Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se desilo nekad da Real-Barsa igraju u nokaut fazi? Ja se ne secam nesto bar ne u poslednjih 10god, ispravite me ako gresim...
    Da igrali su 10/11 polufinale, ali u poslednjih 15god samo tada, a i jedni i drugi su skoro uvek bili u nokaut fazi.
    Last edited by Brian McShtull; 03-04-18, 21:27.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • https://twitter.com/fabrizioromano/s...200640512?s=21

      Gdje je covjek uhvatio makazinje


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Dobio aplauz od protivničkih navijača, respect!

        Još sam u nekoj neverici kakva golčina.

        Kakva igračina. Hvala Bogu što sam baš sad tu kad ovakva dva igrača dominiraju fudbalom. Treba uživati u ovome dok još traje.
        Zvizdali mu celu utakmicu ali posle ovoga morali su da aplaudiraju, nestvaran gol.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Jel se desilo nekad da Real-Barsa igraju u nokaut fazi? Ja se ne secam nesto bar ne u poslednjih 10god, ispravite me ako gresim...
          Jesu prije 6-7 godina, u 1/2 kad je Zoze stavljao Pepea na CDM[emoji23][emoji23]

          Cuveno foliranje Buskeca


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Jel se desilo nekad da Real-Barsa igraju u nokaut fazi? Ja se ne secam nesto bar ne u poslednjih 10god, ispravite me ako gresim...
            Da igrali su 10/11 polufinale, ali u poslednjih 15god samo tada, a i jedni i drugi su skoro uvek bili u nokaut fazi.
            2011te, kada je Mesi presao pola terena i postigao gol, naravno i onaj cuveni crveni karton Pepea
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Mislim da bi red bio Real-Barsa finale LS da bude konacno...




              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Voleo bih da Jup uzme LS, izuzetno gotivan i drag trener. Veliko postovanje za njega.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Mlak je Bajern, Siti ili Real uzimaju.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Prejaki timovi u 1/2 finalu svi imaju sanse za titulu. Voleo bih da LFC izbaci Peponju.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Da li prevodilac gleda kako se igra protiv Sevilje a jos Bajern nije ni odigrao blizu svojih mogucnosti


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Da li prevodilac gleda kako se igra protiv Sevilje a jos Bajern nije ni odigrao blizu svojih mogucnosti


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Poklon golove dobili, a Sevilla je mogla jos koji da da u prvom, drugo nisam toliko gledao. Ali nema Bajern sta da trazi protiv bilo koga od preostalih ekipa u 1/2 Siti, Real, Barsa bi ih pojeli.

                        Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Mlak je Bajern, Siti ili Real uzimaju.
                          Ne mogu zbog Barse,jaca je ona od tih sto si nabrojao.

                          Comment


                          • Ronaldo dao 22 gola u 1/4 LS a Juventus kao tim 21


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sta reci posle ovakvog meca bem ti trunje, pa mora li ovako. Kontam da je Real bolja ekipa i da zasluzuje da prodje, al zar moramo da primamo ovakve golove, tj da ta famozna odbrana dopusta ovakve golove, pa mrtvi crveni... sijaset propustenih prilika. Ali sta da se radi, cim nemas Messija i C. Ronalda u timu, odmah si autsajder protiv istih, videli smo veceras i zbog cega.

                              Cestitke Realovcima na prolazu.

                              Comment


                              • Sevilja je morala da ima 2-0 na poluvremenu, sami sebe su pobijedili.

                                Real rutinski, zastrasujuca je razlika u klasi. Ronaldo je u golgeterskoj formi, a kad on daje golove onda oni mnogo lako disu. Prvi gol je nevidjena majstorija isto, fenomenalan potez, a drugi jedan od najboljih golova koje sam vidio. Kad jedan Zidan iznevjeruje onda je sve jasno. Zidan koji je jos jednom upropastio tog toliko hvaljenog Alegrija. Posprdao se s njim i u finalu LS, isto kao veceras. Ipak mora se priznati da Real ima za klasu bolje igrace, prvi tim je ogromna razlika u klasi, a klupa je nenormalna razlika u klasi. Ipak stice se utisak da Juventus nije dorastao i da mu nije bilo mjesto ovdje, a za to treba da zahvale Totenhemu koji je morao da prodje dalje i sigurno bi pruzio veci otpor Realu, ne bi prosao ali bi bilo zanimljivije.

                                Nadam se finalu Real-Barselona, od kad pratim fudbal dva puta su igrali u polufinalu, a ni tokom istorije nikad nisu igrali u finalu LS. To bi bila prava poslastica.

                                Zidan nastavlja da objasnjava ko je gospodar fudbala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X