Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je igracina Andy.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • AU Peponjo, pa kad ces nauciti?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Peponji bas ne lezi Liverpul, bukvalno su ih pregazili u prvom poluvremenu.
        sigpic

        Comment


        • Sta je ovo braco moja mila?
          MESSI 10

          Comment


          • Klop ne sme da se povuce, jer ako se povuce primice 2 gola. Samo neka i dalje napadaju i drze posed, nikako da se brani.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mislim da ovo dovoljno jako govori o Gvardiolinoj limitiranosti i nefleksibilnosti o kojoj pricam duze vreme. Covek jednostavno ne ume da se prilagodi protivniku. Aj to, nego sto je igrao upravo ono sto Liverpulu najvise odgovara da bilo koji njihov protivnik igra.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Ide Pep ovde dalje

                C'mon City
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Ujedno i Klop pokazao kako treba protiv Sitija, ne mozes sbunkericom.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Mislim da ovo dovoljno jako govori o Gvardiolinoj limitiranosti i nefleksibilnosti o kojoj pricam duze vreme. Covek jednostavno ne ume da se prilagodi protivniku. Aj to, nego sto je igrao upravo ono sto Liverpulu najvise odgovara da bilo koji njihov protivnik igra.
                    Nije problem sto je nefleksibilan nego sto overthinkuje. Nek igra Siti normalno kao citave sezone, citaj Laporte ne moze biti lijevi bek protiv Salaha, De Brujne ne moze igra po krilu.

                    Postavio mu se da ga naguzi.

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Hoce li Klopara skroz da se povuce i primi tri komada ili da nastavi u istom ritmu i da jos 2-3
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ako se povuce i primi jedan gol bice belaja...
                        Mora se nastaviti gazenje


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Samo ovako na pola. Kakav presing ljudi, pa da lipšemo ponovo do 65og minuta. Polako, staloženo, nigde ne žurimo.

                          Valjda je naučio Klopp iz prošle tekme nešto.

                          Ali oduševili su me momci u prvom.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ne znam moze li bolje od ovoga. Ja sa TV-a ne mogu bolja rjesenja da nadjem od Liverpulovih igraca na terenu. Pretrcali su ih, prebili, nadskocili...
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbg. Pep ne može se protiv ovoga

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Cuj pitanja zato sto ocito nije moguce dobiti sve utakmice u sezoni. Ne znam tko ce osvojiti ali Barca nece, make it a deal, moze oklada s kime god
                                Kazes da Barselona nece osvojiti LS i onda je logicno da znas ko ce osvojiti. Pitanje je na mjestu s obzirom na napisano u tvom postu. Ali kod tebe je problem sto ti ides odmah sa omalovazavnjem u vidu tih smajlija.

                                Normalno je da se ne moze pobijediti u svim utakmicama u toku sezone, ali tebi je jedna utakmica dovoljna, ona protiv Sevilje u gostima, da kazes da Barselona zavisi od jednog igraca a pritom tu utakmicu Barselona nije izgubila. Inace, radi se i o jednom od najtezih gostovanja u domacem prvenstvu Spanije.

                                "Ova" Barselona nije Barselona na kakvu se naviklo ali nije ni toliko losa. I ja mislim da Barselona nece osvojiti LS jer je mozda jedino kvalitetnija od Rome i Sevilje od ovih ekipa koje su u igri za trofej mada mozda ih i Roma izbaci.

                                Valverde je na neki svoj nacin oblikovao ovaj tim Barselone i za sada mu dobro ide u spanskoj LaLigi. I ima tu jos igraca, zapravo vecina njih mora da bude u dobroj formi da bi se ostvarivali ovi dosadasnji rezultati u ovoj sezoni, Mesi naravno je najzapazeniji i donosi veliku prevagu i nije isto sa njim i bez njega ali to tako i treba da bude zato sto je Mesi.

                                Jos jedna stvar, moja je greska sto sam uopste odgovarao na tvoj post, ti ides sa nekim omalovazavanjem poput nekih smajlija i vise nikad necu sa tobom o necemu ovde "pricati".

                                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X