Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kurtoa opet kroz noge prima gol. Argentinac je magija.

    Comment


    • Ovde pre Kurtoe treba okriviti Aspija, i to puta dva. Prvo je prodao loptu na sredini, a kasnije ga Messi pretrčao kao školarca.

      Surovo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Niko da pomene koliko je Barca utegnuta u odbrani, ovaj tim igra u oba smera podjednako dobro.

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Niko da pomene koliko je Barca utegnuta u odbrani, ovaj tim igra u oba smera podjednako dobro.
          Na trenutke mi tako deluje, i onda Alonso sam okrenut ka golu pa zamalo penal, pa u prvom poluvremenu pomislim a Umtiti rukama zaustavlja Zurua za slobodnjak na 18m, Alonso imao sut iskosa sa 12m, Pike jedva stigao da izblokira. Nije daleko da bude utegnuta ali nije jos
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Niko da pomene koliko je Barca utegnuta u odbrani, ovaj tim igra u oba smera podjednako dobro.
            Na trenutke mi tako deluje, i onda Alonso sam okrenut ka golu pa zamalo penal, pa u prvom poluvremenu pomislim a Umtiti rukama zaustavlja Zurua za slobodnjak na 18m, Alonso imao sut iskosa sa 12m, Pike jedva stigao da izblokira. Nije daleko da bude utegnuta ali nije jos
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ovaj Hugo Lloris nema pojma.

              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Ne znam zašto si duplirao post ali dobro.
                Ne mislim samo iskljucivo na ovo danas nego celu sezonu

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Ne znam zašto si duplirao post ali dobro.
                  Ne mislim samo iskljucivo na ovo danas nego celu sezonu
                  Ma slucajno, nesto zakucalo
                  Jeste, Umtiti je bas dobar ove sezone
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Conte ispljuvan protiv Sitija, danas izasao da igra fudbal, sa malo vise koncentracije i malo srece postigli bi neki gol, i primili manje.

                    Svakako bolje izdanje nego da je izasao bunker i pustio Azara sam napred, opet bi primio 3.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Šteta što Atletiko ne igra, mogli bi oni ovo i da osvoje da su tu. Na dve utakmice mogli bi da izbace bilo koji tim.

                      Ja jesam navijač Lfc-a ali Roma Liverpul, naravno i Mančester, pa i Bajern, mislim da bi to sve Atletiko prošao.

                      Comment


                      • Eto ga, ode i Celzi, a mislim da ce sad i ostala dva Engleza, pogotovo ako ne dobiju Romu ili Sevilju. To sto vi nazivate ciganisanjem Italijana i Spanaca je strast, ali u PL se retko vidja jbg, razumem vas sto niste upoznati... Da nema Italije i Spanije, ne bi bilo ni fudbala, tj bio bi na nivou rukometa...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Eto ga, ode i Celzi, a mislim da ce sad i ostala dva Engleza, pogotovo ako ne dobiju Romu ili Sevilju. To sto vi nazivate ciganisanjem Italijana i Spanaca je strast, ali u PL se retko vidja jbg, razumem vas sto niste upoznati... Da nema Italije i Spanije, ne bi bilo ni fudbala, tj bio bi na nivou rukometa...
                          Razumem ja tu strast, boris se, klizas, dizes publiku i ja volim to da gledam. Strast je Atletiko Madrid i Napoli.
                          Ali strast nije kad klizas pa pokazujes rukama da ustane kad je ocigledan faul, strast nije igras jako pa simuliras na klizeci protovnika, strast nije pritisak na sudiju na svaku odluku koja nije u tvom interesu, trcanje do njega i objasnjavanje neko. Razumem da te ponese utakmica pa reagujes ali ne na sve sto nije u tvoju korist. Ali to rade iskusno da bi uticali na narednu sudijsku odluku, odluke u narednim mecevima pa mi dolazimo do toga da smo svi svesni koliko je jedna Barsa zasticena. Ako pogledas obe utakmice, i Juve u Londonu i ovu sinoc videces to dotrcavanje, mahanje rukama..
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Problem je što su sudije daleko ispod po činu od fudbalera. A trebalo bi da je obrnuto. I onda dolazimo do toga da mu Barsini igrači prilaze za svaku odluku koja nije u njihovom interesu, kao što NSG kaže, i prigovaraju. A on jajara ne vadi karton. Da je sa druge strane bio još jedan španski klub, ne bi primio gol pored onakvih grešaka pošto bi jelte napravili faul rukama i zaustavili kontru
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Ja ne znam jeste li se vi bavili nekim sportom? Ja sam u košarci i štipao i grebao i nabijao centra laktom u bloku, pa padao, simulirao, sve da moj tim pobedi. Kad sam čuvao jakog igrača prvi faul sam mu otkidao ruku neretko i nesportska da bi svaki sledeći put razmislio da li da krene ka košu.

                              Sport nije viteška igra nego opijum za najšire mase, zaglupljivanje istih i gladijatorska borba. Da sam pametan ne bih ni gledao ali svakako jedva i pratim redovno bilo šta, više volim da filozofiram u prazno nego da zaludjeno gledam svaki meč.

                              Ali Italijani su primer kako se igra i kako se bori, Španci su već plačipičke i iritantni su.

                              Comment


                              • Cigani. Serdju Robertu bih dao odmah crveni za ono rvanje. + bih uveo da za simuliranje ide direktan crveni, koji žuti.
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X