Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ja cak mislim da je u stanju da ode Klopp takav mi je tip...sigurno je garanciju trazio za neke stvari i dobio je.Liverpoolu pare ne trebaju i cijena transfera uopste nije bitna koliko bi ugrozili njegovo povjerenje s tim
    Ma sećam se kad je dolazio, odmah ga pitali za taj FSG, i on rekao nešto tipa.."zajedno ćemo se dogovarati, ali moja je poslednja". Ako ovo urade bez njegovog pristanka, ode sve u PM. Jedini način da se ovo dogodi je da Cou bukvalno moli Kloppa na kolenima da ga pusti, mada i to teško...

    A pre nekoliko dana su pisali da su Cou i Klopp pričali i Klopp je posle toga rekao da Cou ne ide nigde...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mnogo je osetljiv na Shootinha samo skace cim ga neko pomene, ne znam oce li preziveti ako stvarno ode

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pep je izgleda dobio odbijenicu pa se sada City pere da kao nisu ni nudili

        Comment


        • Naravno da su odbijenicu dobili. I oni i PSG.

          Uvijek je bilo izmedju Arsenala i Reala. Samo sto Real nista nije radio dok nisu prodali ove igrace i sad se aktivirali.

          Wenger je svoj posao uradio sa igracem, ali cifra od 180m eura je po mom misljenju prepreka preko koje Wenger preci nece.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nikad nije bilo izmedju Arsenala i Reala...REALNO

            Ma Real je previse prodavao i ovaj mali se mora kupiti,a po meni u ovom ludilu od trzista vrijedi koliko platis i sve ce pare da isplati za 2,3 sezone
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dobro brate, ako ti tako kazes.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Do koje cifre je Wengerica bio spreman da ide?

                Comment


                • Pojma nemam s obzirom da ce da plati Lakaklupu i Lemara 100m zajedno, cudno ljeto poprilicno.

                  Ja da imam sansu, kupio bi momka i za 200m.

                  Bolje ga kupit i ako bude dobar dignes mu cijenu i za 5 godina ce mu bit 23-24 godine i duplu vrijednost ce imati, a jos nije usao u prime.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nema nista od toga...

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Dzana bi mogli da prodaju, momak je suvi prosjek. Kutinjo je vec esencijalan za Klopa i Liverpul ali ako ode Nejmar Barsa ce traziti pojacanja i dobice ih. Nejmar sve mijenja. Ako ode nastaje haos.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda da je Klopara dobio bitku za VVD i bas bi mi bilo zao da ode Cou u Barcelonu.

                        Slazem se Vladane s tobom da dosta toga zavisi od Neymara.

                        Comment


                        • Coutinho ne ide ove sezone sigurno, sledece moguce. Keita izlgeda nece nigde iz Leipziga ove sezone, a sledece ce ga vec hteti sigurno ovi jaci klubovi.

                          Comment


                          • Keita ce u Liverpool.

                            Momak je tuzan, sam na treninzima i jos je napravio incident neki dan.

                            Ragnarik poslao skaute da mu nadju zamjenu. Do kraja roka, Naby Keita je vjerovatno igrac Liverpoola.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Vasiljev potvrdio, Lemar i Fabinjo esencijalni i sigruno ostaju, sa Mbapeom pokusavaju da dodju do produzetka ugovora, nada se da ce ostati, sto ce reci on ce mozda otici.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X