Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja razumem da se postavis defanzivno, ali nikako necu da prihvatim da ides na 0-0 protiv jebene Sevilje.

    Da su se branili kako treba, i da su igrali kontranapade pa i da razumem takav pristup, ne bre ovi imali zabranu da trgnu prema napred, samo baci je Lukakuu i pocinje novi napad Seville. Neki ce reci da je fantastican job uradio Murinjo, demek dosao po 0-0 i uzeo 0-0, i sam ne zna sa koliko srece. 5 100% sansi su imali iz Seville, nije jasno kako nismo izgubili.

    Sram, jad i cemer. Nije ovo Junajted, i nikad nece biti.

    Comment


    • Junajted ce i u revansu morati da krene na 0:0 pa da se uzdaju u penale.
      Ako se Murinjo ne daj boze malo otvori, popice bar 2 komada garant.
      De Gea je cudo, ovo je iskljucivo njegov rezultat.

      Comment


      • Ne znam samo zasto je zadovoljan rezultatom 0:0 ? Ako prime gol, najverovatnije ispadaju.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Junajted ce i u revansu morati da krene na 0:0 pa da se uzdaju u penale.
          Ako se Murinjo ne daj boze malo otvori, popice bar 2 komada garant.
          De Gea je cudo, ovo je iskljucivo njegov rezultat.
          Unitedov napad moze svakoj ekipi zabiti 3 komada ali naravno pod vodstvom normalnog trenera s mudima
          Sevilla je prosječna ekipa ali mi smo svojom nemoći i bez želje da napadnemo učinili ju 10x boljom ekipom nego sto jesu


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ja razumem da se postavis defanzivno, ali nikako necu da prihvatim da ides na 0-0 protiv jebene Sevilje.

            Da su se branili kako treba, i da su igrali kontranapade pa i da razumem takav pristup, ne bre ovi imali zabranu da trgnu prema napred, samo baci je Lukakuu i pocinje novi napad Seville. Neki ce reci da je fantastican job uradio Murinjo, demek dosao po 0-0 i uzeo 0-0, i sam ne zna sa koliko srece. 5 100% sansi su imali iz Seville, nije jasno kako nismo izgubili.

            Sram, jad i cemer. Nije ovo Junajted, i nikad nece biti.
            Ima i ovo dosta istine. Jedno je ono standardno "Murinjovih 0-0", a drugo je srećnih 0-0. Taktički dosta loše odradio Murinjo. Ja garantujem da je normalno odigrao, da bi Sevilja imala manje šansi.

            Večeras izgledalo kao da je Sevija najbolja ekipa u Španiji, a to im je dopustio Junajted.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • On je isao na 0-0 protiv Seville. Ja nemam problem da izadje i odigra "normalno" kao sto kazes, pa da se vrati sa tih 0-0. Ovako IDE na 0-0, i dobija ih srecno. Ne vidim koji je razlog ici na 0-0, lako mozemo primiti gol od Sevilje na OT, a tesko cemo dati 2.

              Ako on ide na 0-0 protiv Seville, kapiram da bi protiv Reala/Barse/Bajerna isao na 2-0. Bar. U 45 minuta.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                On je isao na 0-0 protiv Seville. Ja nemam problem da izadje i odigra "normalno" kao sto kazes, pa da se vrati sa tih 0-0. Ovako IDE na 0-0, i dobija ih srecno. Ne vidim koji je razlog ici na 0-0, lako mozemo primiti gol od Sevilje na OT, a tesko cemo dati 2.

                Ako on ide na 0-0 protiv Seville, kapiram da bi protiv Reala/Barse/Bajerna isao na 2-0. Bar. U 45 minuta.
                Ma jok, na OT će se videti da je Sevilja ustvari jedna prosek ekipa. Mogu da vidim 2-0 tamo. Ne deluje mi ni da je Montela kalibar menadzera koji može mešto da izvuče na OT-u.

                Samo, u 1/4 će morati mnogo bolje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne mozes nikad da kazes da necemo primiti gol, oni da stvore pola od ovoga danas, mozda ce im se vratiti malo sreca i postici neki "glup" gol. Onda je problem.

                  Comment


                  • Ovako nekako je to izgledalo veceras

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Ne mozes nikad da kazes da necemo primiti gol, oni da stvore pola od ovoga danas, mozda ce im se vratiti malo sreca i postici neki "glup" gol. Onda je problem.
                      Dobro, ti svakako više pratiš Junajted, pa znaš bolje. Ali Sevilja kući i Sevilja u gostima ne mogu da se porede.

                      U fudbalu je svakako sve moguće, ali ne vidim da Sevilja prima ispod dva gola na OT-u. Verujem da će i Murinjo unormaliti igru, a Seviljina odbrana je sve osim odlična.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sevilja odigrala onako standardno na domacem terenu protiv velikog kluba.

                        Mozda nisam dovoljno pazljivo gledao utakmicu ali Matic je, po meni, bio najbolji od igraca Junajteda. Naravno, De Hea je odlican bio, ali mislim od igraca izuzimajuci golmana.

                        Comment


                        • I posle dodje neko i kaze nista Barsa nije igrala sinoc..pa radije bih gledao da onako napada i da izgubi 1:0 nego ovo sto je Murinjo igrao..namerno kazem Murinjo jer se vrv 90 % igraca ne slaze sa ovom taktikom
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Sa zakašnjenjem sam video lepoticu Freda protiv Rome.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Najjaci slobodnjak ove sezone.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Bolja Viktoria iako ne mora da juri rezultat, ajde uvaljajte jedan gol barem da osigurate produžetak. Partizan može da prođe samo uz dosta sreće ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X