Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može li Roma trećeplasirani tim Serije A da raskajiša ovako prvaka Španije ?

    Desi se ili se Serija A vraća polako na scenu na mala vrata ?

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Injesta i Mesi ne vole Pepa?

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Nope, na Barsa TV kad sam gledao intervjue od po sat i po i jednog i drugog koji su radjeni bas skoro ni jedan ni drugi nisu odgovorili na pitanje koji je trener najzasluzniji za vas razvoj sa Pep Gvardiola. Nijedan ni drugi ga nisu pomenuli direktno cak, vec da su svi treneri zasluzni za njihovu igru i da ja vazno slusati ih sve. Inijesta je cak pomenuo Van Gala, ali Gvardiolu ne. Mada odnos Mesija i Gvardiole nije bio dobar i kad je Gvardiola odlazio, Mesi je jedan od razloga sto je i otisao najvjerovatnije, sve one price kako ga ne slusa na treninzima, kako dolazi sa cackalicom na treninge, na nekoj dodjeli Zlatne lopte ga nije ni pozdravio, ali me od Inijeste iskreno to iznenadilo, jer je Gvardiola uvijek bio taj koji se kune u njega. Htio je i da ga dovede u Siti prosle godine, a ovaj to glatko odbio i rekao da mu je plan da zavrsi karijeru u Barsi i da ne namjerava da ide u Siti.
            sigpic

            Comment


            • Mesi 2015.

              We had a fantastic relationship when he was here. I have seen him a few times since he left, but we don’t have any kind of relationship now.
              Zar nije malo cudno da nisu ostali u kontaktu ako je vec toliko znacio Barseloni i fudbalerima Barselone? Pogledajte odnos SAFa i Ronalda. Zapravo sudeci po komentarima, navijaci Barselone jedino vole Gvardiolu, jer ne izgleda da je to slucaj sa fudbalerima Barse.
              sigpic

              Comment


              • Sta je problem u toj izjavi? Sasvim ok i ne naslucuje nikakav razdor.

                Mozda su se Pep i Mesi nekada svadjali zbog fudbala ali bas ne vjerujem da su se posvadjali toliko da sada vise ne pricaju. Tesko je da znam 100% sta je i kako ali ne vjerujem u to.

                Ovo je jedna od poslednjih utakmica ako se ne varam Gvardiole kao trenera Barselone.

                Last edited by ognjen; 11-04-18, 14:16.

                Comment


                • Ne znam, meni je krajnje cudno sad mi saradjujemo, super se zabavljamo, kapiramo, ti odes na drugi posao i nemamo vise nikakav odnos i kontakt. Ronaldo je otisao iz Mancestera i bilo je cak i prilicno ruzno, ali njegov odnos sa SAFom je nevjerovatan, SAF mu je i dalje omiljeni trener, stalno ga pominje, kad se vide toliko se oduseve obojica. Ovo nije to.
                  sigpic

                  Comment


                  • Malo sam editovao prethodni post.

                    To je isto OK. Mozda je SAF znacio vise Ronaldu nego sto je Gvardiola Mesiju. Ali opet ipak mozda Mesi ne osjeca potrebu da pominje Gvardiolu cesto iako mu je ovaj bas puno pomogao u razvoju kao fudbalera, iako to po mnogima nije tacno ali to je 100% tacno.

                    Comment


                    • Pa nije puklo izmedju Mesija i Pepa, nego Pepa i uprave i zato je otisao. To je glavni razlog zasto je Barsa u decline.

                      Injesta je pomenuo u biografiju cini mi se ili mozda neka Pepova knjiga ili izjava da je prvi pokucao na vrata posle remija i poraza kad je Pep tek dosao i ohrabrio ga da nastavi sto je zamislio jer ce to donijet rezultate.

                      Za Ibru znamo vec, mada taj transfer nikako nije logike imao, ali za Etoa me cudilo, bio je perfektan za Gvardiolu mada je on zamislio vec Mesija kao laznu devetku.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Masterklasa Danijelea De Rosija

                        https://twitter.com/BTLComps/status/983847445162545154

                        90% pasova idu na Kolarova i Džeka, super su odigrali, pogotovo Džeko
                        Najbitniji igrač u timu. Spojnica napada i odbrane. Koliko puta je sinoć preskakao sredinu dugim pasovima i upošljavao Džeka, Šika i Rađu. Sinoć odigrao kao najbolji dlp. Stigle su ga godine, teško se kreće, ali ima još to u nogama.

                        Comment


                        • Fantastican igrac, legenda svetskog fudbala.

                          Mogao je imati trofeja i trofeja jer su ga jurili i Utd, Real, Celzi itd itd ali je izabrao put Totija. Veliki respect za velikog igraca i covjeka


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kako igra Juve
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Nista spektakularno... bale sta si propustio
                              Edit: nece juve ostati na 0 primice gol za brzo
                              Last edited by stewanoskipp; 11-04-18, 19:59.
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Odavno ludjih 15 minuta nisam vidio, vec je moglo biti 3-3
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X