Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX (Baku)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by realnost View Post
    Šta te je ovde sada zgrazilo?

    Elem, po nekoj logici (pošto pravila tumači ko kako hoće) Fetel je kriv, Hamilton je kriv. Fetel nije držao odstojanje, dok je Hamilton kočio nakon apexa, što u trci ne bi smelo da bude dozvoljeno, e sada u ovim situacijama ne znam kako bi to trebalo ići. Prema mom mišljenju veći deo krivice treba na Hamiltona da padne
    Pa logično da svi tumače kako žele jer su neki navijački nastrojeni.
    Kao prvo Hamilton pa sve od njega kreće , a da se Hamilton normalno poneo u ovoj situaciji onda Vettel ni ne bi bio preblizu i ne bi se ništa desilo
    Za ovo se slažem veći deo krivice je kod Hamiltona , a da Vettel nije ono napravio Hamilton bi bio apsolutno kriv , ali bi sigurno ispaśtao Vettel jer ne verujem da bi Hamilton dobio kaznu kao što je ni sad nije dobio i što se mene tiče ovo ću svakom navijaču Hamiltona nabijati na nos. Eto joś jedne koristi od ove užasne trke

    Originally posted by madrid View Post
    Ma mogu oni da dele krivicu kod udara, Hamilton kocio, ovaj nije drzao odstojanje, moze Hamilton tu da bude i vise kriv, bez problema. Ali kazna nema veze sa tim nego sto je Fetel posle namerno skrenuo u protivnika, sto ne moze nikako drugacije da se gleda i deli krivica. To ti je kao da te neko ukoci na semaforu, i ti ga zakacis zato sto je on stao i usporio kad nije trebao(mada se to u F1 jako cesto radi svake sezone ima po nekoliko cudnih restart nakon SC), a ti eto nisi drzao odstojanje i onda se 50 metara posle zakucas u njega namerno.
    Nema ovde nikakvog deljenja krivice. Koliko se sećam tvojih komentara misli da si dosta omašio suštinu i da si dosta grešio.
    Pročitaj bar jedan moj komentar i mislim da viśe ovakvo mišljenje ne bi imao
    Kao prvo ako već porediš semafor... Onda bi Hamilton u normalnim okolnostima izazvao sudar jer su sad Vettelu leteli delovi , a ovo je ipak formula
    Dajte ljudi poređenja vam uopšte nisu maštovita
    Last edited by Vanja #66; 29-06-17, 06:38.

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Dobro da se sećaš... Sledeći put ti želim da pokuśaś da bolje trolujeś ovo je bilo baš loše
      Sto volim kad mi neko argumentovano odbrusi
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Sto volim kad mi neko argumentovano odbrusi
        Ja sam sve odavno obrazložio samo što ti dodatna pojašnjenja nisi zaslužio.
        Odgovori su bili iznad nije samo ovo , ali svejedno

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97
          Ne znam što si se njemu trudio da objašnjavaš kad je spinovao i trolovao i samim tim uopšte nije ni zaslužio da mu se objašnjava ova sramota koja je očigledna
          Pa sramotu je Fetel napravio ko je kaznjen i jos pod istragom ajde ne budite smesni.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Pa sramotu je Fetel napravio ko je kaznjen i jos pod istragom ajde ne budite smesni.
            Ti kad pročitaš odgovore koje ti drugi pošalju onda se javi , a ne ovako prozivati
            I pogotovo reći ovo što sam pobio milion puta , a nisam jedini.
            Iskreno ne znam kako tebe nihe smorilo da ti ovako uzvrati osoba koja uopšte ne navija za Vettela pa meni kad bi se ovo desilo bila bi me sramota

            Comment


            • Vanja, ovde je nesto duzi snimak incidenta u Kanadi 2008 vidi se Raikonenova i Hamiltonova reakcija po izlasku iz bolida.

              https://www.youtube.com/watch?v=4wPJbXXq8oI

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Ti kad pročitaš odgovore koje ti drugi pošalju onda se javi , a ne ovako prozivati
                I pogotovo reći ovo što sam pobio milion puta , a nisam jedini.
                Iskreno ne znam kako tebe nihe smorilo da ti ovako uzvrati osoba koja uopšte ne navija za Vettela pa meni kad bi se ovo desilo bila bi me sramota
                Hehe pa ni ja ne navijam za Hamiltona
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Eh da Hamilton ima nekoga ko može da mu ko čovek uzvrati pa brzo bi se smirio , a ovako je sad lako raditi ove incidente

                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Hehe pa ni ja ne navijam za Hamiltona
                  Hehehe pa opet si omašio Kakve veze to ima? Tebe je spustila osoba koja ne voli Vettela koga si debelo napao
                  Last edited by Vanja #66; 29-06-17, 06:39.

                  Comment


                  • Ti mene spustio haha pa nisi odgovorio ni na jedan deo onog mog posta.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Ti mene spustio haha pa nisi odgovorio ni na jedan deo onog mog posta.
                      Pa nisi niśta pročitao pogledaj malo bolje sve sam ja odgovorio , a ti video samo zadnji komentar.
                      To što je forum onako izbacio nisam kriv , ali su odgovori tamo , ali i pre toga sam o svemu tome pričao
                      Ali dobro razumem ne voli svako da čita baš sve

                      Comment


                      • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                        Pa nisi niśta pročitao pogledaj malo bolje sve sam ja odgovorio , a ti video samo zadnji komentar.
                        Ja sam procitao tvoj i odgovorio a od tebe sam dobio samo odgovor da trolujem. Mos mislit!

