Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima se, moze se.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Naravno da nisu, inace covek je bio ironican.
      I pretpostavljam da je zbog mene to napisao, zato sto sam ja pricao da je previse para za Salaha.
      A reci Pixi kakav će duo da budu Salah i Mane, a iza Cou da ih hrani sa loptama. Neće moći da se pohvataju ko je na kojoj strani.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Samo da dovedete kstenog stopera, levog beka i golmana, jer ste velika rupa u odbrani. Napad ubija.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Valjda je doslo vrijeme da ubodu sa napadacem.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            A reci Pixi kakav će duo da budu Salah i Mane, a iza Cou da ih hrani sa loptama. Neće moći da se pohvataju ko je na kojoj strani.
            Ma ne brinem se ja za napad, kidali bi mi i bez Salaha. S njim cemo imati jos 15 komada, sto znaci vise luksuza u odbrani, mislim mozemo sebi da priustimo vise glupih golova.
            @bice
            U ovom sistemu je neminovno da ti duva promaja pozadi, i uvek ce biti problema. Stoperi bez pomoci veznjaka i bekova nista ne mogu. A Milner je vise na protivnickoj polovini nego na svojoj, a npr Murinju su krila u proseku vise vremena provodila na svojoj polovini u mecevima u kojima nisu bili izraziti favoriti. Tako da odbrana Junajteda izgleda stameno, a napad trpi, a Liverpul je suprotna prica. I jedni i drugi moraju neki balans da pronadju. Za Siti vazi isto kao i za Liverpul, i njima nista ne znaci sto su doveli 6bekova i 10stopera, opet ce primati jeftine golove.
            Arsenal ima balans i dobar squad, ali nemaju mentalitet.
            Celsi ima sve sto ovi gore nemaju balans i glavu.
            Last edited by Brian McShtull; 22-07-17, 22:08.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Citajte ljudi teme svojih klubova pa cemo ulaziti u diskusiju jer da si citao znao bi da sam hvalio Salaha na sva zvona

              Pep revolucija skrsice 900 miliona i herojskim podvigom osvojiti titulu.United ne moze Joseu Perisica jebenog da dovede,a ovaj dobije bekove od 150 miliona
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jadni Zoze, skrsio samo za jednog igraca 120 miliona.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Jadni Zoze, skrsio samo za jednog igraca 120 miliona.

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                  Daj da skupimo neki keš za mucenog Zozea

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Jadni Zoze, skrsio samo za jednog igraca 120 miliona.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                    Kad to?
                    sigpic

                    Comment


                    • Lako stavimo na papir ko je vise potrosio i kome se zelje iz ociju citaju ne bi li osvojio nesto
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pep sigurno nije zaduzen da vodi brigu koliko ce Siti platiti igraca, doveden je da bude trener. Isto vazi i za Murinja i vise sam se salio u prethodnom postu. Ali Pep se stalno pljuje i unaprijed se omalovazava ako kojim slucajem osvoji titulu, to ce biti iskljucivo zbog igraca koje ima.

                        Dosta ovih igraca koje je Gvardiola zatekao u Sitiju su isluzeni, bekovi posebno a Siti ih je imao cetvoricu. Oni su jos mnogo ranije morali da preplacuju igrace, tesko da mogu sada igraca dovesti za prvu postavu a da ga ne preplate.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Kad to?
                        Pogbin transfer je ukupno oko 120 miliona? Mislim da se tako spominjalo, a ti sigurno bolje znas jer si mnogo vise od mene pratio to.

                        Comment


                        • Sto se dva Mancestera tice, za sad je situacija ovakva

                          Gvardiola doveo igrace za 405 miliona eura, Murinjo za 304.7 miliona eura.

                          Gvardiola prodao igrace za 76.75 miliona eura, Murinjo za 55.65 miliona eura.

                          Ali ovo ne moze da se poredi, Mancester Junajted sta god da trosi on je to i zaradio, Mancester Siti ima vlasnika koji mu upumpava pare i ne zaradjuje ni 10% onoga sto potrosi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Pogbin transfer je ukupno oko 120 miliona? Mislim da se tako spominjalo, a ti sigurno bolje znas jer si mnogo vise od mene pratio to.
                            89 miliona funti, odnosno 105 miliona eura. Od toga 27 miliona eura Juventus dao Rajoli. Isplata na cetiri godine.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja ne pljujem Pepa samo sam realan...mislim da je jako dobar trener,ali se s njim bas pretjeruje

                              Slazem se da trenera ne trebaju pare zanimati i da je sigurno ispravno da mu se dovedu igraci koje on hoce...
                              Last edited by AK47; 23-07-17, 12:44.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • I ja mislim da se pretjeruje. To za revoluciju posebno, nema tu nikakve revolucije. Inace to za revoluciju sam uglavnom slusao od ljudi koji ne vole nesto posebno Gvardiolu.

                                Comment

                                Working...
                                X