Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    A sto ti Sandu lepo peckas svaka ti cast.
    Nervira me uzasno taj igrac - bogu hvala sto nije u Siti otisao. Realno od kada je dosao sve je krenulo nizbrdo. Goni ga u tri lepe.
    Volim ja Junajted velika je to institucija svetska. Obozavam nekoliko igraca tog kluba tipa Pogba, Marsjal, Matu gotivim, Janga i Valensiju isto, nas Matic je covek-zmaj. Odlican lik, fudbaler i jos bolji covek - poznajem neke likove koji ga poznaju i upucen sam koliki je dobrotvor i kralj.
    Ali Aleksisa jednostavno ne mogu da smislim.
    Murinjovu filozofiuju takodje. A nije los lik Zoze - samo sto povremeno ume da bude vrlo bezobrazan - opet ni to mu ne zameram - ravnodusan sam, negojednostavno ne mislim da fudbal treba da se igra onako kako on pokusava da natera svoje ekipe da ga igraju. I tu se prica zavrsava.
    Neki kazu cilj ne bira sredstva. Ja se nikako ne slazem sa tom tezom, sa tim vidjenjem na svet uopste pa i fudbal kao igru.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pogba los, Mata nevidljiv, Lukaku usamljen, Sancez previse povucen...

      Jad i cemer na sta ova igra lici


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Imas Marsijala, Pogbu, Sancheza i Lukakua u ekipi, i ti se branis protiv jebene Sevilje koja je 5 primila od Betisa.

        Mrs u 3 lepe pizde materine, koliko god ga podrzavao on se nikad nece promjeniti, a prodje jos jedna sezona bez bitne titule u Junajtedu, kao sto sam i rekao prosle sezone, on NIKAD u Junajtedu nece osvojiti ni PL ni LS. NIKAD.

        Comment


        • Mancester moze ovde da napravi odlican rezultat, samo malo hrabrije da zaigraju. Tanki su ovi pozadi. Samo malo jaci presing bez lopte, zadnja linija malo vise da stoji i konkretnije, hrabrije napred.
          Ali pitanje je da li ce uospte tako zaigrati.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Taktika je bazirana na Bata Đorinim principima.

            Comment


            • Matic se opasno raspada ovih 10 minuta.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • U kakvom je kanalu Matic, ne znam da li bi mogao da igra namestene utakmice za Jedinstvo sa Uba. Sreca pa ni dobar deo ekipe ne blista.

                Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                Comment


                • Taktika je k....

                  Ovo je tesko svarivo a opet ocekivano


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Jel smo imali šut na gol?

                    Comment


                    • Kakav je Franko Vaskez, bas elegancija od igraca, posebno od kad je Montela dosao je poceo da prikazuje bas dobre partije. Do tada meh, dosta puta izgledao nezaintresovan.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • 13/2 u šutevima

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Daj izvodi Matu i stavi Marsijala po toj jebenoj lijevoj strani


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Daj Darmijana

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Valensija najgori na terenu, ovo mu je bar 5 put da pliva u odbrani...

                              Treba da primimo gol


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Jel ste skontali kako Navas pretrcava Aleksisa kao malo dete, i upućuje opasne centaršuteve a u jednoj situaciji i iznudjuje žuti. Apsolutno niko ovde nije na nivou osim DDG. Mislio sam da ce biti pomaka u igri ali ništa od toga, celu tekmu nema šanse da izdrže na ovaj nacin.

                                Comment

                                Working...
                                X