Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Ronaldo dao 22 gola u 1/4 LS a Juventus kao tim 21


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koliko li ih je samo dao Manchester bas me zanima, davno vas nije bilo.

    Comment


    • Predobar ugao.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ne bih mu ja aplaudirao sve i da je 3 ovakva dao zbig onog njegovog cuvenog smirivanja navijaca..posle se nesto zahvaljuje..jeste klasa od igraca ali je naduvenko obican
        MESSI 10

        Comment


        • Moze mu se.
          Nije jedan od onih koji samo pricaju vec to opravdaju i na terenu.

          59 golova u nokaut fazi LS


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Moze mu se.
            Nije jedan od onih koji samo pricaju vec to opravdaju i na terenu.

            59 golova u nokaut fazi LS


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            I to je razlog da na skoro svakom stadionu umiruje navijace? Zato sto mu se moze? Zna se gde to ima smisla da radi ( Vanda metropolitano i kamp nou), a ne kad je video da mu aplaudiraju da se zahvaljuje..nego da se izvini jer je prepotentan. I da ne bude da pricam ovo jer ga ne volim, ovo sam rekao iz ugla navijaca Juvea na stadionu vcrs. Bezobrazan je bio a ljudi ga opet ispostovali zbog majstorije.
            MESSI 10

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                Ne bih mu ja aplaudirao sve i da je 3 ovakva dao zbig onog njegovog cuvenog smirivanja navijaca..posle se nesto zahvaljuje..jeste klasa od igraca ali je naduvenko obican
                Naravno da će smirivati one koji ga prvi vređaju bez ikakavog povoda. I to godinama. Najbolji evropski igrač svih vremena! Tačka.

                Comment


                • Gledaj koliko je čovek u vazduhu.

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Možda nikad nisam video ovakav gol, ovakve makazice nikada.
                      Sa terase je uhvatio loptu. Prvi put sam video takve makazice da neko toliko leti, juri je u vazduhu, odvaja balans tela od zemlja, juri je na najvišoj tački.

                      I gledaš to "Ne, ne, ovo ne može da se uhvati, neće moći da je stigne"


                      Nestvarno. Nestvarna karijera, nestvaran čovek. In my dictionary, Messi je bolji, ali je Ronaldo nešto što se ne dešava.
                      Nepojmivo je koliko je on ubica. Kao neko ko veruje da se Univerzum vrti oko kvarkova, hadrona, mezona itd itd, pomislim se nekad, "ma ovo je neki mit, neka mitski odredjena priča"

                      Comment


                      • Ovo je nenormalno, kakav gol ljudi moji.

                        Comment


                        • Oko utakmice, mislim da je Juve odigrao preko 120% svojih mogucnosti tih 60 minuta, falilo je malo srece, i Real je Real, koristi svoje sanse. Ali odlicna utakmica, koja je nazalost resena vec u Italiji.

                          Buffon nakon utakmice je pokazao klasu jos jednom, svaka mu cast. Ronaldo se zahvalio navijacima Juventusa, nikad do sada nije dobio ovakve aplauze u karijeri.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Klasa Ronaldo, kad je on sa onim kilavim Portugalom uzeo trovej prvog u Evropi sve ostalo je suvišno govoriti.

                              Leva, densa, igra glavom, skok, duel, brz, dribling.....kompletan paket.

                              Comment


                              • U Torinu... muk!

                                Comment

                                Working...
                                X