 08:43.

      Comment


      • Sinoc je dragi fudbal umro, nakon posla oprosticu se i prigodnom cituljom u novostima, poenta cele price je da Juventusu ili ne znam Sevilji ovakav penal ne bi svirali u 94 tom minutu. Jbg , stignes veliku prednost i ovo se ne svira jednostavno u 94 tom minutu osim ako mu je slomio nogu ili neki ocigledan start.

        Comment


        • Penal uopste nije sporan. Sporan je prekrsaj za penal, koji ne postoji .

          Kontakt je minimalan??? Da svako remplovanje, dodir od danas dosudjuju kao prekrsaj i fudbal preraste u bezkontaktni sport.

          Smesno.

          Sudija je klasican nemac pojma, sto je mnogo puta dokazao i u Engl ligi.

          Comment


          • Originally posted by Dekinjo View Post
            Jedna poslovica kaže: Bolje je svašta jesti nego svašta govoriti.
            Apsolutno si u pravu.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Bas bedak za Juve, zasluzili su prolaz. Veliki su to borci. Alegri jos jednom pokazao zasto je najbolji na svetu.
              Kada me citiraš, ne izvlači reči iz konteksta. Ovako izdvojena rečenica ne oslikava ono što sam hteo da kažem, da je City drastično bio oštećan u oba meča.

              Naravno da se ne može tako posmatrati i da bi stvari na terenu drugačije izgledale što sam napisao u nastvaku koji namerno nisi citirao, da City ne bi morao ludački da napada u tri poluvremena.

              Nije u redu to što si uradio i taj potpis više govori o tebi nego o meni.

              Comment


              • Originally posted by Dekinjo View Post
                Kada me citiraš, ne izvlači reči iz konteksta. Ovako izdvojena rečenica ne oslikava ono što sam hteo da kažem, da je City drastično bio oštećan u oba meča.

                Naravno da se ne može tako posmatrati i da bi stvari na terenu drugačije izgledale što sam napisao u nastvaku koji namerno nisi citirao, da City ne bi morao ludački da napada u tri poluvremena.

                Nije u redu to što si uradio i taj potpis više govori o tebi nego o meni.
                Morao bi, jer Peponja ne zna drugacije. Problem je sto predstavljas te sudijske greske kao neku epsku nepravdu, a realnost je da je samo bilo pitanje da li ce Siti ispasti sa 5, 6, 7 ili 8 primljenih golova.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ala ljudi morališete, kao umro je fudbal, ove greške se dešavaju u LŠ svake sezone, što nije u redu, ali nije sad umro fudbal, to je samo nastavak grešaka koje se dešavaju svake sezone. To što ne volite Real ili volite Juve pa je vas lično pogodilo je drugo.

                  Zanimljivo kako svi sada vole fudbal i užasavaju se, a kad njihov klub poguraju sudije onda valjda zaborave da vole fudbal

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Stvar je u tome sto ovaj kontakt nije mogao da ga srusi, vec je on poceo da pada pre bilo kakvog kontakta. Penal je smesan, sto je najgore odlucio je dvomec.
                    Ovo je isti penal koji je dosudjen Spursima protiv Liverpula u 95min, kontakt najmanji moguci igrac se baca kao kamion da ga je zgazio.

                    Pa nista onda ajde svaki kontakt da bude penal i to je to.
                    jel ti nisi vidio video iznad mog posta ili ne zelis vidjet, prije nego Lucas pada i Benatia dolazi do lopte sa obje ruke se naslanja na njega, i samim time inercija vuce Lucasa dole koji ne vidi ko mu prilazi

                    Comment


                    • Na forumu se pricalo da je i onaj penal Lovrena nad Caklvert Lewinom cist penal, smesno.

                      Bilo je kontakta i Lovrena i Benatie, ali smesno za penal.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Morao bi, jer Peponja ne zna drugacije. Problem je sto predstavljas te sudijske greske kao neku epsku nepravdu, a realnost je da je samo bilo pitanje da li ce Siti ispasti sa 5, 6, 7 ili 8 primljenih golova.
                        To nikada nećemo saznati jer nam nije omogućeno.

                        Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Ala ljudi morališete, kao umro je fudbal, ove greške se dešavaju u LŠ svake sezone, što nije u redu, ali nije sad umro fudbal, to je samo nastavak grešaka koje se dešavaju svake sezone. To što ne volite Real ili volite Juve pa je vas lično pogodilo je drugo.

                        Zanimljivo kako svi sada vole fudbal i užasavaju se, a kad njihov klub poguraju sudije onda valjda zaborave da vole fudbal
                        Uopšte nema veze što se greške uvek dešavaju u korist istih klubova.

                        Comment


                        • Onda neka kazu lepo svaki kontakt je faul.

                          Al da nije svirao penal, ne bi niko pomenuo ovaj momenat, ovako je napravio skandal.
                          Vratice im se to vrlo brzo, pogotovo ovo slavlje na kraju CRa.

                          Npr igrac oduva Van Dajka van terena, niko ovde ne kaze bio faul. Nego Vladan prvi kaze stoper od 100m...Ovde ga pipne covek ovaj kao pokosen, Vladan prvi kaze cist penal.
                          Kontam da Vlajko troluje.

                          Van Dijk je najbolji stoper u PLu ove sezone bez konkurencije, i ne samo u PLu u evropi, covek dominira samo tako. Ali jbg igra u Liverpulu to mu je velika mana.


                          Edit: za ponistene golove Sitiju sam prvi ovde napisao da su neopravdano ponisteni, a kontam da se i 99% navijaca Liverpula slaze sa mnom.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            jel ti nisi vidio video iznad mog posta ili ne zelis vidjet, prije nego Lucas pada i Benatia dolazi do lopte sa obje ruke se naslanja na njega, i samim time inercija vuce Lucasa dole koji ne vidi ko mu prilazi
                            Taj kontakt rukama je bio takvog intenziteta da ne bi palo ni dete koje je tek prohodalo. Najobicniji dodir koji cim je Spanac osetio, pokusao je da iskoristi i baci se u bazen.

                            Comment


                            • To vidiš nakon odgledanih snimki, a sad sudac na terenu treba da procjeni jačinu i jbg, on je tako procijenio a vi ste očito pametniji

                              Comment


                              • https://twitter.com/FootyLaughs/stat...85432874344448



                                Ovo je šala, naravno, a prava istina je da se Vaskezu vidi na glavi i faci cimanje kada ga ovaj: prvo gura sa leđa, drugo udara ga nogom po prsima/po strani:

                                https://twitter.com/RMadridBabe/stat...84784162258952
                                Last edited by La Jugoslavia; 12-04-18, 11:30.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X