                        To što je forum onako izbacio nisam kriv , ali su odgovori tamo , ali i pre toga sam o svemu tome pričao
                        Ali dobro razumem ne voli svako da čita baš sve
                        Daj mi link da procitam odgovor na ono moje ako imas!

                        EDIT: Aha sad vidim pa tvoj komentar je u mom kako si to uspeo

                        Sad cu da ti odgovorim.
                        Last edited by Sam Hornish Jr.; 28-06-17, 21:15.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Ja sam procitao tvoj i odgovorio a od tebe sam dobio samo odgovor da trolujem. Mos mislit!


                          Daj mi link da procitam odgovor na ono moje ako imas!
                          Hahah još sad mišliš da te zezam pa sad kad ne veruješ tek sad nemam potrebu da ti pomogne nego se snađi sam ko da ima 1000 strana pa je teško
                          Samo ću reći nikad ne zezam u prazno , a ove ti sad i prevrćeš moje reči
                          Mogu reći da troluješ kad si to i radio i to nije greška jer sam i pored toga sve ostalo ovde i napisao ko i svaki put
                          Kako si tamo uokvirio zadnji odgovor tako tu nađi i prethodne
                          Last edited by Vanja #66; 29-06-17, 06:45.

                          Comment


                          • Ovde si tešku šustinu promašio ako želiš da troluješ onda bar nauči da to radiš.
                            Ti si pre toga napisao da Hama ne volis jos od titule protiv Mase. Sta je pogresno u toj tituli objasni sta je tu sustina? Oces reci da bolji vozac nije uzo titulu i da je Masa bolji vozac od Hama?

                            Takođe teśki promašaj uopšte nisam uzimao u istu rečenicu Hamiltona i Alonsa, pročitaj bolje pa se javi
                            Ako sam ti stao na žulj zbog Hamiltona onda ai teško ispao u odgovorima i to nekoliko puta
                            Nisam znao da si uśao u glavu pa da znaš ko mi smeta i da si to i probao opet si teško omašio.
                            Napisao si da si istinski navijac Alonsa a vidim da mrzis Hama pa sam povezao radi cega

                            Hahaahab dokazano , ti si baś komedija.
                            Pa FIA iznela ali dobro ne mora biti istina.

                            Što Vettel nije držao odstojanje, a što Hamliton nije normalno vozio pod SC???
                            Zato sto ne postoji to pravilo. Ko da ne znas da svi oni ubrzavaju i usporavju pred restart to je vidjeno milion puta.


                            Vidis kako sam ja lepo kvotovo nauci i ti
                            Last edited by Sam Hornish Jr.; 28-06-17, 21:35.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Ti si pre toga napisao da Hama ne volis jos od titule protiv Mase. Sta je pogresno u toj tituli objasni sta je tu sustina? Oces reci da bolji vozac nije uzo titulu i da je Masa bolji vozac od Hama?

                              Malo razmisli pa će ti se samo objasniti osim ako nikad nisi ni za koga baš navijao


                              Napisao si da si istinski navijac Alonsa a vidim da mrzis Hama pa sam povezao radi cega

                              Ne mrzim nikoga , a kakve veze imaju Hamilton i Alonso??? Sad moraš ići na početak gde si pogrešno povezao Hamiltona i Alonsa u mojim komentarima , a pošto ja sve lepo objasnim samo treba da se čita , a neću ponovo da piśem jer gledam nešto zanimljivo.

                              Pa FIA iznela ali dobro ne mora biti istina.


                              Zato sto ne postoji to pravilo. Ko da ne znas da svi oni ubrzavaju i usporavju pred restart to je vidjeno milion puta.

                              Nisam pričao o pravilu nego opet pre naglasio nešto drugo oko ovoga gde je krivica Hamiltona apsolutna.


                              Vidis kako sam ja lepo kvotovo nauci i ti
                              A ovde me zezaš ili šta?? Muka mi je što prečesto moram da se prijavljujem , a ne još da se bakćem oko ovoga , a moram još nešto reći nekako tebi suština konstantno izmiče ispred nosa
                              Last edited by Vanja #66; 29-06-17, 06:47.

                              Comment


                              • Malo razmisli pa će ti se samo objasniti osim ako nikad nisi ni za koga baš navijao
                                Objasni mi.

                                Ne mrzim nikoga , a kakve veze imaju Hamilton i Alonso??? Sad moraš ići na početak gde si pogrešno povezao Hamiltona i Alonsa u mojim komentarima , a pošto ja sve lepo objasnim samo treba da se čita , a neću ponovo da piśem jer gledam nešto zanimljivo.
                                Necu ni ja ponovo da pisem samo vidim da si napao Hama a kazes da ga ne mrzis

                                Nisam pričao o pravilu nego opet pre naglasio nešto drugo oko ovoga gde je krivica Hamiltona apsolutna.
                                Sudije ne misle tako.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X